(1:1)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Modrić zagrał fałszem na dalszy słupek i nieznacznie spóźniony był Joselu. Po chwili sędzia kończy mecz. Real wygrywa w Almerii 3:1!

4
2
90+8'

Jeszcze jakieś nieśmiałe próby w wykonaniu Almerii. Bez powodzenia.

1
90+7'

Modrić strzelił w trybuny po podaniu Vazqueza. Nie przyłożył się Chorwat.

1
3
90+4'

Fran Garcia odebrał piłkę na połowie boiska i pognał w pole karne. Uderzył mocno, lecz tuż obok słupka!

3
1
90+3'

Znakomita szansa na czwartego gola dla gości. Brahim Diaz był w polu karnym, ale niepotrzebnie szukał podania do Joselu. Ten się w ogóle nie spodziewał zagrania. Trzeba było strzelać!

1
2
90+2'
wchodzi Wchodzi
Lazaro #14
schodzi Schodzi
Iddrisu Baba #4
1
90+1'
Arnau Puigmal #8
Sergio Arribas #19
1
1
90'

Sędzia dolicza minimum 9 minut.

4
1
1
1
90'
89'

Piękne podanie Modricia w pole karne. Niepilnowany na dalszym słupku był Carvajal, uderzył z powietrza, ale trafił prosto w bark Maximiano.

1
89'

Wrzucał Carvajal, jednak Joselu przegrał pojedynek powietrzny z rywalem.

1
86'

Na spalonym Fran Garcia. Nici z szybkiej kontry.

1
1
85'

Kone doszedł do strzału, ale uderzał, będąc praktycznie tyłem do bramki. Nie trafił zbyt czysto i Łunin broni bez problemu.

1
85'

Dośrodkowanie Viniciusa, ale nikt nie wbiegł w pole karne. Pewna interwencja Maximiano.

1
84'

Spokojna gra Królewskich w ostatnich minutach.

1
83'

Wrzucał Carvajal, jednak nie do Joselu, a w miejsce, gdzie był Vinicius. Nie udało się dojść do sytuacji strzeleckiej.

81'
80'

Fran Garcia stracił piłkę w okolicach pola karnego. Na jego szczęście bez konsekwencji.

79'

Za moment Joselu pojawi się na boisku.

2
1
1
78'

Uszło powietrze z zespołu Almerii.

3
2
77'

Gra wznowiona.

1
75'

Przerwa na picie.

1
75'

Kolejna kontra Królewskich. Tym razem źle zachował się Vinicius, niepotrzebnie starał się kończyć akcję indywidualnie i uderzył nad bramką.

1
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Jude Bellingham.

3:1, ale się zabawił Vinicius! Bellingham notuje asystę zagraniem na jeden kontakt, a Brazylijczyk przelobował Maximiano z szesnastu metrów!

71'
71'
71'

Blisko Almeria! Precyzyjna centra Embarby i Luis Suarez strzela minimalnie obok słupka!

69'

UD Almeria. Schodzi: Marc Pubill. Wchodzi: Alejandro Pozo.

Alejandro Pozo #17
Marc Pubill #18
69'

UD Almeria. Schodzi: Lucas Robertone. Wchodzi: Gonzalo Melero.

Gonzalo Melero #11
Lucas Robertone #5
68'

Carvajal zagrał lekko do Rodrygo, ten doszedł do piłki przed bramkarzem, ale strzelił obok bramki. Zabrakło też napastnika w polu bramkowym, który wepchnąłby piłkę do siatki.

1
67'

Bellingham połakomił się na hat-tricka i nie wyszło to najlepiej. Anglik strzelał za słabo z dwudziestu metrów, tymczasem miał dwie opcje do podania do lepiej ustawionych kolegów.

1
65'

Pubill przeciągnął dośrodkowanie z prawego skrzydła, a przy okazji nabawił się jakiegoś urazu.

64'

I od razu spokojniej rozgrywa piłkę Real.

1
63'

Luis Suarez rozpoczął kontrę na własnej połowie, przebiegł kilkadziesiąt metrów, ale zakończył wszystko niecelnym strzałem zza pola karnego.

69'
Largie Ramazani #7
61'

UD Almeria. Schodzi: Largie Ramazani. Wchodzi: Ibrahima Kone.

Ibrahima Kone #23
1
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jude Bellingham. Asystował mu Toni Kroos.

Real na prowadzeniu! Ale to zagrali. Kroos popisał się dobrym dośrodkowaniem, Bellingham uprzedził Maximiano, który wybrał się na grzyby i skierował piłkę do bramki!

12
10
1
2
2
59'
1
57'

Vinicius wykorzystał swoją szybkość na skrzydle, zagrał w pole karne, ale Rodrygo nie był w stanie oddać strzału.

2
2
2
3
2
56'

Rodrygo nie przedarł się w pole karne. Nie wykonał żadnego zwodu, po prostu biegł przed siebie i stracił piłkę.

4
3
2
2
1
55'

Wrzutka z prawej strony i efektownie złożył się do strzału Ramazani. Uderzył jednak w środek bramki, gdzie dobrze ustawiony był Łunin.

4
3
1
2
2
55'

Druga połowa nie toczy się w zbyt intensywnym tempie. Jeden i drugi zespół jeszcze nie weszły na maksymalne obroty.

5
4
1
53'

Vinicius przewrócił się w polu karnym, ale nie usłyszał gwizdka. Tylko błagalnie spojrzał się w kierunku arbitra.

3
2
1
1
3
53'

Krótko rozegrany rzut rożny, piłka wycofana przed pole karne i Robertone strzelił obok słupka.

3
3
1
1
1
52'

Robertone podawał prostopadle w pole karne. Ramazani był blisko oddania strzału, ale Carvajal wybił mu piłkę spod nóg w ostatniej chwili.

4
3
2
2
2
50'

Niecelny strzał Valverde z 25 metrów.

5
5
3
6
5
49'

Oficjalna frekwencja: 17 561 widzów.

5
3
49'

Embarba centrował z rzutu wolnego, jednak w trudnej sytuacji był Robertone i strzelił bardzo niecelnie.