(2:0)
Zakończony
Widzew Łódź
komentarz

Nie dali rady już gracze Widzewa Łódź wyrównać w ostatnich sekundach meczu i ostatecznie sędzia Paweł Raczkowski kończy to spotkanie. Piast Gliwice zdobywa dopiero drugi komplet punktów w tym sezonie i może odetchnąć z ulgą.

1
1
90+7'
ŻÓŁTA KARTKA
Widzew Łódź
4
1
90+5'
GOOOOOOL!!!

Absurdalna sytuacja w polu karnym Piasta, piłka trafiła najpierw do skrzydła, utrzymał ją Kerk, a następnie dograł do Rondicia, który po rękach bramkarza wtoczył piłkę do bramki.

Widzew Łódź
5
2
1
5
90+4'
1
1
2
1
1
90+2'

Próbuje przyspieszać ataki swojego zespołu Sebastian Kerk. Skoncentrowani na defensywie gracze Piasta nie dają się zaskoczyć prostopadłymi podaniami w pole karne.

3
1
1
90'

Groźna akcja Widzewa z prawej strony, dużo miejsca miał do dośrodkowania Mato Milos. Wrzutka bocznego obrońcy zbyt głęboka, bez problemu wyłapał piłkę Plach.

3
1
2
1
87'

Znakomity kontratak Piasta Gliwice przerwany przez głupie podanie Jorge Felixa, zbyt czytelne dla obrońcy Widzewa.

1
2
86'

Wysoko ustawiony zespół gości, wszystkimi zawodnikami ruszyli do przodu Widzewiacy. Dobrą okazję miał Jordi Sanchez, który po dośrodkowaniu piłki w pole karne, zdołał oddać strzał głową, lecz prosto w ręce Frantiska Placha.

1
83'

Tylko w mur trafia Pawłowski, akcja Widzewa szybko przerwana.

3
1
1
83'

Niebezpiecznie blisko pola karnego faulował Patryk Dziczek, ostatecznie z rzutu wolnego ponownie spróbuje Bartłomiej Pawłowski.

2
82'

Wysoko zawieszona piłka przez Sebastiana Kerka, sprytnie chciał zgrać ją do partnera Dawid Tkacz, ale to dogranie przecięte przez obrońcę Piasta.

80'
78'

Sygnalizuje problemy zdrowotne Tomas Huk, w dodatku na murawie leży Katranis. Trudne chwile przeżywa Piast, nękany atakami Widzewa, który dąży do odrobienia strat.

1
1
76'

Nie było to celne podanie w kierunku Imada Rondicia. Napastnik Widzewa robił, co mógł by piłkę zagarnąć, ale zagrał zbyt agresywnie i faulował Tomasa Huka.

1
1
74'
72'

Bohater Piasta Gliwice opuszcza boisko. Zapewne niewielu spodziewałoby się przed tym sezonem, że Damian Kądzior będzie zaledwie rezerwowym zmieniającym Ukraińca po jego bardzo dobrym występie.

68'
68'
GOOOOOOL!!!

Bardzo pewne wykonanie rzutu karnego, nieomylny jest Patryk Dziczek w tym sezonie.

6
2
1
67'
Widzew Łódź
6
2
1
2
66'

RZUT KARNY DLA PIASTA! Sędzia uznał, że ten wślizg Juljana Shehu był podstawą do podyktowania jedenastki dla gospodarzy.

9
3
2
64'

Napędza atak gospodarzy Grzegorz Tomasiewicz, odgrywa przytomnie do Serhija Krykuna, ten wpada w pole karne i... wywraca się po kontakcie z Juljanem Shehu. Paweł Raczkowski będzie oglądał tą sytuację na powtórkach.

3
2
1
61'

Miał bardzo dobrą szansę do oddania strzału Juljan Shehu. Źle Albańczyk złożył się do tego uderzenia i tylko przeniósł piłkę nad bramką.

1
1
1
59'

Świetna indywidualna akcja Serhija Krykuna! Ukrainiec do samego końca podążał wzdłuż linii końcowej boiska i wyłożył piłkę idealnie do Ameyawa. Skrzydłowy Piasta za łatwo spudłował w tej sytuacji.

1
2
1
56'

Widzew Łódź całym zespołem na połowie Piasta. Musi reagować Aleksandar Vuković, gdyż jego drużyna nie ma żadnych argumentów, by odgryźć się swoim rywalom.

56'

Przerwał groźną akcję Widzewa teraz Patryk Dziczek.

52'

Bardzo konkretny jest Widzew po rozpoczęciu drugiej połowy, Piast Gliwice zdaje się być całkowicie pogubiony. Niedokładnym dośrodkowaniem w pole karne popisał się Serhij Krykun, to jedyne na co stać na razie gospodarzy po przerwie.

1
48'

To już 4. trafienie skrzydłowego Widzewa Łódź w tym sezonie, lepiej nie dało się rozpocząć tego spotkania.

47'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Fantastyczne uderzenie z rzutu wolnego Bartłomieja Pawłowskiego! Piłka uderzyła jeszcze w poprzeczkę i trafiła w plecy Frantiska Placha, być może to jemu zostanie przypisane trafienie samobójcze.

3
1
2
4
46'

Pozytywnie nastawieni po pierwszej połowie, gracze Piasta Gliwice rozpoczęli drugą część tego spotkania. Od razu faulowany przed polem karnym Bartłomiej Pawłowski i będzie to szansa dla Widzewa Łódź.