(1:0)
Zakończony
Cracovia
90+3'

Z rzutu wolnego zaskakujący strzał oddał Jani Atanasov. Dobrze to uderzenie obronił Henrich Ravas.

3
1
2
2
90+2'

A teraz będzie rzut wolny dla Cracovii na wysokości pola karnego Widzewa.

3
3
90+2'
ŻÓŁTA KARTKA
Widzew Łódź
1
1
90+1'

Z rzutu wolnego strzelał Sebastian Kerk. To było jednak uderzenie niecelne.

1
1
1
1
2
90'

Doliczone cztery minuty.

2
1
5
5
90'

Będzie rzut wolny dla Widzewa tuż zza pola karnego. Dobra okazja na strzał na bramkę gości.

3
1
2
2
90'
1
1
87'

Rzut rożny dla gości, ale po chwili piłka wybita z pola karnego Widzewa.

1
1
85'

Widzew dobrze oddala grę od własnego pola karnego.

4
1
1
1
81'
78'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Virgil Ghita tylko lekko trącił piłkę, ale ta przeleciała obok bramki.

1
1
77'

Kolejne minuty mijają. Cracovia szuka okazji do ataku, ale bardzo pewnie w defensywie gra Widzew.

1
2
2
72'
72'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Po podaniu z głębi pola Jordi Sanchez opanował piłkę w polu karnym Cracovii. Chciał ją wybić Jakub Jugas, ale skierował futbolówkę do własnej siatki. 2:0 dla Widzewa!

7
2
1
1
69'

Praktycznie z linii pola karnego strzelał Bartłomiej Pawłowski. Bardzo dobrze interweniował bramkarz Cracovii.

2
1
1
68'

Ładne dośrodkowanie Rakoczego w pole karne Widzewa. Zabrakło jednak strzału, a piłkę złapał bramkarz.

1
1
2
66'
66'
65'
65'
63'

Rzut wolny dla Widzewa. Do bramki Cracovii około 30 metrów. Strzelał Bartłomiej Pawłowski, piękne uderzenie w samo okienko, ale znakomicie obronił Sebastian Madejski.

1
2
1
62'
1
2
2
59'

W drugiej części gry Cracovia prezentuje się zdecydowanie lepiej niż przed przerwą.

1
2
2
56'

W polu karnym Widzewa strzelał Cornel Rapa. Piłka przeleciała minimalnie obok słupka.

2
2
55'

Cracovia stara się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie rywala.

2
2
52'

Słupek uratował Widzew przed stratą gola! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego z kilku metrów minimalnie pomylił się Virgil Ghita.

2
2
51'

Zagranie Makucha w pole karne Widzewa. Piłkę pewnie złapał Henrich Ravas.

1
2
48'

Zaatakowała Cracovia od początku drugiej połowy. Widzew dobrze prezentuje się jednak w defensywie,