Warta skutecznie broni się na własnej połowie boiska.

1
1
2
84'

Po dograniu od Piotra Głowackiego z kilku metrów w trudnej pozycji niecelnie strzelał Stipe Jurić.

3
1
2
83'

Lekkie zamieszanie przed bramką Warty, ale ostatecznie goście zdołali wybić piłkę.

3
1
1
2
79'

Sporo niedokładności teraz na boisku - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

2
1
2
1
1
79'
76'
2
1
1
1
76'
75'

ŁKS atakuje, ale Warta dobrze oddala grę od własnego pola karnego. Gospodarzom brakuje również dokładności w wykończeniu akcji.

1
3
73'
Czy w tym meczu padnie jeszcze jakiś gol?
1
1
70'

Techniczny strzał z pola karnego Warty oddał Kamil Dankowski. Piłka przeleciała tuż obok bramki gości.

1
1
1
1
69'
69'
69'
68'
1
64'

Po dośrodkowaniu Szeligi niecelnie główkował Maciej Śliwa.

3
3
1
1
63'
1
2
1
1
1
63'
62'
GOOOOOOL!!!

Kajetan Szmyt pewnie wykorzystał rzut karny. 2:0 dla Warty!

10
5
2
4
4
60'

Rzut karny dla Warty. Faulowany przez Flisa był Miguel Luis.

4
4
1
3
58'

Nieprawdopodobne. Kajetan Szmyt dryblował przed bramką ŁKS-u po błędzie w defensywie gości. Miał już za sobą bramkarza, ale szukał jeszcze lepszej pozycji do strzału. Piłka w końcu wpadła do siatki, ale sędzia gola nie uznał - był faul.

2
2
1
3
5
57'

Wracamy do gry.

3
1
2
1
56'

Chwilowa przerwa w grze. Na trybunach odpalono pirotechnikę.

1
2
4
2
1
55'
ŁKS Łódź
2
2
3
53'

ŁKS szuka okazji na gola. Warta jednak dobrze prezentuje się w defensywie.

3
2
2
1
49'

Z rzutu wolnego zagrywał Dani Ramirez. Piłka wyleciała poza boisko.

5
7
2
1
1
47'
5
4
2
2
4
czas Druga połowa
45+3'

Z dystansu niecelnie strzelał Dani Ramirez.

6
3
1
1
2
45+1'

Zaskakujące dośrodkowanie Michała Mokrzyckiego z rzutu wolnego. W problemami interweniował Jędrzej Grobelny, ale ostatecznie złapał piłkę.

3
3
1
1
1
45'

Doliczone cztery minuty.

1
1
1
4
4
45'
2
1
1
3
4
43'

ŁKS rozgrywa piłkę i czeka na błąd rywala. Gra toczy się daleko od bramki Warty.

2
2
2
2
1
39'

Wiktor Pleśnierowicz w ostatniej chwili przyblokował uderzenie w wykonaniu Kay'a Tejana z kilku metrów. Piłka przeleciała nad bramką gości.

3
3
1
1
2
39'

Nie jest to porywające widowisko. Brakuje ciekawych akcji.

2
2
2
2
2
36'

2
1
1
1
1
35'

Przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Warty.

3
3
1
3
2
35'
3
2
2
2
4
Czy ŁKS przed przerwą strzeli przynajmniej jednego gola?
1
2
1
1
31'

W ostatnich miniutach gospodarze śmielej ruszyli do ataku.

4
2
5
6
29'

Znakomitą okazję miał Bartosz Szeliga! Po podaniu w pole karne gości piłkarz ŁKS-u miał przed sobą tylko bramkarza Warty, ale ten popisał się znakomitą interwencją i nie dał się zaskoczyć! Nie ma gola dla gospodarzy!

6
6
1
2
26'

Sporo gry w środkowej strefie boiska, trochę niedokładności. Czekamy na efektowne akcje ofensywne - zarówno z jednej, jak i drugiej strony.

1
1
2
2
2
23'

ŁKS szuka dośrodkowań w pole karne Warty. Jak na razie brakuje jednak dokładności.

3
3
1
1
1
22'

W polu karnym ŁKS-u dryblował Kajetan Szmyt. Został jednak zatrzymany przez obrońcę.

2
5
6
21'

Warta przy piłce. Goście wymieniają podania na połowie ŁKS-u.

3
1
1
2
20'

Na uderzenie zza pola karnego zdecydował się Wiktor Pleśnierowicz. To było jednak uderzenie niecelne.

1
1
1
19'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Warty. Po dośrodkowaniu ostatecznie zawodnicy z Poznania zdołali wybić piłkę.

1
1
1
2
17'

2
1
1
1
16'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z piłkarzy Warty.

1
1
1
1
1
15'
7
3
1
3
12'

Zagranie z rzutu wolnego w pole karne Warty. Zawodnicy z Poznania zdołali jednak wybić piłkę. Chwilę później niecelnie z dystansu strzelał Artemijus Tutyskinas.

6
2
1
1
1
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Stefan Savić. Asystował mu Adam Zrelak. 1:0 dla Warty Poznań! Stefan Savić wbiegł w pole karne ŁKS-u i mimo asysty dwóch zawodników gospodarzy oddał strzał, po którym piłka wpadła do siatki łodzian!

17
10
3
4
4
9'

ŁKS przy piłce. Gospodarze starają się ją rozgrywać na połowie Warty.

3
2
1
1
8'
3
2
1
2
4
5'

Zagranie w pole karne Warty. Jędrzej Grobelny nie zdołał złapać piłki, ale Warta miała szczęście - zespół ŁKS-u nie oddał strzału na bramkę.