(0:2)
Zakończony
Aston Villa
komentarz

Aston Villa prowadziła na Old Trafford z Manchesterem United 2:0, ale mecz przegrała. Gospodarze w niespełna dwa kwadranse zdobyli trzy bramki i przełamali się w Premier League.

2
1
90+10'

Trwa doliczony czas doliczonego czasu.

2
90+8'

Aston Villa bezradna. Gra toczy się pod polem karnym gości.

1
90+5'

Manchester United coraz bliżej przełamania i cennych trzech punktów.

3
1
90+4'
wchodzi Wchodzi
Daniel Gore #44
schodzi Schodzi
1
1
90+3'

Garnacho złapały skurcze, w takiej sytuacji pogramy jeszcze dłużej.

1
90+3'

Gracze Aston Villi nie potrafią wiele zdziałać, a gospodarze kradną cenne sekundy.

1
1
90'

Sędzia doliczył... 9 minut do 2. połowy.

2
3
2
89'
Willy Kambwala #53
2
87'
ŻÓŁTA KARTKA
Aston Villa
2
85'

Goście ruszyli ratować remisu, ale czasu na zdobycie gola mają już niewiele.

3
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rasmus Hojlund. Cóż tam się stało! Po rzucie rożnym po błędzie McGinna Hojlund wpakował piłkę do bramki przy słupku! 3:2!

7
3
8
4
12
81'
Kobbie Mainoo #37
3
1
81'
80'

Wysoki pressing United przynosi efekty. Nerwowo obrona Aston Villi.

1
1
1
3
3
76'

Zapowiada się pasjonująca końcówka. Nikogo nie satysfakcjonuje remis.

2
1
1
2
1
74'
Aston Villa
72'

McGinn uderzał z kilku metrów, piłkę sprzed bramki wybił Evans!

1
3
1
73'
1
1
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alejandro Garnacho. No i mamy remis! Piłka w polu karnym spadła pod nogi Garnacho, a ten uderzył z ok. 14 metrów do bramki! Piłka jeszcze odbiła się od obrońcy i zmyliła bramkarza. 2:2!

4
1
1
6
69'

Coraz bardziej niemrawa z przodu jest Aston Villa. To gospodarze mają więcej z gry i szukają wyrównania.

1
66'

To już 8. raz, kiedy gracze United zostali złapani na spalonym.

1
65'

Gospodarze zamarzyli o rzucie karnym. Wcześniej jednak był spalony i akcję cofamy.

1
63'

Kolejna próba Garnacho, strzał w kierunku dalszego słupka był jednak niecelny.

1
62'

Po dograniu z kornera Diego Carlos uderzył głową ponad poprzeczką.

60'

Odpowiedź gości, uderzał Bailey, Onana uratował United!

2
1
1
59'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alejandro Garnacho. Asystował mu Marcus Rashford. Teraz już wszystko powinno być w porządku! Rahsford zagrywał z prawej stron pola karnego, a nadbiegający Garnacho wpakował piłkę do bramki! 1:2!

1
1
3
56'

Faulu nie było, gospodarze grę wznowili z autu. Po chwili strzał Fernadesa obronił Martinez.

55'

Emiliano Martinez wślizgiem zaatakował Rashforda. Wybił piłkę, ale przy okazji przewrócił rywala.

52'

Goście zwalniają grę, starają się nie dać tlenu piłkarzom United, którzy mogli świetnie wejść w 2. połowę meczu.

49'

A jednak nie! Analiza VAR i okazało się, że Garnacho był na spalonym. Wciąż 0:2!

1
2
2
1
1
48'

Gospodarze wracają do gry! Zagranie Rashforda do Garnacho, ten w sytuacji sam na sam minął bramkarz i uderzył do niemal pustej bramki! 1:2!