(0:0)
Zakończony
Korona Kielce
komentarz

W Krakowie w meczu Cracovii z Koroną Kielce obie drużyny miały swoje okazje. Gospodarze zaliczyli słupek i poprzeczką. Ostatecznie gole w potyczce nie padły. Miejscowi wciąż są niepokonani w sezonie.

2
90+4'

Dogranie z prawej strony Zatora. Madejski błędu i piłkę pewnie złapał.

1
1
2
3
2
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA
5
2
9
10
10
90+2'

W końcówce nikt nie zamierza ryzykować. Drużyny wyraźnie doceniają punkt.

4
3
8
8
9
90'

Sędzia doliczył 5 minut do 2. połowy meczu.

1
1
2
7
7
90'

Dogranie z kornera, głową uderzał Szykawka. Wprost w bramkarza.

2
2
3
3
3
87'
85'

Dogranie z rzutu wolnego, Madejski pewnie złapał piłkę. W odpowiedzi z woleja uderzał Kallman, ale źle trafił w piłkę.

3
3
3
83'

Coraz więcej wskazuje na to, że w Krakowie goli się nie doczekamy. Do końca coraz mniej czasu.

1
1
4
3
4
80'

Do dogrania z kornera doszedł Ghita, strzał głową był niecelny.

1
3
3
4
80'

Odpowiedź Pasów. Bochnak dogrywał z prawej strony, Trojak dość nerwowo i ostatecznie będzie korner dla Cracovii.

1
1
1
78'

Płaskie dogranie Błanika z prawej strony. Do piłki doszedł Szykawka, ale huknął z pola karnego ponad poprzeczką!

2
2
3
77'
76'

Kolejny rzut rożny dla Pasów i kolejny raz bez uderzenia na bramkę Dziekońskiego.

2
3
75'

Decydujący kwadrans przed nami. Żadna z drużyn nie potrafi zdominować rywala. Kto trafi, ten wygra. Wiele na to wskazuje.

1
1
1
1
1
74'
71'

Po rzucie rożnym gospodarze byli blisko gola, ale wybronili się kielczanie. Wchodzimy w decydujący fragment spotkania.

1
1
2
2
68'
68'

Nieporozumienie w obronie Cracovii, bez konsekwencji, a mogło być groźnie.

2
2
66'
2
2
3
3
65'

Zator zagrał ręką w polu karnym. Sędzia uznał, że o "jedenastce" nie ma mowy.

1
10
10
62'

Cracovia przejęła inicjatywę. Gospodarze starają się długo rozgrywać swoje akcje.

3
3
2
3
3
59'

Rakoczy dośrodkował z rzutu wolnego, piłkę wybił bramkarz. Kielczanie wyprowadzili kontrę, ale krakowianie uratowali się w polu karnym!

2
1
2
4
4
58'
9
9
1
2
3
54'

Przerwa w grze. Opatrywany przy linii bocznej jest Briceag.

1
1
1
2
2
52'

Korona powoli dochodzi do głosu. Kielczanom udało się przedostać na dłużej na połowę krakowian.

2
1
1
2
2
49'

Po przerwie Cracovia stara się szybko trafić kielczan. Gospodarze ruszyli na rywala i ten ma problemy.