Premier League: 18. kolejka
24 gru 2023 14:00
90+9'

Sterling przewrócił się w polu karnym. Ale nie był faulowany. Sędzia ocenił to na symulkę.

90+9'
ŻÓŁTA KARTKA
90+8'

Kolejne dośrodkowanie z bocznego sektora, ale tym razem pewnie na przedpolu Jose Sa. Nieoczekiwanie mamy emocje.

90+6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Christopher Nkunku. Asystował mu Raheem Sterling.

Chelsea łapie kontakt! Dośrodkowanie Sterlinga i Nkunku strzela głową! To jego pierwszy gol w Premier League.

90+3'
GOOOOOOL!!!

2:0! Czy to jest gwóźdź do trumny? Na to wychodzi! Doherty skorzystał z prezentu od Badiashile i spokojnie trafił z kilku metrów.

Wolverhampton Wanderers
90+2'

Strzał Madueke zza pola karnego... obok bramki.

90'

Sędzia dolicza minimum 11 minut!

88'

Gospodarze kontrolują to spotkanie i nie dopuszczają Chelsea do groźnych sytuacji.

86'

Wolverhampton. Schodzi: Rayan Ait-Nouri. Wchodzi: Hugo Bueno.

wchodzi Wchodzi
Hugo Bueno #17
schodzi Schodzi
Rayan Ait-Nouri #3
83'

Madueke odważnie wbiegł w pole karne, szukał płaskiego dogrania w kierunku Nkunku, ale zabrakło dokładności.

82'

Była szansa dla gospodarzy. Doyle oddał dobry strzał z dystansu i Petrović z trudem odbił piłkę.

80'

Chelsea FC. Schodzi: Levi Colwill. Wchodzi: Ian Maatsen.

Ian Maatsen #29
Levi Colwill #26
79'

Będą kolejne zmiany w Chelsea. Coś trzeba zrobić, gra ewidentnie się nie klei.

76'

Cunha strzelał zaskakująco z ostrego kąta, ale tylko w boczną siatkę.

75'

Wolverhampton. Schodzi: Pablo Sarabia. Wchodzi: Tommy Doyle.

Tommy Doyle #20
73'

Chelsea nie potrafi odpowiedzieć na gola. Gospodarze dobrze się bronią i odpierają ataki.

70'
69'

Przerwa się wydłuża. To poważniejsza kontuzja.

66'

I jeszcze jakiegoś urazu doznał Dawson. Potrzebna interwencja sztabu medycznego.

1
66'

I znowu Chelsea powinna strzelić gola, ale Dawson ofiarnie zablokował strzał Sterlinga!

64'

Żółtą kartkę otrzymał Matheus Cunha.

64'

Niewiele brakowało do wyrównania! Toti Gomes wybijał piłkę z linii bramkowej po strzale Nkunku!

63'

Joao Gomes strzelał płasko zza pola karnego, ale zdecydowanie zbyt lekko. Spokojnie broni Petrović.

62'
61'

Przedziwna sytuacja. Toti Gomes faulował Sterlinga w polu karnym, ale arbiter odgwizdał przewinienie w drugą stronę.

60'
Chelsea FC
59'

Chelsea FC. Schodzi: Lesley Oguchukwu. Wchodzi: Christopher Nkunku.

Lesley Oguchukwu #16
57'

Jakiś uraz zgłosił Ugochukwu. Interwencja sztabu medycznego.

56'
55'

Tymczasem akcja Chelsea. Jackson był już w polu karnym, wydawało się, że została formalność, ale kolejny raz brakuje strzału na bramkę.

55'

Lemina strzelał zza pola karnego. Z dobrą siłą, celnie, natomiast tym razem pewnie broni Petrović.

53'

Hwang powalony w polu karnym, ale sędzia orzekł, że nie było tam faulu. Protesty kibiców Wolves.

51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mario Lemina. Asystował mu Pablo Sarabia.

1:0 dla Wolverhampton! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego precyzyjnym strzałem głową popisał się Lemina! Zmieścił to idealnie, przy samym słupku.

50'

Strzał Gallaghera z osiemnastu metrów zablokowany. I ponownie zabrakło podania do lepiej ustawionego kolegi. Chyba się nie lubią w Chelsea.

48'

Fantastycznie broni Petrović! Kilman strzelał głową z kilku metrów, ale wybornie zachował się bramkarz Chelsea!

1
48'

Sędziowie uznali, że nie będzie rzutu karnego.

1
47'

Ugochukwu dotykał piłkę ręką. To on blokował ten strzał.

1
47'

Ależ niewiele zabrakło. Wysoki odbiór gospodarzy, Joao Gomes strzelał zza pola karnego i piłka po rykoszecie przeleciała tuż obok słupka!