Raków Częstochowa
90+3'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adriel Ba Loua. Asystował mu Radosław Murawski.

Nokaut! Ba Loua otrzymał długie podanie od Murawskiego i nie dał szans Kovaceviciowi strzałem przy dalszym słupku.

225
98
22
10
24
90'

Doliczone 4 minuty.

11
8
4
19
26
88'

8
84'

Raków jeszcze atakuje, ale to nadal są bardzo mizerne próby. Bednarek nie jest zmuszany do wysiłku.

21
28
14
7
6
81'
81'
78'

Raków nie wygląda na drużynę, która byłaby w stanie odrobić dwubramkową stratę. Lech ma pełną kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami.

46
27
4
3
8
75'

Raków Częstochowa. Schodzi: Gustav Berggren. Wchodzi: Władysław Koczerhin.

72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kristoffer Velde. Asystował mu Jesper Karlstrom.

3:1 dla Lecha! Częstochowianie stracili piłkę w środku pola, Karlstrom podał do Velde, a ten zwiódł w polu karnym Racovitana i pokonał Kovacevicia strzałem przy bliższym słupku.

200
103
17
13
38
70'

Raków Częstochowa. Schodzi: Dawid Drachal. Wchodzi: Srdjan Plavsić.

330
346
3
3
1
68'
14
9
2
3
2
Czy w drugiej połowie zobaczymy jeszcze przynajmniej jednego gola?
2
4
2
2
1
65'

Nadal czekamy na ciekawe spięcia podbramkowe. W drugiej połowie bardzo ich brakuje.

7
4
7
3
2
63'

Na trybunach Enea Stadionu pojawiło się dzisiaj 21 874 widzów.

21
10
4
2
2
60'

Raków Częstochowa. Schodzi: John Yeboah. Wchodzi: Sonny Kittel.

5
4
3
2
1
60'

Raków Częstochowa. Schodzi: Łukasz Zwoliński. Wchodzi: Fabian Piasecki.

59'

Z dystansu mocno, ale niecelnie uderzył Kristoffer Velde.

11
7
11
10
8
56'

Żółtą kartkę otrzymał Jesper Karlstrom.

14
7
3
8
21
56'

Żółtą kartkę otrzymał Ben Lederman.

26
11
3
3
8
54'

W drugiej połowie nie ma na razie tak wielkich emocji jak w pierwszej. Raków próbuje atakować, ale brakuje mu konkretów, natomiast lechici nie forsują tempa.

9
9
7
5
7
50'

Pierwsze minuty drugiej części pod dyktando Rakowa, który podkręcił tempo.

16
6
9
11
16
47'

Po rzucie rożnym piłka trafiła w polu karnym do Zwolińskiego, ten się natychmiast odwrócił i uderzył, jednak wyraźnie chybił.

14
5
5
3
7
czas Druga połowa
46'

Raków Częstochowa. Schodzi: Giannis Papanikolaou. Wchodzi: Bogdan Racovitan.

45+4'

Raków próbuje wyrównać jeszcze przed przerwą. Teraz tuż obok słupka uderzył głową Giannis Papanikolaou.

17
14
6
4
8
45+2'

Z rzutu wolnego uderzył John Yeboah - rykoszet i piłka poleciała nad poprzeczką.

11
13
8
4
9
45+1'
45'

Filip Dagerstal korzysta z pomocy medycznej po zderzeniu z jednym z rywali. Wygląda to poważnie, na boisku są już nosze i to na nich zawodnik Lecha je opuścił.

1
8
12
11
45'

1
1
6
7
8
42'

Zupełnie niewidoczny dotąd Łukasz Zwoliński postanowił oddać strzał z dystansu. Niewiele on zmienia w odbiorze gry napastnika Rakowa, bo był zupełnie nieudany i Bartosz Mrozek nie musiał interweniować.

13
13
4
2
5
39'

Po rzucie rożnym nie do końca czysto i niecelnie główkował Filip Dagerstal.

7
6
7
7
10
37'

Teraz mogło być groźnie pod bramką Lecha. John Yeboah podał do Cebuli, a strzał tego drugiego z 16 metrów w ostatniej chwili zablokował obrońca.

12
7
5
3
10
36'

Bardzo dobry fragment "Kolejorza", który od dłuższej chwili dominuje na boisku.

34
16
2
2
7
33'

To powinno być 3:1! Po błędzie Rundicia lechici zaatakowali w proporcjach trzech na jednego, ale Joel Pereira zbyt długo zwlekał ze strzałem i obrońcy zdążyli go uprzedzić.

11
7
10
9
20
31'

Doskonały powrót Czerwińskiego, który przeciął prostopadłe podanie w kierunku Cebuli.

31
16
3
2
2
30'

Rzut wolny dla Lecha z 25 metrów. Do piłki podszedł Joel Pereira i uderzył tuż obok słupka! W polu to spotkanie jest wyrównanie, jednak poznaniacy prezentują więcej konkretów w ofensywie.

31
13
2
2
3
25'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filip Marchwiński. Asystował mu Kristoffer Velde.

2:1 dla Lecha! Velde podał do Marchwińskiego, a ten uwolnił się spod opieki Rundicia, w sytuacji sam na sam minął Kovacevicia i z ostrego kąta wbił piłkę do pustej bramki.

158
76
12
18
34
23'

Oglądamy otwarty futbol z obu stron, co bardzo dobrze wpływa na jakość widowiska.

34
10
3
20'

Bezpośredni strzał Pereiry z rzutu rożnego. Pomysł może niezły, ale precyzji zabrakło, bo piłka trafiła na górną siatkę.

10
4
4
8
7
19'

Dawid Drachal przytomnie zatrzymał Velde, który szykował się już do centry z boku pola karnego.

8
3
6
6
16'

Odpowiedź Lecha: z 17 metrów nieźle uderzył Afonso Sousa, jednak obok słupka.

19
8
6
5
2
14'

Nieźle wyglądała indywidualna szarża Yeboaha, ale zakończyła się stratą na linii pola karnego Lecha.

10
4
5
2
6
11'

Z rzutu wolnego z 25 metrów mocno uderzył Jesper Karlstrom i piłka poleciała tuż obok słupka!

16
15
7
8
3
10'

Kapitalne widowisko w Poznaniu od samego początku. Nikt nie kalkuluje.

18
11
6
2
5
7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Gurgul.

1:1 w Poznaniu! Murawski dośrodkował w pole karne, do strzału głową doszedł Gurgul i choć tę próbę Kovacević zatrzymał, to przy dobitce obrońcy "Kolejorza" był już bezradny.

89
44
7
7
19
6'

Fenomenalna szansa na wyrównanie! Sousa podał do Marchwińskiego, ten stanął oko w oko z Kovaceviciem, ale fatalnie skiksował.

14
8
10
9
15
5'

Lech w ataku pozycyjnym, dotąd nie udało mu się poważniej zagrozić bramce częstochowian.

14
7
2
6
9
2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Deian Sorescu. Asystował mu Dawid Drachal.

Konsternacja przy Bułgarskiej! Pierwsza akcja gości i już gol. Piłka trafiła na prawe skrzydło do Drachala, ten dośrodkował w pole karne i z ostrego kąta wolejem do siatki trafił Sorescu.

16:33

Przed nami zaległe spotkanie 6. kolejki PKO Ekstraklasy. W pierwotnym terminie nie doszło do skutku ze względu na występy obu ekip w eliminacjach europejskich pucharów.