GOOOOOOL!!!
1
1
komentarz

KONIEC! Śląsk Wrocław wygrywa 3:1 z Lechem Poznań na własnym obiekcie i odbija się od ligowego dna, przeskakując na 15. lokatę w tabeli. Kolejorz zmarnował szansę na to, by pozostać na szczycie.

9
5
1
2
2
90+7'
ŻÓŁTA KARTKA
21
11
1
1
5
90+6'

Nie zaprzestają atakować gracze Śląska. Ładna akcja, po której lepiej mógł się zachować Michał Rzuchowski.

12
8
1
1
2
90+4'

Już chyba nic nie odbierze Śląskowi Wrocław pierwszej wygranej w tym sezonie. Erik Exposito jest dzisiaj królem Wrocławia!

28
14
2
2
4
90+3'
GOOOOOOL!!!

Kapitalne zawody Erika Exposito! Hiszpan utrzymał się przy piłce na połowie Lecha Poznań, a następnie znalazł znakomitym podaniem Patryka Szwedzika. Pierwszy gol napastnika w PKO BP Ekstraklasie!

34
18
3
2
3
90'

Coraz mniej czasu mają zawodnicy Lecha Poznań na odwrócenie losów tego spotkania, bardzo dobra organizacja gry w defensywie Śląska. Sędzia doliczył 8 minut do drugiej połowy tego spotkania.

11
4
5
2
8
88'

Groźnie zapowiadał się rzut wolny Lecha Poznań, piłka spadła pod nogi Alana Czerwińskiego, ale jego zagranie daje wiele do życzenia.

4
9
3
2
4
86'

Znalazł się w polu karnym Dino Hotić i z pierwszej piłki dograł do Artura Sobiecha. Zablokowany napastnik Lecha Poznań.

10
3
1
4
8
84'

Zawodnicy obu drużyn odczuwają skutki dzisiejszej pogody we Wrocławiu, skurcz mięśniowy złapał m.in. Mateusza Żukowskiego.

1
1
83'

Sporo nieudanych dośrodkowań Lecha Poznań przekłada się na kontratak Śląska. Świetne wejście Erika Exposito i całkiem niezłe zagranie wzdłuż bramki blokuje Bartosz Mrozek.

5
3
4
1
2
80'

Miał trochę przestrzeni Alan Czerwiński, ale jego wrzutka po raz kolejny łatwo wybita poza szesnastkę.

4
2
5
79'

Bezradny Lech Poznań nie potrafi znaleźć miejsca do posłania piłki w kierunku pola karnego Śląska.

8
5
1
5
7
78'

Mateusz Żukowski zdecydowanie hamuje dzisiaj kontrataki Śląska Wrocław. Łatwo stracona okazja do podwyższenia wyniku.

2
2
1
4
4
77'

Fatalny błąd w defensywie gości i Patryk Janasik miał sporo miejsca, by oddać strzał w polu karnym Lecha. Piłka poszybowała jednak za wysoko.

3
1
3
1
3
76'

Zmieni się teraz taktyka Lecha Poznań, Kolejorz spróbuje gry na dwóch napastników.

6
4
1
1
2
76'
76'
75'

To mogła być bardzo groźna akcja Śląska Wrocław, którą faulem zatrzymuje Filip Dagerstal.

3
2
2
1
1
75'
3
2
1
3
73'
GOOOOOOL!!!

GOOOOL! Nie tylko we własnym polu karnym, ale także w szesnastce rywali, świetnie teraz odnalazł się Erik Exposito.

26
11
4
5
7
71'

Bardzo dobrze odnajduje się w defensywie Śląska... Erik Exposito. Kapitan gospodarzy skutecznie wybija dośrodkowania Lecha Poznań.

2
1
5
69'

Powoli dają się we znaki problemy z koncentracją w Śląsku Wrocław. Gospodarze nie są w stanie wymienić nawet dwóch podań. Wysoko wychodzi za to Kolejorz.

13
7
1
5
68'

Urwał się lewą stroną boiska Dennis Jastrzembski, ale skutecznie zdołał wrócić za nim Afonso Sousa.

7
2
1
67'

Zatrzymana nieźle zapowiadająca się akcja Lecha Poznań. Zabrakło dokładniejszego podania Velde.

6
2
8
66'

Śląsk Wrocław za łatwo oddaje piłkę swoim rywalom. Od kilku minut znaczną przewagę mają goście.

6
4
1
1
5
65'

Kapitalny rajd Afonso Sousy, ale Dino Hotić nie wykorzystuje podania od swojego kolegi. Próbował jeszcze z dystansu Alan Czerwiński.

2
3
3
4
64'

Za głębokie dośrodkowanie Alana Czerwińskiego, zbyt długo trwała akcja Lecha Poznań.

1
2
2
63'

Mikael Ishak przejmuje opaskę kapitańską po wejściu na boisko. Lech zdecydowanie chce podnieść jakość w ataku.

4
2
63'
63'
60'

Ależ błąd Milicia! Zdołał odebrać piłkę w polu karnym Nahuel, ale nie miał miejsca do odpowiedniego wykończenia tej akcji. Śląsk po dobrym dośrodkowaniu stracił jednak piłkę i szansę na ponowne prowadzenie

4
1
3
1
2
58'

Niezła próba w ofensywie Kolejorza, Ba Loua dograł do Szymczaka, ale strzał młodzieżowca podbity przez jednego z defensorów. Piłkę spokojnie złapał Leszczyński.

4
2
1
1
3
57'

Mądrze rozgrywa teraz piłkę Lech Poznań, dużo więcej spokoju po stronie przyjezdnych.

9
1
3
54'

Obserwujemy obecnie akcje w jedną i drugą stronę. Stracona bramka poniosła graczy Śląska do odważniejszego ataku, zaś Lechici odzyskali pewność siebie po golu wyrównującym.

3
2
1
53'

Ładna akcja Filipa Marchwińskiego, świetnie dograł Filipa Szymczaka, ale napastnik Lecha Poznań nie dał rady minąć kilku rywali, by znaleźć drogę do bramki przeciwnika.

3
3
2
3
52'

Szybko chce odpowiedzieć Śląsk Wrocław, wysoko pressingiem starają się odebrać piłkę na połowie rywala podopieczni Jacka Magiery.

6
1
1
4
50'
GOOOOOOL!!!

GOOOL! Pewne wykonanie rzutu karnego i na listę strzelców wpisuje się Kristoffer Velde.

26
11
3
17
22
50'

Kristoffer Velde stanie przed szansą pokonania Rafała Leszczyńskiego.

11
7
1
6
49'

RZUT KARNY DLA LECHA! Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Żukowski.

8
4
2
5
10
48'

Kontynuuje Lech Poznań po przerwie to, co nie przynosiło skutku jak do tej pory. Prawą stroną próbował przedzierać się Ba Loua.