1
5
18
90+2'

Strzeboński pokusił się o uderzenie zza pola karnego, był lekki rykoszet, ale to nie wpłynęło na interwencję Tobiasza.

10
8
5
5
7
90+1'

Briceag wrzucał fałszem w pole karne, lecz zabrakło ataku na piłkę na piątym metrze. Pewne wyjście Tobiasza.

14
6
3
4
6
90'

Sędzia dolicza minimum 7 minut.

6
6
3
9
14
88'

Blisko Korona! Świetna okazja po dośrodkowaniu z prawej strony. Błanik miał mnóstwo miejsca na piątym metrze, ale strzelił nad poprzeczką!

12
5
6
13
21
86'

Godinho opatrywany poza boiskiem, a Korona wykorzystała już wszystkie zmiany.

7
11
6
7
7
85'

Zawahał się Tobiasz po dośrodkowaniu z bocznego sektora. Na jego szczęście żaden z rywali nie oddał strzału.

6
4
1
6
7
84'

Czyżycki nie opanował piłki w polu karnym po dalekim podaniu z prawej strony. To była dobra okazja dla Korony.

2
4
2
6
7
83'

Goście nie oddają piłki. Legia czeka na jakąś okazję do kontry.

7
7
5
1
3
81'

Korona ruszyła odważniej. Legia w defensywie.

8
6
2
3
9
79'

Dalmau źle przyjmował piłkę w polu karnym, a w dodatku po raz kolejny był na spalonym.

5
5
1
3
3
79'
76'
77'

Spalony Dalmau! Nie ma rzutu karnego!

15
8
6
11
75'

Czekamy jednak na decyzję, czy aby nie było spalonego. Dalmau był ewidentnie kopnięty przez Augustyniaka.

6
4
3
2
7
74'

Taktyczny faul Jędrzejczyka. Druga żółta kartka i czas udać się pod przedwczesny prysznic.

9
6
1
5
5
74'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA
14
10
2
13
76'
3
3
1
1
1
72'
72'
71'

Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Legii i sędzia odgwizduje faul na Jędrzejczyku.

5
2
1
69'

Gual główkował nad bramką po rzucie rożnym.

4
1
1
3
2
67'

Podgórski jakiś cudem opanował piłkę i wbiegł w pole karne, wypracował sobie sytuację strzelecką, ale zabrakło siły. Broni Tobiasz.

4
2
3
3
2
69'
65'
64'

Deaconu chciał długim podaniem uruchomić kontrę Korony, ale nie doszedł do piłki Szykawka. Po raz kolejny dobrze spisał się Augustyniak.

4
2
1
1
2
62'

Korona przy piłce, choć głównie na własnej połowie. Tobiasz nie ma praktycznie nic do roboty.

3
3
1
1
60'

Legia Warszawa. Schodzi: Josue. Wchodzi: Juergen Elitim.

4
3
6
3
3
60'
6
3
2
1
2
59'
6
3
5
2
59'

Kun zablokowany w narożniku pola karnego. Piłka wybita przed "szesnastkę", dopadł do niej Baku i strzelił w trybuny.

1
2
1
2
57'

Augustyniak wybija piłkę na wślizgu po prostopadłym podaniu w kierunku Remacle. Był jednak spalony.

3
1
2
55'

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Kwiecień.

Siedzący na ławce Kwiecień dostał kartkę za protesty.

8
2
2
2
54'

Z rzutu rożnego Josue, piłka wybita przed pole karne, gdzie czekał Rosołek, ale kompletnie nie wyszedł mu strzał.

2
4
1
3
2
53'

Wrzutka Baku zablokowana przez Briceaga i kolejny rzut rożny dla Legii.

5
2
1
1
52'

Muci podawał prostopadle w kierunku Rosołka, ale ten nie wygrał pojedynku z rywalem.

1
2
1
3
1
51'

Korona trochę bardziej aktywna w drugiej połowie, choć to zdaje się determinować wynik.

2
2
2
2
50'

Slisz ruszył sam do kontrataku, holował piłkę od linii środkowej, w końcu uderzył z dwudziestu metrów, jednak prosto w ręce Dziekońskiego.

3
2
2
3
47'

W odpowiedzi akcja Legii. Muci był już w polu karnym, oddał soczysty strzał prawą nogą, ale nie popełnił błędu Dziekoński.

9
4
2
3
1
47'

Pewna interwencja Tobiasza na przedpolu po wrzutce z lewej strony. Przy okazji jeszcze faulował Szykawka.