(0:0)
Zakończony
Górnik Zabrze
komentarz

Długo trzeba było czekać na gola w meczu Korony Kielce z Górnikiem Zabrze. W doliczonym czasie bramkę na wagę wygranej zdobyli goście.

9
7
1
1
2
90+4'
ŻÓŁTA KARTKA
10
8
2
2
3
90+4'

Jeszcze w ataku Korona. Fatalnie w polu karnym zachował się Podgórski, który nie dał rady dobrze zagrać.

5
3
4
2
4
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rafał Janicki. Asystował mu Robert Dadok. A jednak Górnik! Dogranie z rzutu rożnego, z pięciu metrów piłkę w bramce umieścił Janicki! 0:1!

27
15
3
6
9
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

3
2
1
2
4
89'
89'
88'

Dogranie z kornera, Bielica dość niepewnie, ale piłkę wybił.

1
1
2
86'

Z ok. 16 metrów lewą nogą uderzał Strzeboński. Ponad bramką. Zawodnik będzie miał co wnukom opowiadać.

3
4
1
2
2
85'

Z dystansu w okienko przycelował Nono, piłka poszybowała ponad bramką Górnika.

4
4
1
2
83'
83'

Kielczanie domagają się podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką Jensena. Obrońca przewrócił się dość przypadkowo zatrzymał piłkę.

3
2
3
1
4
82'

Kolejna akcja kielczan, zabrakło dokładności. Piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę Górnika.

2
3
1
2
80'
79'

A teraz próba Deaconu, Bielica udowodnił, że posiada umiejętności bramkarskie. Po chwili, po dograniu z kornera, głową w bramkarza uderzył Dalmau.

1
3
2
2
2
78'

Jak to nie wpadło? Podgórski uderzał z pięciu metrów. Stojący na linii bramkowej Janicki wybił piłkę i uratował zabrzan!

9
5
2
2
6
77'

Odpowiedź kielczan. Zagranie do Podgórskiego, ten ograł rywala, ale z ośmiu metrów uderzył ponad poprzeczką!

2
1
2
1
75'

Dziekoński uratował kielczan! Z pola karnego uderzył Olkowski, bramkarz sparował piłkę!

5
4
2
3
6
74'

Teraz to Górnik stara się prowadzić grę, kielczanie szans zamierzają szukać po kontrach.

2
1
1
72'

Szarża Dadoka, zagranie do Olkowskiego, strzał był jednak niecelny.

2
1
1
2
71'
70'

Nie zmienia się obraz gry. Sporo walki w środku pola, piłkarskiej jakości niewiele. O szansach bramkowych już nawet nie marzymy.

1
2
2
1
69'
66'

Lukoszek uderzył z rzutu wolnego, trafił jednak w mur.

2
1
3
3
64'
3
1
2
62'

Dośrodkował Deaconu, Bielica spokojnie wyszedł na przedpole i pewnie złapał piłkę.

4
1
1
2
2
62'
4
3
3
1
2
61'

Dwa kwadranse do końca. Która z drużyn zaryzykuje? Jak na razie niewiele na to wskazuje. Czyżby w Kielcach bez goli?

2
3
4
4
1
59'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Martin Remacle #88
2
2
2
59'

Dobre dogranie Nono z lewej strony, Szykawka nie był w stanie skierować piłki do bramki.

2
2
5
57'

Łukowski w polu karnym zwiódł rywala, zamiast podawać starał się uderzyć. Piłka w rękach bramkarza Górnika.

4
1
1
1
2
55'

Lukoszek w polu karnym, próba dogrania, a może strzał. Piłkę wybił obrońca.

1
3
1
2
54'

Sporo chaosu na boisku. Akcja za akcję, ale brakuje dokładności.

1
1
1
52'

Olkowski uderzył z rzutu wolnego. Tym razem pół metra ponad bramką.

2
2
3
1
3
51'
5
1
1
50'

Podolski do Lukoszka. Ten miał problemy z opanowaniem piłki. Wywalczył rzut rożny, innego zdania są miejscowi fani.

4
2
2
47'

Indywidualna akcja Łukowskiego, strzał z pola karnego o pół metra minął bramkę Górnika!