5
3
4
84'

Widzew stara się rozgrywać piłkę na połowie Pogoni. Gospodarze jednak dobrze bronią dostępu do własnej bramki.

12
6
2
2
3
80'
80'
79'

Efektowna akcja Pogoni zakończona strzałem Marcela Wędrychowskiego. Uderzenie w ostatniej chwili zostało zablokowane.

6
5
7
8
77'

Po dograniu przed bramkę Pogoni Jordi Sanchez tylko lekko trącił piłkę. Dante Stipica nie dał się zaskoczyć. To była dobra okazja dla łodzian.

9
6
6
2
4
75'
4
2
5
4
12
74'

Tym razem piłka w bramce Pogoni po strzale Jordi Sancheza. Gol również nie został uznany, wcześniej był faul.

16
5
7
4
9
72'

Ernest Terpiłowski skierował piłkę do bramki Pogoni. Po analizie VAR ten gol nie został jednak uznany. Wcześniej był spalony.

26
15
7
3
16
70'

Pogoń szuka kolejnego gola i śmiało atakuje na bramkę Widzewa.

19
7
2
1
4
68'

Z rzutu wolnego z około 25 metrów strzelał Kamil Grosicki! Kapitan Pogoni trafił w poprzeczkę!

21
8
4
13
5
67'

Będzie rzut wolny dla Pogoni. Dobra okazja na uderzenie na bramkę rywala.

16
6
3
3
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Efthymios Koulouris. Asystował mu Luka Zahović.

2:1 prowadzi Pogoń! Efektowną akcję przeprowadził Luka Zahović, który wbiegł w pole karne i dogrywał przed bramkę Widzewa. Tam Efthymios Koulouris praktycznie wpadł z futbolówką do siatki!

70
33
6
3
12
62'
62'
Filip Przybulek #80
1
1
62'
60'

Poprzeczka uratowała Pogoń! Efektowny strzał z dystansu oddał Fabio Nunes! Blisko było o gola dla Widzewa!

4
2
2
6
59'

Widzew oddalił grę od własnej bramki i szuka gola. Przed chwilą w polu karnym Pogoni zablokowany został Jordi Sanchez.

1
57'

Bartłomiej Pawłowski zagrywał z rzutu wolnego w pole karne Pogoni. Szczecinianie wybili piłkę.

11
4
3
2
55'

Gra toczy się głównie na połowie Widzewa.

15
7
2
1
1
53'

Efthymios Koulouris strzelał z kilkunastu metrów. Po rykoszecie piłka przeleciała nad bramką Widzewa.

5
2
1
4
2
52'

Kamil Grosicki szukał dogrania przed bramkę Widzewa. Goście wybijali jednak piłkę.

5
1
2
3
50'

Pogoń stara się grać wysokim pressingiem i odbierać piłkę na połowie rywala.

9
2
1
1
1
46'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luka Zahović. Asystował mu Wahan Biczachczjan. Ależ początek drugiej połowy! Po dośrodkowaniu Wahana Biczachczjana z rzutu wolnego efektowny strzał głową oddał Luka Zahović! 1:1 w Szczecinie!

54
32
3
4
9
czas Druga połowa
45+2'

Po strzale Grosickiego z kilku metrów znów bardzo dobrze interweniował Henrich Ravas.

7
3
5
2
5
45'

Doliczone cztery minuty.

12
10
6
2
5
44'

Po dośrodkowaniu Grosickiego Henrich Ravas wypiąstkował piłkę.

7
1
3
4
9
43'
2
42'

Znów groźnie pod bramką Widzewa. Efektownie piętą strzelał Efthymios Koulouris, ale to było uderzenie niecelne.

3
5
2
4
40'

Znów znakomita okazja dla Pogoni! Kamil Grosicki dograł w pole karne Widzewa do Efthymiosa Koulourisa. Jego strzał z kilku metrów znakomicie obronił Henrich Ravas.

8
1
4
2
8
38'

Chwilowa przerwa w grze. Pomocy medycznej potrzebuje jeden z zawodników Widzewa.

2
3
37'
5
4
3
3
7
36'

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Dante Stipica najpierw nie złapał piłki, ale po chwili naprawił swój błąd.

2
3
2
33'

Z dystansu strzelał Wahan Biczachczjan. Bramkarz Widzewa nie dał się zaskoczyć.

13
4
4
4
9
30'

Pogoń częściej przy piłce. Gospodarze rozgrywają ją na połowie Widzewa.

11
4
3
1
1
27'

Pogoń zdecydowanie ruszyła do ofensywy. Co chwilę groźnie jest przed bramką Widzewa.

20
4
3
1
3
25'

Blisko o gola dla Pogoni! Najpierw Henrich Ravas obronił strzał Efthymiosa Koulourisa, a później Patryk Stępiński wybił piłkę z linii bramkowej po uderzeniu Luki Zahovicia.

9
3
4
6
6
21'

Lekkie zamieszanie przed polem karnym Widzewa. Strzały zawodników Pogoni były jednak blokowane i piłkę przejęli goście.

4
4
3
8
19'

Teraz Widzew rozgrywa piłkę na połowie Pogoni.

3
3
4
2
8
15'

Pogoń szuka okazji na gola, ale Widzew jak na razie solidnie prezentuje się w defensywie.

9
4
5
1
5
11'

4
9'

Pogoń miała kolejny rzut rożny. Jak na razie jednak bez zagrożenia pod bramką gości.

1
1
4
2
3
8'

Ładnie z dystansu uderzył Wahan Biczachczjan. Po rykoszecie piłka przeleciała tuż obok bramki Widzewa.

4
6
3
3
6'

Gra wznowiona.

2
2
4
1
1
6'

Mamy chwilową przerwę w grze. Pomocy medycznej potrzebuje Dante Stipica.

1
1
6
2
3
4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bartłomiej Pawłowski. Asystował mu Jordi Sanchez.

1:0 prowadzi Widzew Łódź! Jordi Sanchez w polu karnym dograł piłkę wzdłuż bramki, gdzie dopadł do niej Bartłomiej Pawłowski i skierował prosto do siatki!

24
13
7
9
21
3'

Po zagraniu z rzutu rożnego piłkarze Widzewa wybyli piłkę. Gra cały czas toczy się jednak na połowie gości.

1
1
6
1
3'

Zza pola karnego strzelał Mateusz Łęgowski. Po rykoszecie piłke wyleciała poza boisko.

3
2
2
3
1'

Zanosiło się na groźną akcję Widzewa. Na spalonym był jednak Jordi Sanchez.

2
2
czas Start meczu
19:58

Piłkarze już na boisku. Za chwilę początek spotkania.