(1:0)
Zakończony
Legia Warszawa
komentarz

Koniec meczu! Legia Warszawa przegrała z Cracovią 0:2! Dublet zanotował Benjamin Kallman. Dziękujemy za uwagę!

3
1
1
90+4'
ŻÓŁTA KARTKA
17
12
2
90+1'

Sędzia doliczył cztery minuty.

4
7
2
15
17
88'
4
5
5
5
6
83'

Obraz gry od kilku minut się nie zmienia. Legia Warszawa atakuje, ale bez skutku. W końcu z piłką na połowę rywala weszli zawodnicy Cracovii.

6
3
4
3
5
77'

Miękkie dośrodkowanie Josue do nikogo. Od własnej bramki rozpocznie Madejski.

6
5
3
5
1
75'

Zamieszanie w polu karnym Cracovii po stałym fragmencie gry! Słupek ratuje gospodarzy przed stratą bramki. Rosołek odbił obramowanie bramki "Pasów".

5
4
3
2
2
72'
2
2
2
3
3
70'

Chwila oddechu dla Cracovii. Sędzia odgwizdał spalonego.

6
2
2
1
69'

Atak Kapustki prawą stroną. Zawodnik Legii wywalczył rzut rożny. Teraz częściej przy piłce przyjezdni.

2
1
7
3
5
66'
4
1
2
2
3
66'
65'

Legia ma nawet problem z dojściem do pozycji strzeleckiej. Oj ciężko będzie tu o chociażby punkt.

5
4
1
1
63'

Napiera Legia Warszawa, która szuka luki w dobrze ustawionej defensywie Cracovii.

2
2
2
59'
59'
5
2
2
3
2
57'
GOOOOOOL!!!

2:0 dla Cracovii! Świetna akcja gospodarzy i podanie Knapa do Kallmana, który w sytuacji sam na sam pokonał Tobiasza!

23
23
6
6
5
55'

Nie przyjął piłki Kapuadi i rzut z autu dla Cracovii.

2
1
1
53'

Kallman zderzył się z Augustyniakiem i wylądował na ziemi. Sędzia nie odgwizdał jednak faulu.

2
1
52'

Świetne podanie Josue do Guala, który nie poradził sobie z wywierającym presję Hoskonenem i skracającym kąt Madejskim.

2
1
1
1
1
49'

Mocny początek drugiej połowy w wykonaniu Cracovii. Oshima wleciał w pole karne Legii i chciał przejąć bezpańską piłkę. Po chwili przewrócił się, a kibice "Pasów" widzieli kontakt pomiędzy nim a defensorem rywala. Minął moment i futbolówkę dopadł Atanasov, który trafił w słupek.

1
2
czas Druga połowa
komentarz

Koniec pierwszej połowy! Cracovia prowadzi do przerwy z Legią Warszawa po pięknej bramce Benjamina Kallmana.

7
7
2
3
45'

Wychodzili z kontrą piłkarze Cracovii. Yoshima faulowany przez Pankova, który otrzymał żółtą kartkę.

10
13
2
5
43'

Coraz mniej czasu do końca pierwszej połowy. Po kilku minutach gry przy piłce Cracovii, teraz to Legia stara się odpowiedzieć atakiem pozycyjnym.

1
4
1
2
41'
12
10
1
1
7
40'

Zamieszanie na murawie. Gual uniemożliwiał wybicie piłki Madejskiemu. Wydawało się, że sędzia podyktował rzut wolny dla przyjezdnych. Nic z tych rzeczy - od swojej bramki rozpocznie golkiper Cracovii. W międzyczasie doszło jeszcze do przepychanek pomiędzy zawodnikami obu drużyn.

1
1
3
2
1
38'

Marc Gual wychodził na czystą pozycję. Zagrał tak, że piłka odbiła się od ręki Hoskonena. Sędzia nie podyktował jednak rzutu karnego. Sfrustrowany jest napastnik Legii.

3
6
3
1
8
37'

Świetna, cięta centra Josue, któąy starał się wykorzystać Pankov. Strzał głową Serba był niecelny.

3
2
3
5
3
36'

Zablokowane uderzenie Makucha.

2
1
1
2
34'

Uderzenie Marca Guala po rzucie rożnym dla Legii Warszawa. Piłka poleciała nad bramką, ale arbiter był zdania, że ta odbiła się jeszcze od jednego z defensorów Cracovii. Gwizdy przy Kałuży.

2
1
1
1
2
32'

Płaskie podanie Josue wyłapane przez Madejskiego.

1
3
1
1
30'

Nic nowego... kolejny stały fragment gry i to ponownie dla Legii Warszawa. Zbyt dalekie dośrodkowanie Josue. Od własnej bramki rozpocznie Madejski.

1
1
1
28'

Próbuje odpowiedzieć Legia Warszawa. Dwa dośrodkowania z rzutu wolnego, które nie odniosły żadnych skutków.

2
2
1
3
2
25'
GOOOOOOL!!!

Kapitalny gol przy ul. Kałuży! Augustyniak przytrzymał Kallmana, który wyrwał się z jego uścisku. Zawodnik Cracovii huknął z dalekiej odległości i pokonał Tobiasza!

29
28
2
5
13
23'

Atakowała prawą stroną Cracovia. Akcję zakończył... Kallman, który faulował w ofensywie. Sporo przewinień w środowym spotkaniu.

1
21'

Znów faulowany Glik. Tym razem sprawcą przewinienia był Ribeiro.

1
1
2
20'

Na stadionie przy ul. Kałuży rozległy się brawa. Kibice Cracovii tuż po zakończeniu dziewiętnastej minuty postanowili podziękować profesorowi Januszowi Filipiakowi za minione dziewiętnaście lat - od tylu był prezesem "Pasów".

2
1
1
1
19'

Faulowany Glik. Od rzutu wolnego rozpocznie Cracovia.

2
18'

Marc Gual przechwycił futbolówkę przed polem karnym rywala. Zawodnik Legii Warszawa postanowił oddać strzał, który został zablokowany. Rzut rożny dla "Wojskowych".

2
2
2
15'

Tym razem Atanasov uderzał z rzutu wolnego. Pierwsza próba jak i dobitka Macedończyka zostały zablokowane.

3
2
2
13'

Cracovia wywalczyła rzut rożny, który koncertowo zmarnował Atanasov. Bardzo złe dośrodkowanie zawodnika "Pasów".

2
3
1
11'

Ofensywnie na prawej flance Patryk Kun, który dośrodkował w pole karne Cracovii. Nikt nie przeciął defensora Legii Warszawa.

2
1
1
1
10'

Wysokie wyjście Tobiasza, który wybija futbolówkę za linię boczną.

2
2
1
9'

Nieudane podanie jednego z zawodników Legii i od bramki rozpocznie Madejski.

2
7'
7
5
1
4
6
5'

Atanasov zobaczył wysuniętego z bramki Tobiasza i próbował go przelobować. Jego próba była jednak całkiem nieudana.

2
2
3
1
1
2'

Początek meczu i już ostre starcie. Kapuadi trafił ręką w twarz Makucha, który padł jak rażony piorunem.