(1:1)
Zakończony
Polska U-19
90+2'

Ostatnie szanse na poprawienie wyniku i uratowanie się przed odpadnięciem z mistrzostw Europy po meczach grupowych. Polska potrzebuje tylko i aż jednego gola. Z kolei Italia sprytnie pozostaje w bezpiecznej odległości od bramki strzeżonej przez Davida Mastrantonio.

7
4
2
4
4
90'

Doliczone pięć minut do podstawowego czasu.

2
2
4
88'

Przerwa w grze jest spowodowana urazem.

1
1
86'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał N. Turco za niesportowe zachowanie.

N. Turco #18
Włochy U-19
3
2
1
86'

Pozostało zaledwie pięć minut podstawowego czasu. Polska ma problem z przeniesieniem gry na połowę przeciwnika. Czas pracuje na korzyść przybliżających się do półfinału reprezentantów Włoch.

2
1
85'

Żółtą kartkę otrzymał C. Ndour za faul na Miłoszu Matysiku.

C. Ndour #8
Włochy U-19
2
1
1
82'

Włochy U-19. Schodzi: F. Esposito. Wchodzi: N. Turco.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
F. Esposito #9
1
1
82'

Polska U-19. Schodzi: D. Bugaj. Wchodzi: I. Kaczmarski.

I. Kaczmarski #8
D. Bugaj #7
79'

Niebezpiecznie poszybowała piłka po strzale Luisa Hasy i rykoszecie od Igora Drapińskiego. Oliwier Zych prawdopodobnie nie zareagowałby w odpowiednim momencie, gdyby futbolówka poleciała w lustro bramki. Jeszcze korner, a po nim Cher N'Dour uderzył z dystansu obok słupka.

3
1
77'

Włochy U-19. Schodzi: G. Faticanti. Wchodzi: L. Amatucci.

L. Amatucci #17
G. Faticanti #16
1
1
77'

Włochy U-19. Schodzi: S. Vignato. Wchodzi: L. Koleosho.

L. Koleosho #20
S. Vignato #10
1
73'

Seria przewinień na sprytnie zastawiających dostęp do piłki reprezentantach Włoch. Na razie w Italii bez zmian personalnych, natomiast selekcjoner Marcin Brosz zdecydował się na wymienienie czterech zawodników w wybranej przed meczem jedenastce.

1
1
1
70'

Polska U-19. Schodzi: I. Strzałek. Wchodzi: M. Kowalski.

M. Kowalski #19
I. Strzałek #20
1
68'

Szansa na zaskoczenie reprezentacji Polski rozegraniem rzutu wolnego. Niebezpiecznie wyglądające dośrodkowanie Luisa Hasy w kierunku Pio Esposito. Poradzili sobie w defensywie Biało-Czerwoni i nie pozwolili na zdobycie prowadzenia przeciwnikom.

3
1
1
60'

Minęła godzina spotkania i reprezentacja Polski ma coraz mniej czasu na strzelenie drugiego gola przeciwnikom. Biało-Czerwoni z przewagą w posiadaniu piłki po powrocie z szatni na boisko, jednak Davide Mastrantonio nie musi mierzyć się z bardzo poważnymi egzaminami.

1
1
4
4
58'

Przerwa w grze jest spowodowana urazem Jordan Majchrzaka.

1
1
55'

Polska U-19. Schodzi: J. Lewicki. Wchodzi: M. Brzozowski.

1
54'

Podanie Kacpra Urbańskiego w kierunku Jordana Majchrzaka zostało zatrzymane przez obrońcę reprezentacji Włoch. W odpowiedzi szarża Italii poskromiona dopiero przewinieniem blisko linii pola karnego.

1
52'

Żółtą kartkę otrzymał J. Lewicki za faul na Filippo Missorim.

Polska U-19
1
1
1
3
51'

Tomasz Pieńko oddał pierwsze uderzenie po zgraniu Dawida Bugaja, jednak prosto w bramkarza reprezentacji Włoch. Davide Mastrantonio rehabilituje się za duże niepowodzenie z początku meczu, kiedy to nie poradził sobie ze strzałem Igora Strzałka.

1
1
1
48'

Po przerwie dwa uderzenia z dystansu w wykonaniu Igora Strzałka oraz Jakuba Lewickiego. Oba poza lustro bramki strzeżonej przez Davida Mastrantonio.

2
2
3
2
2
czas Druga połowa
46'

Polska U-19. Schodzi: J. Nsangou. Wchodzi: T. Pieńko.

T. Pieńko #21
J. Nsangou #16
3
1
1
1
46'

Polska U-19. Schodzi: M. Kowalczyk. Wchodzi: K. Urbanski.

K. Urbanski #10
M. Kowalczyk #15
1
komentarz

Trwa oczekiwanie na wznowienie meczu po przerwie.

2
1
1
Czy Polska strzeli minimum gola po przerwie?
4
2
komentarz

Niekorzystny remis 1:1 po pierwszej połowie meczu. Polska zdobyła prowadzenie kąśliwym uderzeniem Igora Strzałka zza pola karnego. Włosi odpowiedzieli trafieniem Luisa Hasy i powrócili na drugie miejsce w wirtualnej tabeli. Pozostaje jeszcze 45 minut na wywalczenie awansu.

1
1
1
1
3
45'

Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

1
1
43'

Denerwuje się Marcin Brosz. Tym bardziej, że wykonanie rzutu rożnego przez Jakuba Lewickiego pozostawiało bardzo dużo do życzenia. Piłka ominęła wszystkich zawodników zainteresowanych oddaniem uderzenia na bramkę Davida Mastrantonio.

1
1
2
2
39'

Polska ponownie potrzebuje minimum gola do awansu. Podopiecznym Marcina Brosza nie udało się zachować prowadzenia do przerwy. Była szansa Juniora Nsangou na odzyskanie zaliczki, jednak oddał uderzenia prosto w Davida Mastrantonio.

2
3
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił L. Hasa. Asystował mu S. Vignato.

Włosi doprowadzili do remisu 1:1 w 34. minucie. Atakowali może nie szaleńczo, ale konsekwentnie i dogonili Polaków. Luis Hasa oddał uderzenie z bliska do siatki. Ojcem gola był przede wszystkim Samuela Vignato, który jednym rajdem poradził sobie z trzema przeciwnikami i wykonał dogranie w pobliże linii bramkowej. Pozostało dopełnić formalności i pozbawić Polskę prowadzenia.

7
32'

Michael Kayode miał problem z oddaniem strzału po dośrodkowaniu Filippo Missoriego. Blisko reprezentanta Włoch był do końca Dawid Bugaj i skutecznie utrudnił pokonanie Oliwiera Zycha.

30'

Żółtą kartkę otrzymał F. Missori za przewinienie na boku boiska na Jakubie Lewickim.

F. Missori #2
Włochy U-19
4
3
28'

Jakub Lewicki sprytnie zachował się na własnej połowie boiska i wybił piłkę poza plac po nogach Włocha. Możliwość złapania oddechu przed wznowieniem gry wrzutem z autu.

3
3
1
2
25'

Przerwa na uzupełnienie płynów zarządzona przez sędziego.

1
2
2
24'

Polska jest aktualnie w wirtualnej tabeli grupy na drugim miejscu premiowanym awansem do półfinału mistrzostw Europy. Była okazja do podwyższenia prowadzenia, ale Davide Mastrantonio poradził sobie ze strzałem z rzutu wolnego Jakuba Lewickiego.

1
2
23'

Żółtą kartkę otrzymał J. Majchrzak za próbę wymuszenia rzutu karnego.

J. Majchrzak #9
Polska U-19
1
1
20'

Żółtą kartkę otrzymał G. Faticanti za przewinienie w centrum boiska na Antonim Kozubalu.

Włochy U-19
2
1
20'

Polska spokojnie wymieniła podania po okresie naporu rozdrażnionych reprezentantów Włoch. Italia miała kilka szans na doprowadzenie do remisu, jednak poradzili sobie z tym podopieczni Marcina Brosza.

15'

Po kwadransie rywalizacji bliżej awansu do półfinału jest reprezentacja Polski.

5
3
1
1
1
14'

Cher N'Dour miał możliwość oddania strzału po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i poczęstował nim dobrze ustawionego Oliwiera Zycha. Po chwili następna szarża zespołu z Włoch po stracie Dawida Bugaja. Pomógł mu Igor Drapiński i ofiarnie zablokował uderzenie zawodnika z Włoch.

1
2
1
10'

Polska na prowadzeniu 1:0!

3
3
8'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił I. Strzałek. Asystował mu D. Bugaj.

W 8. minucie Polska zdobyła prowadzenie 1:0. Igor Strzałek pokonał Davida Mastrantonio strzałem zza pola karnego. Duży błąd bramkarza reprezentacji Włoch, którego zaskoczył kozioł przed nosem i wrzucił sobie piłkę w narożnik bramki. Biało-Czerwoni na drugim miejscu w wirtualnej tabeli grupy.

1
6'

Polska rozpoczęła mecz dość odważnie i oddała pierwsze uderzenie. Antoni Kozubal nie sprawił nim problemu Włochom. W odpowiedzi Pio Esposito strzelił po dośrodkowaniu i Biało-Czerwoni zostali uratowani interwencją Oliwiera Zycha.

1
4'

Szansa na zaskoczenie Włochów po przewinieniu Iacopo Regonesiego na Jordanie Majchrzaku. Jakub Lewicki zabrał się za wykonanie rzutu wolnego, ale skierował piłkę prosto w rękawice Davida Mastrantonio.

1
2'

Polska w białych koszulkach i getrach, a także w czerwonych spodenkach. Z kolei reprezentacja Włoch na niebiesko z białymi elementami. Pierwsza akcja przeprowadzona przez Azzurrich, ale po dośrodkowaniu jeden z nich sfaulował Wiktora Smolińskiego przy próbie dojścia do strzału.