Baraże o ekstraklasę: Półfinały
06 cze 2023 21:00
komentarz

Puszcza Niepołomice poznała rywala w finałowej grze o PKO Ekstraklasę. Bruk-Bet Termalica Nieciecza pokonał na własnym stadionie Stal Rzeszów 2:0 i awansował do decydującej potyczki.

7
3
1
1
90+5'

To już tylko sekundy do awansu niecieczan do finału baraży. Stal nie jest w stanie zmienić losów gry.

5
3
90+2'

Jeszcze próba rzeszowian. Uderzenie Poczobuta minęło bramkę Bruk-Betu.

2
1
90'

Sędzia doliczył 6 minut.

1
1
2
2
3
89'
wchodzi Wchodzi
Kacper Piatek #20
schodzi Schodzi
86'

Jeszcze Stal, ale próby rzeszowian są dość chaotyczne. Tak jak przed momentem takowa w wykonaniu Wolskiego.

3
1
1
1
1
85'

Stal przy piłce, ale z ataków rzeszowian wciąż niewiele wynika. Gospodarze coraz bliżej wykonania przedostatniego kroku w kierunku PKO Ekstraklasy.

3
1
1
1
82'
81'
Dominik Marczuk #15
80'

Kolejny rzut rożny dla rzeszowian, ale ponownie niewiele z tego wyszło.

2
78'

Minuty płyną. Bruk-Bet wciąż gra swoje i jest coraz bliżej finału play-off. Termalica - Puszcza w grze o PKO Ekstraklasę. Okolice Niepołomic i Niecieczy będą w niedzielę rozgrzane z emocji!

76'
74'

Niewiele wychodzi rzeszowianom, którzy nie są w stanie zagrozić Bruk-Betowi. Widać, że różnica w dorobku punktowym w sezonie zasadniczym to nie był przypadek.

3
3
1
71'
69'

Niecieczanie mają mecz pod kontrolą. Stal niewiele potrafi zdziałać. Gospodarze coraz bliżej finału.

2
1
1
66'
Bartosz Farbiszewski #18
1
66'
Kacper Karasek #24
1
64'

Problemy ma Biedrzycki. Mamy przerwę w grze. Bruk-bet już pokazywał, że potrafi kraść cenne sekundy.

1
1
61'

Stal nie ma już nic do stracenia. Rzeszowianie szukają kontaktowej bramki, ale widać, że we wtorek są słabszym zespołem od Bruk-Betu.

5
4
4
5
6
58'

Uderzał Danielewicz, ale z próby zawodnika z Niecieczy niewiele wyszło.

1
56'

Bardzo mocny strzał oddał Poczobut, Loska popisał się świetną interwencją. Szukają swojej szansy rzeszowianie.

5
2
2
1
1
54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Muris Mesanović. Asystował mu Adam Radwański. Już po emocjach? Z prawej strony pola karnego zagrywał Radwański, a szansy na podwyższenie prowadzenia nie zmarnował Mesanović! 2:0!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
13
7
3
3
8
52'

Przerwa w grze, problemy ma jeden z zawodników z Niecieczy.

1
50'

Mocno z dystansu przymierzył Danielewicz. Do szczęścia brakowało niewiele. Stal szuka wyrównania.

2
48'

Starają się coś zdziałać rzeszowianie, który grają podobnie jak na początku meczu, czyli wysokim pressingiem.