(0:0)
Zakończony
AC Milan
komentarz

Koniec! Inter po raz drugi pokonuje Milan w półfinale Ligi Mistrzów i zagra w wielkim finale! Z kim? Czekamy do jutra. Manchester City lub Real Madryt.

16
6
2
3
90+2'

Po chwili jeszcze zza pola karnego huknął Bastoni. Niecelnie.

5
5
1
1
4
90+2'

Lukaku strzelał z ostrego kąta. Mocno, ale w środek bramki. Broni Maignan.

3
1
1
90'

Sędzia dolicza minimum trzy minuty. Nie chce chyba się znęcać nad zespołem Milanu.

6
2
1
2
1
90'

Giroud nie trafił w piłkę w polu karnym, gdy składał się do strzału. Komiczny widok.

2
2
88'

Correa wyprowadzał kontrę Interu, ale nie podał do wybiegającego na czystą pozycję Lukaku. Ma pretensje Belg, bo gospodarze stracili piłkę.

4
1
85'

Milan bezradny. Nie potrafi odpowiedzieć w żaden sposób. Na trybunach natomiast trwa już świętowanie. Tutaj nic się już nie powinno wydarzyć. Inter minuty od finału Ligi Mistrzów.

5
2
1
1
84'
84'
83'

Dobra akcja Lukaku, zagranie na szesnasty metr do Lautaro, ale ten został zablokowany, gdy już składał się do strzału.

2
1
1
82'
ŻÓŁTA KARTKA
3
1
1
1
2
82'
3
1
1
81'

Faul Krunicia na Calhanoglu na pograniczu czerwonej kartki. Brutalne wejście.

1
1
81'

Nerwy puszczają zawodnikom.

1
1
2
81'
1
1
1
79'

Uważnie pilnowany Acerbi. Z trudem wywalczył sobie pozycję do strzału po rzucie rożnym, jednak strzelił bardzo niecelnie.

1
1
1
79'
2
2
2
78'

Lautaro w poszukiwaniu drugiego gola. Uderzał zza pola karnego, Maignan palcami odbija piłkę. Korner.

3
1
1
78'
3
1
1
1
77'

Niezła wrzutka Theo z rzutu wolnego, lecz Giroud nie trafił w bramkę.

3
2
3
1
76'
76'

Kibice skaczą, stadion cały się trzęsie. Tu jest nieprawdopodobna radość.

5
2
1
1
75'

W dwumeczu jest 3:0 dla Interu! Pozostał nieco ponad kwadrans. Goście mogą mieć problemy, żeby to odrobić.

10
10
1
2
74'
GOOOOOOL!!!

Inter chyba już jest w finale! Lautaro Martinez strzelił mocno z ostrego kąta, Maignan nie zdążył w porę z reakcją. Euforia na San Siro!

25
7
3
3
7
72'

Giroud musiał wymienić koszulkę. Poprzednia została po prostu rozerwana.

1
2
1
1
2
71'

jeszcze jedna wrzutka Calabrii, przedłużył to głową Giroud. W zamyśle do Leao, ale ten był tuż za plecami Francuza i nawet nie zdążył zareagować. Czas ucieka, a Milan nie zbliża się do bramki.

3
1
1
69'

Wreszcie przyspieszyli goście. Calabria zagrał bez przyjęcia w pole karne, jednak Leao nie decydował się na strzał, a odegranie piłki. Nie wyszło mu to za bardzo, bo po chwili futbolówka była już w rękach Onany.

1
2
4
68'

Leao chciał wziąć wszystko na siebie, ale nie wyszedł mu drybling, ani dośrodkowanie. W dodatku jako ostatni dotykał piłkę i Milan nie ma nawet rzutu rożnego.

1
1
1
2
66'
66'
64'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Malick Thiaw #28
2
63'

Kjaer był już gotowy do zmiany, ale Thiaw wraca na boisko. Podejmuje walkę.

2
62'

Thiaw doznał kontuzji. Gra przerwana.

1
1
1
61'

Messias centrował w pole karne. Zbyt wysoko. Nie było szans, by którykolwiek z partnerów oddał strzał w tej sytuacji.

3
1
60'

Inter nie potrafi wyprowadzić kontry, Milan nie radzi sobie w ataku pozycyjnym. Wobec tego mamy dość nudne spotkanie w drugiej połowie.

1
2
1
59'

Cóż, niewiele dzieje się na boisku. Bramkarze jednej i drugiej drużyny nie mają zbyt dużo pracy.

1
2
1
57'

Szybka akcja gospodarzy, jednak po płaskim dośrodkowaniu Dzeko piłkę wybili rywale. W polu karnym był osamotniony Lautaro.

1
2
56'

I doczekaliśmy się pierwszej kartki. Thiaw faulował Lautaro w środku pola.

1
1
1
56'
AC Milan
1
2
1
1
55'

Nie spieszy się Inter. Kradną sekundy przy każdym stałym fragmencie.

2
52'

Inter budował swój atak w bocznym sektorze i nagle rozległ się gwizdek arbitra. Bardzo brzydko zachował się Acerbi. Faulował Tonaliego w polu karnym.

5
2
3
3
5
51'

Messias bardzo ostro faulował Calhanoglu. Sędzia Turpin kompletnie nie panuje nad meczem. Wcześniej starli się Lautaro i Thiaw. Jeden i drugi leżał na murawie, a gra nie została przerwana.

1
1
50'

Messias ruszył prawą flanką, było w polu karnym trzech partnerów, lecz zawiodła precyzja przy dośrodkowaniu.

1
1
49'

Gwizdy publiczności, bo Inter bardzo powoli buduje swoje akcje, natomiast mimo wszystko trudno się dziwić. Gospodarze nie muszą atakować.

2
1
1
48'

Inter ma inicjatywę od początku drugiej połowy.

2
2
47'

Wykop trochę na oślep w kierunku Lautaro, ale źle obliczył tor lotu piłki Thiaw. Mogło być groźnie, lecz futbolówka jeszcze zaliczyła kozioł, Argentyńczyk trochę zgłupiał i ostatecznie faulował rywala już w polu karnym.