(1:0)
Zakończony
Valencia CF
komentarz

Zmarnowany rzut karny, czerwona kartka i walka do końca o utrzymanie prowadzenia. FC Barcelona ostatecznie 1:0 pokonała Valencię.

13
10
1
5
6
90+5'

Z dystansu uderzył Kluivert. Ter Stegen dostrzegł piłkę i ją złapał.

8
3
1
6
90+4'

Valencia szuka remisu, nie jest jednak w stanie oddać celnego uderzenia na bramkę gospodarzy.

18
7
2
4
4
90+2'

Mocno, ale wyraźnie niecelnie z pola karnego przymierzył Duro. To już końcowe minuty. Barcelona coraz bliżej wygranej.

20
8
9
10
8
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

10
6
9
6
13
87'
12
86'

To duża kontrowersja. Kessie kopnął rywala, ale sędzia i VAR nakazali grać dalej.

14
5
10
9
12
86'

Goście domagają się podyktowania rzutu karnego, sędzia nakazał grać dalej.

8
6
2
2
4
84'

Barcelona dobrze się zamurowała. Valencia szuka remisu, ale bez okazji.

6
4
3
3
1
81'
16
11
3
3
3
80'

Kluivert dogrywał zza linii końcowej. Sędzia tego nie dostrzegł.

4
3
4
2
7
78'

Ucierpiał Kounde, który zderzył się z własnym bramkarzem.

3
4
8
10
4
78'
Samuel Lino #16
3
2
2
2
2
78'
Yunus Musah #4
2
3
78'

Szukają wyrównania goście. Valencia nie ma już czego bronić, do tego gra w przewadze. Wóz, albo przewóz.

5
2
2
1
75'

Castillejo uderzał z dystansu. Zbyt pochopnie i trafił w obrońcę. Valencia przyspieszyła.

7
4
3
2
7
73'

Lino dogrywał w pole karne, pod bramką było groźnie, ale Perez był na spalonym.

7
6
2
3
8
71'

Atak Valencii. Zabrakło zrozumienia. Sędzia dostrzegł spalonego.

10
9
2
2
5
69'

Raphinha dogrywał z rzutu wolnego, bramkarz Valencii zdołał wybić piłkę.

8
5
5
6
5
67'

Valencia gra w przewadze, ale jeszcze nie zdominowała Barcelony.

6
7
10
10
8
64'

Barcelona nie zamierza dopuszczać Valencii pod własną bramką. Na pewno jednak trudne chwile przed gospodarzami.

5
5
4
5
2
61'
Fran Perez #29
7
8
9
1
4
61'
61'
13
8
3
5
4
59'
CZERWONA KARTKA

Błąd Kounde. Sam naprzeciwko bramkarza wyszedł Duro i sfaulował Araujo! Barcelona w dziesiątkę!

20
16
10
12
14
58'

Jesus Vazquez z lewej strony na dziesiąty mecz do Duro. Tenj jednak w decydującym momencie skiksował!

1
2
56'

A teraz w słupek trafił Fati! Strzał z pola karnego powinien znaleźć się w siatce. Barcelona ruszyła do ataku!

6
8
4
13
6
55'
NIESTRZELONY KARNY

Torres uderzył płasko przy słupku! W bramkę jednak nie trafił! Piłka odbiła się od słupka. Wciąż 1:0!

16
18
11
13
31
55'
53'

Uderzał Kounde, Hugo Guillamon Sanmartin zagrał ręką, arbiter podyktował rzut karny!

11
4
5
4
7
52'

Zahaczony przez rywala został Araujo. Obrońca odczuł wejście.

4
4
3
5
4
51'

Barcelona skupiona na tyłach, w ofensywie swoje zrobiła. Czy jednak nie za wcześnie gospodarze zapisali sobie komplet punktów?

4
4
1
1
1
48'

Na początku 2. połowy nieśmiało stara się atakować Valencia. Jak na razie bez większego powodzenia.