Lech Poznań w dwumeczu był drużyną lepszą i jak najbardziej zasłużenie znalazł się w ćwierćfinale Ligi Konferencji Europy. Mamy nadzieję, że wkrótce taki wyczyn będzie normą.

41
18
25
90+3'

Gospodarze marzyli o 3:0, ale na pewno nie chodziło im o 0:3! Lech wszedł do ćwierćfinału z bramą.

1790
645
72
37
48
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Skóraś. Bijemy tych Szwedów, oj bijemy! Z pola karnego precyzyjnie uderzył Skóraś! 0:3!

1998
723
112
28
39
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Nika Kwekweskiri. I już nie ma żadnych wątpliwości. Jeden strzał odbił bramkarz, kolejny zablokował obrońca. Za trzecim razem huknął Kwekweskiri. Nie do obrony! 0:2!

1802
651
93
31
44
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

334
130
55
43
70
89'

Rebocho przed szansą, piłka jednak wylądowała na bocznej siatce.

134
51
41
29
47
88'

Wszystko jasne. Był spalony, ale Lech nie powinien dopuszczać do takich okazji osłabionych rywali. Wciąż 0:1!

401
151
38
27
22
88'
19
87'

Piłka w bramce Lecha, ale powtórki pokazują, że Gracia był na spalonym. Wydaje się, że VAR anuluje trafienie.

458
171
41
33
52
85'

Dobra akcja Lecha. Dośrodkował Pereira do Sobiecha. Ten jednak głową przestrzelił!

63
35
28
49
101
83'
Lech Poznań
70
48
45
51
234
82'

Gospodarze już nie wierzą w możliwość awansu. Do końca coraz mniej czasu. Miejscowi już fruną za burtę.

187
80
9
10
17
82'
9
83'
Hampus Finndell #11
13
95
2
2
7
79'

Lech szuka drugiej bramki. Adriel Ba Loua jednak nie był w stanie pokonać bramkarza.

396
138
43
31
41
77'
GOOOOOOL!!!

Lechowi już nic nie może się stać! Zagranie na lewo do Rebocho, ten odegrał na jedenasty metr, a Filip Marchwiński dołożył nogę i piłka wpadła do bramki gospodarzy! 0:1!

82
76'

Już tylko kwadrans do końca. Lech wciąż nie pozwala osłabionemu rywalowi na zbyt wiele.

283
88
18
10
24
81'
#0
8
47
11
32
37
73'
162
68
19
13
14
73'
komentarz

Kopnięty bez piłki został Szymczak. VAR sprawdzał sytuację, ale uznał, że zmiany decyzji nie będzie.

26
15
15
21
70
73'
99
33
11
10
17
73'
Lech Poznań
17
12
15
21
94
69'

Jeśli gospodarze marzą o awansie muszą zacząć ryzykować w tyłach? A Lech? Tylko na to czeka!

236
78
17
14
15
73'
43
26
12
11
10
66'
125
22
10
15
17
66'
Magnus Eriksson #5
27
22
19
16
23
66'

Jak to nie wpadło? Dogranie z lewej strony, Ishak uderzył głową z pięciu metrów. Ponad poprzeczką!

97
47
61
60
106
64'

W 2. połowie goście jeszcze nie zagrozili Bednarkowi. Bardzo dobrze Lech prezentuje się w defensywie.

241
78
11
13
11
63'
Lech Poznań
26
18
26
49
160
62'

Starają się zmusić do błędu piłkarze Djurgardens graczy Lecha. Cały czas bezskutecznie.

93
45
14
16
20
59'

Minuty płyną, gra głównie toczy się w środku pola. Lech o dwa kwadranse od ćwierćfinału!

130
44
13
11
18
56'

Lech oddał inicjatywę gospodarzom. Miejscowi fani zdzierają gardła, coś tam śpiewają po szwedzku. Dla nas brzmi obraźliwie, ale to jakieś miejscowe pieśni.

45
123
35
31
105
54'

Najpierw strata, potem faul w środku pola. W kolejnym, ewentualnym, meczu Murawski nie zagra.

24
24
31
60
148
53'

Gospodarze zobaczyli, że nie ma co się zbytnio odkrywać, bo zaraz ich niewielkie marzenia spadną do zera.

100
33
16
17
20
50'

Już trzy obramowania gracze Lecha zaliczyli w meczu. Możemy czuć duży niedosyt, ale wydaje się, że w końcu coś wpadnie.

185
45
25
27
20
49'

Jezus Maria i Jezus Maria! Strzał Szymczaka, piłka zatrzymała się na słupku. Po chwili z dystansu poprawiał Murawski. Po rykoszecie piłka wylądowała na, tutaj uwaga, słupku! Niebywałe!

141
61
89
45
49
47'

Skóraś w polu karnym do Ishhaka, piłka jednak w polu karnym zaplątała się w gąszczu nóg obrońców gospodazy.

79
24
22
25
29
47'

Dobre zagranie Sousy do Szymczaka. Szybszy jednak bramkarz gospodarzy, który przeczytał wszystko.