(0:1)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

Barcelona na Santiago Bernabeu Real Madryt pokonała 1:0 i jest o krok bliżej finału Pucharu Króla. Rewanż 5 kwietnia na Camp Nou.

125
54
8
6
10
90+7'

Jeszcze gramy! Zamieszanie pod bramką Barcelony, będzie rzut rożny.

22
18
23
19
71
90+4'

Ter Stegen staranowany na przedpolu. Kolejne sekundy skradzione.

159
63
23
20
23
90+2'

Real do końca szuka remisu. Czasu na to Królewscy mają już niewiele.

50
35
10
10
16
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

12
10
17
7
48
90'

Z dystansu uderzył lewą nogą, piłka poszybowała obok bramki gości.

15
12
7
7
6
88'

Benzema uderzał, a właściwie podawał piłkę ter Stegenowi. Końcowe fragmenty gry. Real przestaje wierzyć w powodzenie.

50
25
10
7
7
85'
21
10
9
5
5
84'

Vinicius już urywał się obronie gości, ale sędzia odgwizdał faul Benzemy na Kounde.

32
18
7
4
3
84'
6
82'

Miejscowi fani jeszcze wierzą. Real przeważa, ale Barcelona jest zdeterminowana. Goście sprytnie kradną kolejne sekundy.

28
15
8
7
7
79'

Akcję Realu zwieńczył bardzo niecelnym strzałem z dystansu Militao. Coraz mniej minut do końca!

19
23
11
8
6
78'

Gorąco w polu karnym Barcelony. Królewscy marzyli o rzucie karnym. Sędzia jeszcze zadzwonił do VAR-u.

10
15
14
10
10
76'

Zaspał Camavinga, który po lewej stronie boiska został złapany na spalonym.

9
10
6
3
3
74'

Barcelona może czuć ogromny niedosyt. Goście mogli zamknąć mecz. Niewarygodne, wciąż nie wierzymy w to, co zrobił Fati. Koń trojański!

12
11
9
7
13
74'
73'
ŻÓŁTA KARTKA
9
9
7
4
3
72'

Co tam się wydarzyło! Zagranie na jedenasty metr do Kessiego. Piłka leciała do bramki, a kilka metrów przed linią zablokował ją...Fati! Niebywałe gapiostwo!

8
9
7
8
20
71'

Goście w końcu oddali po przerwie strzał w kierunku bramki Realu. Jednak bez większego efektu.

4
4
4
5
5
69'

Dobre wyjście Barcelony. Raphinha dogrywał z prawej strony, Torres do piłki nie doszedł.

7
4
4
8
3
69'
6
5
1
1
67'
6
1
3
1
4
66'
6
3
2
7
9
64'

Barcelonie udało się oddalić grę od własnego pola karnego. Real już nie ma tak wyraźnej przewagi, jak na początku 2. połowy.

13
6
3
3
2
61'

Kontra Barcelony, Raphinha tragicznie w polu karnym, niemal oddał piłkę rywalowi.

9
5
3
3
13
60'

Godzina gry za nami. Gospodarze w natarciu. Przed momentem strzał Modricia zablokował obrońca.

12
6
3
1
2
58'

Vinicius wstrzelił piłkę na przedpole, ter Stegen strącił piłkę, a już czekał na nią Benzema. Królewscy w natarciu.

7
5
4
5
5
55'
Real Madryt
23
9
6
5
6
55'

Szybciej po przerwie gra Real Madryt. Barcelona skupiona na defensywie.

2
4
3
3
4
52'

Z dystansu uderzył Camavinga, piłka poszybowała kilka pięter ponad bramką Barcelony.

11
9
4
3
5
51'
9
3
3
8
12
50'

Rzut rożny dla Realu, ale bez zagrożenia pod bramką ter Stegena.

12
10
1
2
4
49'

Zagranie na dziesiąty metr do Viniciusa, który jednak został przyblokowany.

6
5
4
1
2
48'

Camavinga do Viniciusia, piłkę na korner wybił bramkarz. Pilka jednak dla Barcelony.

8
4
2
3
2
47'

Na początku 2. połowy Barcelona stara się utrzymywać przy piłce. Real nie potrafi jej odebrać rywalom.

komentarz

25% rywalizacji  w półfinale Pucharu Króla za nami. Bliżej finału jak na razie FC Barcelona.

42
15
5
6
13
45'

Sędzia doliczył 2 minuty do premierowej odsłony El Clasico.

12
9
12
4
4
45'

Faul taktyczny w środku pola i szybka reakcja arbitra.

9
3
8
9
21
43'

Jeszcze Real w końcówce 1. połowy stara się coś zdziałać. Bez większego powodzenia.

20
15
5
8
6
41'

Do piłki w narożniku pola bramkowego dopadł Carvajal, ale huknął kilka pięter ponad bramką.

11
25
5
4
6
41'

Powoli zbliżamy się do przerwy. Po ostatnich wynikach obu drużyn prowadzenie Barcelony jest, mimo wszystko, zaskoczeniem.

14
11
7
4
6
39'

Busquets przejął piłkę w środku pola, ale do Torresa zagrywał bardzo źle.

6
4
5
7
6
38'

Kolejna groźna akcja gości. Dogranie w pole karne, ale nie miał kto zamknąć akcji.

7
4
2
6
3
37'

Barcelona po objęciu prowadzenia złapała luz. Real trochę zaskoczony i bezradny.

11
10
5
4
2
34'

Kessie otrzymał uderzenie w klejnoty rodowe. Piszczy głosikiem: STOP, chłopcy, STOP! Real grał dalej. Modrić przymierzył z dystansu obok bramki. Kessie wciąż kwilił.

9
26
7
7
16
30'

Real Madryt rzucił się do odrabiania strat. Przed momentem dobrze na przedpolu interweniował Marc-Andre ter Stegen.

12
7
3
4
9
27'

VAR potwierdził nasze przypuszczenia! Sędzia po analizie wskazał na środek. Barcelona prowadzi!

53
25
5
15
15
26'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Eder Militao. Złe rozegranie graczy Realu, Barcelona przejęła piłkę na środku boiska. Zagranie do Kessiego, a ten w sytuacji sam na sam do siatki. Piłka odbiła się jeszcze od Militao i wpadła do bramki! 0:1!

Real Madryt
120
80
16
36
34
26'

A teraz piłka w bramce Realu. Balde w sytuacji sam na sam dość szcżęśliwie siatki. Sędzia uznał, że był spalony, ale powtórki pokazały, że nie!

17
24
7
13
16
24'

Vinicius ukarany. Po fauli niepotrzebne błazenady w wykonaniu Brazylijczyka. Tutaj potrzebny jest specjalista. Co mecz i to samo.

26
12
2
5
7
23'

Real Madryt w natarciu, Barcelona bez większych problemów rozbija akcje Królewskich. Gospodarze optymistycznie weszli w mecz, ale impet trochę opadł.

7
6
1
4
4
20'

Ponownie mniej dzieje się pod bramkami. Wciąż aktywniejszy jest Real, ale obie drużyny jeszcze bez klarownej szansy.

7
4
4
1
3
17'

Groźniejszy w ostatnich minutach jest Real. Barcelona stara się odgryzać rywalom.

10
5
3
5
8
15'

Kropnął z okolic linii pola karnego Benzema. Francuz trafił w plecy Araujo. Będzie korner dla Królewskich.

11
7
3
4
7
13'

Próba odpowiedzi Barcelony. Dogranie z prawej strony, ale Raphinha trzech metrów nie ma i piłki nie był w stanie opanować.

5
7
1
5
6
12'

Dogranie z lewej strony. Benzema na przedpolu przejął piłkę i wpakował do siatki. Problem w tym, że ze spalonego. Wciąż bez goli!

14
14
3
12
11
10'

Czekają na błąd rywala obie drużyny. W środku pola jest ciasno, obie ekipy nie mają zbyt wiele miejsca na rozwinięcie skrzydeł. Brakuje Roberta? Hmm...

5
16
1
5
4
7'

Vinicius ruszył lewą stroną. Wpadł w pole karne, ale uderzył bardzo niecelnie.

10
11
3
6
4
7'

Barcelona przejęła piłkę i stara się ją długo rozgrywać. Czekamy na pierwsze okazje pod bramkami. O to może być ciężko, drużyny nie będą chciały się zbytnio otwierać.

6
6
3
4'

Od początku Królewscy przy piłce. Real chce udowodnić swoją wyższość i już w pierwszym meczu zapewnić sobie zaliczkę.

8
10
4
3
4
1'

Szarża Modricia. Chorwat wpadł w pole karne, uderzył w boczną siatkę. Okazało się, że jednak wcześniej był spalony.