(2:0)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Koniec meczu! Real Madryt wygrywa z Villarrealem 3:2 i melduje się w kolejnej rundzie Pucharu Króla!

4
3
90+5'

Vinicius ruszył do kontry i został brzydko podcięty przez Parejo przed polem karnym.

90+5'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Dani Parejo.

1
1
90+3'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Ruediger.

1
1
2
90+2'

Real nie cofa się do obrony, tylko cały czas wysoko pressuje. Nie pozwala ruszyć gospodarzom do ataku.

3
90'

Sędzia doliczył minimum pięć minut.

1
2
90'

Żółtą kartkę otrzymał Vinicius Junior.

5
3
1
4
90'

Jorgensen broni strzał Benzemy w sytuacji sam na sam, ale i tak był spalony Francuza.

3
3
1
2
88'

Żółtą kartkę otrzymał Pau Torres.

3
3
8
86'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Dani Ceballos. Asystował mu Marco Asensio.

Kapitalna akcja dwójki rezerwowych. Asensio opanował piłkę przy linii końcowej, wycofał ją na szesnasty metr, a Ceballos technicznym strzałem trafia na 2:3!

14
12
2
9
17
85'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Baena.

Alex Baena #16
2
6
85'

Militao w bezpardonowy sposób powstrzymał w polu karnym Moralesa. Protestują gospodarze, ale nie ma przewinienia.

1
1
84'

Camavinga doznał urazu przy próbie odbioru piłki. Został nadepnięty przez Alexa Baenę.

2
82'

Ceballos miał dużo wolnego miejsca przed polem karnym, więc spróbował uderzenia, ale piłka przeleciała wyraźnie nad bramką.

2
81'

Dziesięć minut do końca. Jeśli utrzyma się remis, to czeka nas dogrywka.

1
1
2
1
1
80'

Mniej ciekawe minuty. Sporo fauli z obu stron. Sędzia często używa gwizdka. Pretensje ławki rezerwowych.

4
2
80'

Żółtą kartkę otrzymał Pepe Reina.

3
4
77'

Mocne wstrzelenie piłki wzdłuż pola karnego przez Asensio, jednak tym razem nie popełnił błędu Jorgensen.

1
2
77'

Real wyraźnie odżył. Szybko odbiera piłkę na połowie przeciwnika, z kolei Villarreal popełnia coraz więcej błędów.

3
2
1
1
76'

Blisko gola na 2:3! Cóż za akcja Viniciusa. Najpierw wygrał fizyczne starcie, następnie popisał się świetnym prostopadłym podaniem do Camavingi, ale ten był na ciskany przez Pau Torresa i uderzył minimalnie obok bramki!

3
1
1
1
75'

Camavinga przedarł się środkiem, podał do Benzemy, ale ten nie miał pomysłu na finalizację. Zabrakło strzału lub podania w pole karne.

2
1
73'

Tymczasem okazja dla Villarrealu. Alex Baena dostał podanie przed polem karnym, uderzył bez zastanowienia, ale obok bramki.

3
1
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Valverde.

3
2
2
2
71'

Denerwują się gospodarze, bo sędzia odgwizdał faul na ruszającym go kontry Viniciusie przy linii bocznej.

3
1
2
69'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eder Militao.

Remis! Przewaga Realu w ostatnich minutach ma przełożenie na wynik. Miękkie dośrodkowanie Ceballosa na dalszy słupek, strzał głową Benzemy broni Jorgensen, ale piłka została wybita prosto pod nogi Militao, który trafia do pustej bramki!

Real Madryt
18
11
4
5
11
69'

Szybka akcja gości. Mendy ruszył lewym skrzydłem, dobrze dośrodkował na piąty metr, lecz Vinicius został w ostatniej chwili uprzedzony przez Cuencę.

1
68'

Precyzyjny strzał Asensio z rzutu wolnego, jednak czujny był na linii bramkowej Jorgensen i pewnie złapał piłkę.

2
1
1
67'

Będzie szansa dla gości. Ceballos faulowany tuż przed polem karnym.

1
1
65'

Długie podanie w kierunku Pino, wydawało się, że Villarreal będzie miał szansę na gola, ale zdecydowanie lepszy w pojedynku fizycznym okazał się Ruediger.

1
1
64'

Jorgensen upomniany słownie przez sędziego. Arbiter uznał, że doszło tu do gry na czas.

1
1
1
1
63'

Ależ błąd Jorgensena! Real blisko wyrównania! Bramkarz gospodarzy bardzo długo zwlekał z wybiciem piłki, doskoczył do niego Vinicius, ale skończyło się tylko na strachu.

1
1
63'

Niecelny strzał Benzemy z szesnastu metrów, ale nawet gdyby trafił, to gol nie zostałby uznany, bo w początkowej fazie akcji na spalonym był Vinicius.

3
1
61'

Nerwowo w defensywie Realu. Po stracie Valverde blisko pola karnego była chwila niepewności, ale ostatecznie gospodarze faulowali w ofensywie.

1
1
59'

Jakby nowe siły wstąpiły w zespół gości. Niewiele brakowało, a piłka po podaniu Camavingi dotarłaby do Benzemy. Decydowały detale.

2
1
3
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Dani Ceballos.

A jednak! Goście łapią kontakt. Pierwsza sensowna akcja w drugiej połowie i mamy gola. Benzema do Ceballosa, ten odegrał na jeden kontakt do Viniciusa, który w sytuacji sam na sam bez problemu pokonał Jorgensena!

13
12
4
6
17
56'
56'

Real Madryt. Schodzi: Toni Kroos. Wchodzi: Dani Ceballos.

54'

Będą też zmiany w ekipie gości, bo początek drugiej połowy nie wygląda lepiej w żadnym stopniu w porównaniu do pierwszej części. Przygotowany Asensio.

52'

Foyth musi opuścić boisko z powodu kontuzji.

52'

Villarreal CF. Schodzi: Juan Foyth. Wchodzi: Aissa Mandi.

50'

Benzema zagrał na klepkę z... Militao. Brazylijczyk był o krok wyjścia na czystą pozycję. W ostatniej chwili interweniował obrońca Villarreal.

2
49'

Benzema i Vinicius nie wykorzystali błędu rywala przy linii bocznej. Podanie Francuza w spory tłok i młodszy kolega nie poradził sobie w walce fizycznej przed polem karnym.