(0:1)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

Barcelona pewnie zameldowała się w ćwierćfinale rozgrywek o Puchar Króla, ale tutaj na łatwego rywala nie może już liczyć.

15
6
6
2
3
90'

Sędzia doliczył 2 mintuty.

10
3
1
1
90'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Jeszcze Lewandowski na koniec! Zagranie do Polaka, ten jeszcze spojrzał i trafił do siatki!0:5!

231
86
16
14
17
88'

Alba dogrywał z lewej strony, ale nikt do piłki nie doszedł.

2
5
2
2
6
86'

Próba z dystansu w wykonaniu Alby, ale daleko od bramki miejscowych.

3
4
2
2
2
85'

Fati sam na sam z bramkarzem, jeszcze pozwolił wrócić obrońcy, po chwili strzał z pola karnego nogą odbił golkiper!

1
6
1
5
6
82'

Znowu groźnie pod bramką gospodarzy. Kessie jednak nie był w stanie uderzyć. Piłkę na korner wybili obrońcy.

2
3
1
3
3
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Franck Kessie. Asystował mu Raphinha. Raphinha dośrodkował wprost na głowę Kessiego i piłka w bramce Ceuty po raz czwarty! 0:4!

127
39
19
18
13
76'

Kwadrans do końca. Zaostrzyła się gra, ale sędzia pozwala na taką rywalizację.

12
7
8
4
8
73'

Barcelona stara się wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Rywale mają swoje ambicje, oni pragną uratować honor i ukłuć gości.

10
7
5
1
3
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ansu Fati. Asystował mu Jordi Alba. Sporo miejsca miała Barcelona i to wykorzystała. Alba do Fatiego, który ruszył z piłką, w polu karnym zwiódł rywala i po chwili trafił na 0:3!

116
54
24
16
15
67'

Dogranie z lewej strony na przedpole, Pena wypiąstkował piłkę.

4
6
5
4
3
65'

Minuty płyną, z boiska wieje nudą. Piłka w ostatnich minutach częściej na połowie Ceuty.

6
6
6
3
62'

W meczu wszystko jest już jasne. Gospodarze starają się jeszcze zagrozić Barcelonie, ale Ceuty na niewiele stać.

14
10
5
4
4
59'

Próba gospodarzy. Do dogrania doszedł Guterriez, strzał głową był jednak niecelny.

3
6
8
4
7
55'

Kolejna próba gości. Strzał Torresa pewnie obronił bramkarz.

8
4
8
2
3
53'

Z ok. 16 metrów, ale minimalnie niecelnie uderzył Kessie!

10
5
8
2
4
50'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Franck Kessie. Mamy gola Lewandowskiego! Gospodarze zgubili piłkę na własnej połowie. Po chwili Kessie do Polaka, a ten z bliska między nogami do siatki Ceuty! 0:2!

314
139
34
22
25
49'

Z pola karnego uderzał Raphinha. Piłka poszybowała ponad bramką. Coraz więcej miejsca mają goście.

15
8
3
2
2
47'

Dobre wyjście gospodarzy spod pressingu Barcelony, ale wszystko do dobre skończyło się jeszcze przed polem karnym gości.