Strzał Maguire'a głową przeleciał nad bramką.

1
1
1
90'

Ofensywne wejście Walkera. Dośrodkowanie defensora Manchesteru City zostało zablokowane. Rzut rożny dla Anglików.

1
2
2
2
2
85'
82'

Harry Kane pożegnany oklaskami na Wembley. Kapitana Anglików na boisku zastąpił debiutant, Ivan Toney.

81'
78'

Spokojne ostatnie minuty na Wembley.

1
1
1
74'

Bellingham otrzymał piłkę na lewej stronie. Zawodnik Borussii Dortmund dośrodkował w kierunku Harry'ego Kane'a, ale piłkę wybił Mykola Matwijenko.

1
1
74'
wchodzi Wchodzi
#0
schodzi Schodzi
#0
1
1
71'

Ciekawe rozegranie rzutu wolnego zakończone strzałem Saki. Piłka poleciała wysoko nad bramką Trubina.

2
1
1
1
1
69'
ŻÓŁTA KARTKA

Malinowski faulował Sakę przed własnym polem karnym. Rzut wolny z dobrej odległości dla Anglii.

2
1
3
4
4
66'

Obiecujące minuty Ukrainy, która próbuje zagrozić gospodarzom. Brakuje konkretów.

1
2
1
1
64'

Próbowali przyspieszyć Ukraińcy przed polem karnym Anglików. Akcję zakończyło niedokładne podanie Sudakowa.

1
2
1
61'
#0
#0
3
61'
61'
Vitaliy Buyalskyi #13
Eduard Sarapiy #20
60'

Nie opanował piłki Mudryk, który schodził już na prawą nogę, aby oddać strzał.

1
1
1
59'

Mocna, płaska piłka Saki w pole karne rywali. Nikt z niej jednak nie skorzystał.

1
57'

Podeszli pressingiem piłkarze Ukrainy. Najwyższa pora, bo czasu do końca meczu coraz mniej.

1
1
1
1
54'

Pomoc Mudryka w defensywie mówi sporo o dzisiejszych problemach Ukrainy z wyprowadzeniem piłki.

1
2
2
2
1
51'

Uderzenie Maddisona ponad bramką Ukrainy. Goście znów zepchnięci do defensywy.

1
3
2
1
2
50'

Podanie Bellinghama w pole karne rywala. Bez problemów piłkę łapie Trubin.

4
3
1
1
2
48'

Ofensywa naszych wschodnich sąsiadów trwała krótko. Znów akcja rozgrywa się na połowie Ukrainy.

1
3
1
1
1
47'

Reprezentacja Ukrainy atakuje. Niespotykane w tym meczu.

3
2
2
46'

Gwizdek i rozpoczynamy drugą połowę!

2
1
1
czas Druga połowa
45+1'

Sędzia doliczył trzy minuty do pierwszej połowy.

6
3
2
2
3
42'

Mogło być 3:0! Harry Kane znalazł się w trudnej pozycji. Mimo wszystko oddał mocny strzał, który złapał Trubin.

5
3
2
2
3
40'
GOOOOOOL!!!

Kolejny cios reprezentacji Anglii! Fantastyczny strzał Saki, który w międzyczasie oderwał się od Matwijenki i uderzeniem po długim rogu podwyższył prowadzenie.

8
6
2
2
3
39'

Ukraina, która dotychczas przede wszystkim się broniła, musi bardziej zaatakować, aby myśleć przynajmniej o punkcie na Wembley.

2
1
37'
GOOOOOOL!!!

I w końcu Kane dopiął swego! Dośrodkowanie Saki z prawej strony, a napastnik "Lwów Albionu" wygrał pozycję z Karawajewem i z bliskiej odległości trafił do siatki.

7
5
2
4
6
35'

Tym razem akcja z drugiej strony. Maddison faulował ukraińskiego defensora. Sędzia odgwizdał nieprzepisowe zagranie tuż przed strzałem głową Kane'a, który wyłapał Trubin.

1
1
33'

Ciekawa akcja reprezentacji Ukrainy. Mudryk wbiegł w pole karne rywali i próbował dogrywać do jednego z kolegów. Sędzia odgwizdał jednak spalonego.

3
2
2
2
1
31'

Kolejna sytuacja Harry'ego Kane'a, którą marnuje. Snajper przestrzelił nad bramką po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Telewizyjne powtórki pokazują, że i tak znajdował się na spalonym.

2
3
1
2
2
29'

Nieporozumienie zawodników Ukrainy, którzy mają problem, aby wyjść z własnej połowy.

2
4
1
2
27'

Spora przewaga optyczna reprezentacji Anglii. Nic z tego nie wynika, bo na Wembley wciąż 0:0.

1
3
3
3
2
25'

Kane mógł wyprowadzić Anglię na prowadzenie. Napastnik nie trafił czysto w piłkę po dośrodkowaniu Hendersona. To była świetna okazja!

1
3
1
2
2
23'

Mimo wszystko do pozycji strzeleckiej doszedł Malinowski, który trafił jednego ze swoich kolegów z zespołu.

1
1
1
1
22'

Mieli szansę na szybką kontrę Ukraińcy, ale zwolnili.

1
2
1
1
21'

Tym razem arbiter zauważył faul Svatoka na Bellinghamie. Kolejny rzut wolny dla Anglików.

1
4
3
3
20'

Bezbłędni dotychczas są Ukraińcy przy rzutach rożnych Anglików. Znów wybita piłka przez defensorów naszego wschodniego sąsiada po dośrodkowaniu.

4
2
1
2
1
17'

Problemy Trubina ze złapaniem piłki. Chciał je wykorzystać Maddison, który ostatecznie faulował golkipera reprezentacji Ukrainy.

1
1
1
2
15'

Jaremczuk znalazł się w pojedynku sam na sam z Pickfordem, który przegrał. Nawet gdyby wykorzystał sytuację, sędzia nie uznałby gola, bo napastnik był na spalonym.

2
3
13'

Wydawało się, że Bellingham był faulowany przed polem karnym rywala. Sędzia tego nie zauważył i puścił grę. Chwilę później nieudana kontra w wykonaniu Ukrainy.

1
3
2
12'

Pognał Chilwell lewą stronę. Defensor szukał podaniem Kane'a. Podał jednak zbyt mocno.

1
2
11'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne gości. Dobra reakcja ukraińskich obrońców, którzy oddalili zagrożenie.

4
2
9'

Leży Harry Kane po kontakcie z Ołeksandrem Svatokiem w polu karnym Ukrainy. Nie ma rzutu karnego.

2
3
1
1
8'

Nic konkretnego. Za mocne długie podanie w kierunku Bukayo Saki. Od autu grę wznowią Ukraińcy.

4
3
1
2
1
7'

Akcja pozycyjna reprezentacji Anglii. Zobaczymy, jaki przyniesie skutek.

2
2
1
2
3
4'

Nieco stracha napędzili Anglikom rywale. Podanie prostopadłe w kierunku napastnika, potem zablokowany strzał. Wygląda na to, że goście nie chcą się tylko bronić.

3
3
2
2
2
2'

Niedzielne spotkanie rozpoczęliśmy od faulu Chilwella, który ostro potraktował Malinowskiego. Obaj zawodnicy walczyli o piłkę w powietrzu. Ukrainiec leży na murawie.