5
2
2
115'

Ostatnie szanse na rozstrzygnięcie konfrontacji przed konkursem rzutów karnych. Zmęczeni piłkarze walczą z problemami mięśniowymi.

4
3
1
1
111'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Seweryn Caputa za zdjęcie koszulki po golu.

Seweryn Caputa #8
10
6
2
6
110'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Seweryn Caputa. Asystował mu Daniel Feruga.

Tym razem Rekord musiał odpowiedzieć i raz jeszcze zdobył gola dzięki rzutowi wolnemu. W 110. minucie Seweryn Caputa doprowadził do remisu 3:3 strzałem z czystej pozycji po szybkim rozegraniu stałego fragmentu gry. Piłka trafiła do niego od Tomasza Nowaka i przez Daniela Ferugę.

34
32
6
14
17
107'

Wahan Biczachczjan mógł odebrać gospodarzom resztkę nadziei, ale jego uderzenie zostało powstrzymane na linii bramkowej przez wszędobylskiego Tomasza Nowaka. Rekord Bielsko-Biała pozostaje w kontakcie z przeciwnikiem i jeszcze ma możliwość przynajmniej doprowadzenia do konkursu rzutów karnych.

5
2
1
1
czas Druga połowa dogrywki
103'

Jeszcze szansa Seweryna Caputy na doprowadzenie do remisu w pierwszej połowie dogrywki. Podanie prostopadłe do zmiennika, a ten próbował lobować Bartosza Klebaniuka. Nieznacznie zabrakło dokładności i piłka zaliczyła lądowanie na górnej siatce.

1
2
100'

Uderzenie Daniela Ferugi z rzutu wolnego zostało poskromione bez większego problemu przez ustawionego w centrum bramki Bartosza Klebaniuka.

2
1
1
1
1
99'

Żółtą kartkę otrzymał Wahan Biczachczjan za ratowanie się faulem.

3
4
97'

Żółtą kartkę otrzymał Tomasz Nowak za ratowanie się faulem.

1
2
6
95'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luka Zahović. Asystował mu Kamil Grosicki.

Tym razem Portowcy nie zmarnowali szansy i w dogrywce nacisnęli na przeciwnika. W 95. minucie po raz pierwszy zdobyli prowadzenie. Po stracie Tomasza Nowaka piłka powędrowała do Kamila Grosickiego, a jego wrzutka została wykorzystana przez Lukę Zahovicia. Ponownie uderzenie z bliska do sieci i hat-trick reprezentanta Słowenii!

15
7
3
6
16
93'

Pogoń Szczecin próbuje nacisnąć w dogrywce i rozstrzygnąć rywalizację przed konkursem rzutów karnych. Po wznowieniu spotkania było zablokowane uderzenie Kamila Grosickiego oraz nieudane wykonanie rzutu rożnego.

czas Pierwsza połowa dogrywki
90+5'

Żółtą kartkę otrzymał Dante Stipica za zachowanie na ławce rezerwowych.

10
2
2
2
90+2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luka Zahović. Asystował mu Wahan Biczachczjan.

Pogoń uratowała się przed odpadnięciem w czasie doliczonym do drugiej połowy meczu. Raz jeszcze w odpowiednim miejscu znalazł się Luka Zahović i wepchnął piłkę do siatki po dośrodkowaniu zgranym jeszcze przez Wahana Biczachczjana. Będzie dogrywka po wyrównaniu na 2:2!

27
17
3
13
32
90'

Doliczone pięć minut.

1
1
1
12
89'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wyroba za faul na Mariuszu Fornalczyku.

1
1
2
3
88'

Wahan Bichachczjan próbował oddać uderzenie z bliska do bramki po miękkiej wrzutce Mariusza Fornalczyka, ale piłka przemknęła nieznacznie obok głowy reprezentanta Armenii.

3
1
85'

Rekord Bielsko-Biała. Schodzi: Kamil Zolna. Wchodzi: Daniel Feruga.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Kamil Zolna #16
1
84'

Podanie Mariusza Fornalczyka do Kamila Grosickiego, a uderzenie tego drugiego poleciało prosto w bramkarza Rekordu Bielsko-Biała. Kolejna nieudana akcja Pogoni Szczecin i za kilka minut może ona pożegnać się z marzeniem o zdobyci Fortuna Pucharu Polski.

1
3
1
1
1
82'

Kolejne katastrofalne ataki Pogoni Szczecin, a przede wszystkim Kamila Grosickiego. Przed momentem uderzenie Damiana Dąbrowskiego przeleciało ponad bramką strzeżoną przez Jakuba Szumerę.

1
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu. Kompromitacja Pogoni Szczecin wisi w powietrzu. Po trafieniu Luki Zahovicia, nie było dobrych szans na doprowadzenie do remisu. Na boisku zameldowali się szybcy skrzydłowi Marcel Wędrychowski oraz Mariusz Fornalczyk.

1
3
1
1
72'

Rekord Bielsko-Biała. Schodzi: B. Twarkowski. Wchodzi: Seweryn Caputa.

B. Twarkowski #27
72'

Rekord Bielsko-Biała. Schodzi: Marcin Wróbel. Wchodzi: Sidy Camara.

Sidy Camara #15
72'

Rekord Bielsko-Biała. Schodzi: Szczepan Mucha. Wchodzi: Filip Walus.

Filip Walus #13
Szczepan Mucha #7
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Luka Zahović. Asystował mu Michał Kucharczyk.

Pogoń Szczecin powróciła do walki o awans w 67. minucie, ponieważ Luka Zahović oddał uderzenie z bliska na 1:2 po płaskim dośrodkowaniu Michała Kucharczyka z prawego skrzydła. Pogubili się bielszczanie odpowiedzialnie za bronienie i goście złapali kontakt z trzecioligowcem.

7
5
2
3
64'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Szczepan Mucha.

Bielszczanie podwoili prowadzenie na 2:0 w 64. minucie. Szczepan Mucha dostał podanie na wolne pole i oddał uderzenie na 2:0 po wymanewrowaniu Konstantinosa Triantafyllopoulosa oraz Bartosza Klebaniuka.

10
6
2
3
57'

Żółtą kartkę otrzymał Konstantinos Triantafyllopoulos za przewinienie taktyczne.

56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomasz Nowak.

W 56. minucie nadeszła odpowiedź trzecioligowca i była bardzo konkretna. Tomasz Nowak zabrał się za wykonanie wywalczonego przez siebie rzutu wolnego. Odległość do bramki wydawała się być za duża do zdobycia gola, a jednak weteran zdecydował się na loba z 40 metrów. Piłka wleciała za kołnierz Bartosza Klebaniuka i Rekord Bielsko-Biała jest na prowadzeniu 1:0!

6
10
3
2
3
55'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Dąbrowski za przewinienie na Tomaszu Nowaku.

1
1
53'

Szczecinianie na połowie niżej notowanego zespołu. Ostatnie rozegrania Pogoni zakończyły się nieudanymi uderzeniami Kamila Grosickiego oraz Kamila Drygasa.

49'

Goście próbują zaatakować żwawiej po powrocie z szatni na boisko. W 49. minucie była ogromna szansa na zdobycie prowadzenia po błędzie Arkadiusza Krysika. Obrońca Rekordu zgubił piłkę we własnym polu karnym na rzecz Jeana Carlosa Silvy, ale południowcowi nie udało się trafić płaskim uderzeniem w narożnik bramki.

2
1
47'

Rekord Bielsko-Biała gra w tym meczu w białych strojach z zielonymi elementami, a Pogoń Szczecin w granatowo-bordowych strojach.