(1:1)
Zakończony
Radomiak Radom
90+3'

Druga połowa przebiegła na zasadach Radomiaka. Michał Oczkowski interweniował po dwóch niebezpiecznych uderzeniach, a kolejne natarcie faworyta zakończyło się niecelną próbą Lisandro Semedo.

2
1
1
1
90'

Doliczone pięć minut.

2
1
1
85'

Zawisza Bydgoszcz. Schodzi: Sebastian Rugowski. Wchodzi: Medard Dahms.

1
84'

Zawisza Bydgoszcz. Schodzi: Maciej Koziara. Wchodzi: Alan Serwach.

Alan Serwach #24
1
1
84'

Zawisza Bydgoszcz. Schodzi: Wojciech Mielcarek. Wchodzi: Gabriel Falciano.

Gabriel Falciano #71
83'
83'
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Maurides. Asystował mu Dominik Sokół.

W 80. minucie Radomiak praktycznie zamknął mecz. Maurides wstrzelił się i płaskim uderzeniem poprawił wynik na 3:1. Aktywny napastnik dostał piłkę przed polem karnym po ofiarnym zachowaniu Dominika Sokoła i pokonał Michała Oczkowskiego kopnięciem w kierunku dalszego narożnika. Było praktycznie pozamiatane!

12
8
1
3
4
79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Damian Jakubik za atak w nogi Kamila Żylskiego.

1
3
1
1
78'

Mało czasu pozostało gospodarzom na doprowadzenie do remisu, a po przerwie mają oni problem z oddawaniem niebezpiecznych uderzeń na bramkę Jakuba Ojrzyńskiego.

2
1
1
1
76'
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Filipe Nascimento.

W 73. minucie faworyt postawił na swoim i zdobył prowadzenie 2:1. Ponownie z rzutu karnego i raz jeszcze po strzale Felipe Nascimento. Tym razem wykonawca postawił na siłowy wariant i zmylenie Michała Oczkowskiego. Jedenastka została przyznana podopiecznym Mariusza Lewandowskiego za blokowanie ręką zagrania Lisandro Semedo przez Patryka Urbańskiego.

8
5
2
3
7
73'

Staranna analiza, ale decyzja potwierdzona.

4
3
1
1
3
71'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Urbański za sprokurowanie rzutu karnego.

1
1
1
1
71'

Szansa przed radomianami po przewinieniu Adama Paliwody. Seria wstrzeleń w pole karne Zawiszy Bydgoszcz i zagranie Lisandro Semedo było blokowane ręką przez Patryka Urbańskiego. Jeszcze jeden rzut karny dla Radomiaka!

3
2
1
2
7
70'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Paliwoda za faul blisko narożnika własnego pola karnego.

Adam Paliwoda #6
3
69'

Krótka przerwa w grze była spowodowana urazem.

1
68'

Raz jeszcze Maurides zdołał utrzymać się na nogach pod naporem obrońców w niebiesko-czarnych strojach, ułożył sobie piłkę na stopie, ale oddał zbyt oczywiste uderzenie do pokonania Michała Oczkowskiego.

1
1
1
1
67'
66'
64'

Mateusz Cichocki interweniował w dobrym momencie. Po wybiciu piłki poza boisko, gospodarze mieli najpierw szansę na zaszkodzenie Jakubowi Ojrzyńskiemu wrzutem z autu, a następnie z rzutu rożnego.

1
1
1
1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Kamil Żylski krótko po pojawieniu się na boisku.

2
2
1
1
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Wojciech Mielcarek za przeszkadzanie we wznowieniu gry.

2
2
1
1
3
56'

Maurides wziął sobie przeciwnika na plecy i oddał piłkę do ustawionego przed polem karnym Leandro. Techniczne uderzenie doświadczonego piłkarza zostało odparte przez Michała Oczkowskiego. Bramkarz Zawiszy Bydgoszcz interweniował również w zamieszaniu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
2
1
1
55'

Bydgoszczanie otrząsnęli się po nieudanym rozpoczęciu drugiej połowy spotkania, jednak zbliżanie się do bramki Jakuba Ojrzyńskiego sprawia im trudności.

2
1
1
1
1
53'

Zawisza Bydgoszcz. Schodzi: S. Wedzelewski. Wchodzi: Kamil Żylski.

S. Wedzelewski #7
2
51'

Radomiak na połowie trzecioligowca po przerwie i widać po nim chęć jak najszybszego rozstrzygnięcia rywalizacji. Ostatnia akcja faworyta została jednak zmarnowana niedopieszczonym zagraniem Leandro.

1
1
1
1
48'

Szansa na zdobycie prowadzenia po powrocie z szatni na boisko. Maurides ponownie poradził sobie ze środkowymi obrońcami Radomiaka, ale jego uderzenie zostało zblokowane, co ułatwiło wykonanie skutecznej interwencji Michała Oczkowskiego.