(3:1)
Zakończony
Lech Poznań
komentarz

Lech był blisko sprawienia sensacji. Mistrz Polski przegrał, ale pokazał, że w grupie Ligi Konferencji Europy jest w stanie powalczyć.

207
42
12
20
16
90+4'

Pereira z metra głową w bramkarza, sędzia pokazał spalonego, którego nie było! A VAR-u nie ma. Skandal!

20
6
2
15
67
90+4'

Przerwa w grze. Ucierpiał gracz Villarrealu, po chwili kontuzji doznał Pereira.

28
19
17
24
84
90+2'

Po strzeleniu gola na 4:3 gospodarze nie pozwalają Lechowi na zbyt wiele. Czas się kończy.

40
25
19
110
130
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

134
35
15
20
32
89'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Francis Coquelin. Niestety... Niewiele brakowało. Do wybitej przed pole karne piłki dopadł Coquelin i huknął z woleja. Piłka wpadła do siatki przy słupku. 4:3.

85
87
35
255
619
86'

Do dośrodkowania doszedł Moreno, strzał głową poszybował tam, gdzie stał Bednarek.

317
81
24
8
18
85'
ŻÓŁTA KARTKA
30
18
27
58
123
84'

Rzut wolny dla gospodarzy. Bednarek zderzył się z rywalem i teraz cierpi.

8
5
13
69
49
83'

Nerwowo gospodarze, co przejawia się takim faulami jak ten Baeny.

Iker Alvarez #30
241
58
13
6
11
80'

Coraz mniej czasu do końca. Jeszcze trochę Lech musi wytrzymać, ale łatwo nie będzie. Gościom na moment udało się oddalić grę od własnej bramki.

191
50
11
7
13
80'
7
7
3
11
106
90'
56
18
12
11
7
78'
69
16
9
10
353
77'

Znowu zaczyna wszystko wyglądać coraz bardziej dramatycznie. Lech bardzo głęboko.

9
8
10
23
36
75'

Kwadrans do końca, Lech pod własną bramką. W Walencji jest gorąco, piłkarze na pewno odczuwają trudy gry.

59
22
20
17
13
72'

Drinks break lub cooling time. A może czas na uzupełnienie płynów i pierwiastków śladowych.

60
33
8
7
3
78'
35
10
4
6
6
69'

Dogranie z prawej strony, Baena głową. Bednarek zdołał złapać piłkę.

177
32
6
11
14
68'

Cała drużyna Lecha na własnej połowie. Po chwili wybicie piłki na oślep.

26
8
14
16
33
66'

Gospodarze powoli ruszają do ataku. Lech nie może się zbyt głęboko cofać, bo to może się źle skończyć.

47
10
15
12
30
64'

Bardzo ostre wejście Chukwueze w nogi. Różowa kartka.

81
56
9
2
14
63'
63'
2
63'
Adrian De la Fuente #37
20
8
4
3
6
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Asystował mu Michał Skóraś. Piękna akcja Lecha! Skóraś do Ishaka, a ten w sytuacji sam na sam obok bramkarza do siatki! 3:3! Kto by się tego spodziewał!

659
220
44
17
28
58'

Chukwueze w pole karne do Baeny. Strzał z pierwszej piłki nie był dobry. Uderzenie poszybowało wysoko ponad bramką.

49
23
8
1
7
56'

Gospodarze wysoko atakują piłkarzy Lecha. Gościom z trudem udaje się wyjść cało z opresji.

11
6
12
10
43
54'

Składna akcja Lecha. Skóraś przed polem karnym do Murawskiego. Strzał pomocnika o dwa metry minął prawy słupek.

60
14
13
24
21
51'

Faul na Karlstroemie, sędzia wątpliwości nie miał.

Jorge Cuenca #5
66
13
5
1
6
49'

Lech Poznań na połowie Villarrealu. Gospodarze znowu dość ślamazarnie wchodzą w 2. połowę.

67
17
5
3
5
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mikael Ishak. Ishak uderzył w środek bramki. Jorgensen rzucił się w prawą stronę. Już tylko 3:2!

Lech Poznań
338
126
25
14
21
46'

Sędzia dostrzegł zagranie ręką i podyktował rzut karny dla Lecha!

102
43
5
5
6
46'
34
6
2
1
46'
3
2
czas Druga połowa
46'
Nicolas Jackson #15
1
2
komentarz

Lech prowadził, nie grał źle, ale w ostatnim kwadransie 1. połowy rywale zdobyli trzy gole.

39
77
16
31
35
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

9
10
8
9
12
44'

Lech nie gra źle, ale popełnia w defensywie proste błędy. Rywale cały czas nie wrzucili wyższego przełożenia, a Kolejorza już sobie ustawili.

16
15
6
15
13
41'

Lech mógł odpowiedzieć bramką, ale Murawski w dobrej sytuacji źle uderzył.

24
25
12
17
45
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alex Baena. Asystował mu Samuel Chukwueze. Chukwueze bez problemów ruszył prawą stroną. Dograł do Baeny, a ten z pola karnego do siatki. Gdzie byli obrońcy? W sumie nie wiemy. 3:1.

26
34
14
36
90
39'

Powinien być remis! Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Do piłki doszedł Filip Dagerstal, ale uderzył w poprzeczkę! To jest ta różnica. Rywale takie szanse wykorzystują. Smutek i żal.

14
20
5
28
40
36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Alex Baena. Zbyt łatwo! Akcja gospodarzy środkiem pola. Zawodnicy Lecha nie potrafili wybić piłki. Szesnaście metrów przed bramką dopadł do niej Baena. Strzał odbił się jeszcze od Milicia. Piłka po rykoszecie wpadła za plecy Bednarka. 2:1.

52
50
22
57
150
35'

Chukwueze do Baeny, na szczęście ten drugi został zablokowany. Piłka w rękach Bednarka.

21
14
1
11
16
34'

Gospodarze poczuli krew i już do przerwy marzą o prowadzeniu. Trzeba przetrwać ciężki czas.

22
16
11
18
42
32'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Samuel Chukwueze. Asystował mu Johan Mojica. Jeśli tracić, to tylko takie gole. Z lewej strony dośrodkował Mojica, a Chukwueze pięknie uderzył z woleja. Bednarek bez szans. Piękny gol. 1:1.

48
38
25
96
196
30'

Po rzucie rożnym nerwowo pod bramką Lecha, ale piłka ostatecznie została wybita.

53
10
5
6
10
28'

Alex Baena doszedł do uderzenia z pola karnego. Próba z woleja była jednak niecelna.

36
19
6
1
4
26'

Spięcie pomiędzy Baeną i Karlstroemem. Zaiskrzyło, ale wszystko w granicach normy.

39
21
8
5
5
24'

Gramy w środku pola. Gospodarze przy piłce, ale póki co szturmu na bramkę Lecha nie przeprowadzają.

70
17
6
4
3
21'

Czytelnicy w listach pytają czy coś z tego będzie. Cóż. Wygląda to coraz mniej ekskluzywnie.

16
62
10
20
28
19'

Zaczynają gubić się w defensywie gracze Lecha. Kolejorz prowadzi, ale szybko wszystko może się zmienić.

14
19
10
30
49
17'

Ruszył prawą stroną Chukwueze, ale nie miał wsparcia partnerów. Zły na kolegów jest gracz miejscowych.

42
24
4
1
6
15'

Kwadrans za nami. To były dobre minuty w wykonaniu Lecha. Problem jest taki, że rywal się powoli rozkręca.

25
9
11
18
36
13'

Gospodarze zaczynają zagrażać Lechowi. Gracze Villarrealu już przedostają się w pole karne Kolejorza.

21
12
11
20
82
10'

Villarreal wciąż bez rytmu. W sumie gospodarzom brakuje wszystkiego. Lech zmusza rywali do błędów.

3
8'

Gospodarze nerwowo, niczym my przed premierową w życiu randką. Oj, działo się wtedy...

35
70
3
5
9
6'

Nika Kwekweskiri niespodziewanie uderzył z rzutu wolnego. Pomylił się o metr.

60
12
15
13
6
4'

Ucierpiał Pereira. Mamy krótką przerwę w grze, a my cały czas świętujemy. To premierowy gol polskiej drużyny w Lidze Konferencji Europy! WOW!

92
27
14
12
14
2'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Michał Skóraś. Asystował mu Mikael Ishak. Katastrofa gospodarzy w defensywie! Ishak pod polem karnym odebrał piłkę obrońcy i zagrał do Skórasia. Strzał do pustej bramki był formalnością, niczym zakup tony węgla po cenie rynkowej. 0:1!