Ależ huknął Fabian Ruiz! To wyglądało groźnie, jednak piłka poszybowała nad poprzeczką.

wchodzi Wchodzi
Rodrigo Pinho #18
schodzi Schodzi
89'

Wrzawa na trybunach Estadio da Luz. W końcówce spotkania Benfica Lizbona walczy o zwycięskiego gola.

1
87'

Bardzo niecelne uderzenie Pablo Sarabii. Golkiper Benfiki Lizbona musiał tylko odprowadzić piłkę wzrokiem.

1
88'
85'

Tylko pięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. PSG nie potrafi drugi raz sforsować defensywy gospodarzy.

83'

Szybka akcja Kyliana Mbappe i płaskie dośrodkowanie w pole karne. Nikt nie przeciął toru lotu piłki.

81'

Rafa Silva mógł zapewnić zwycięstwo Benfice Lizbona. Portugalczyk trafił w Gianluigiego Donnarummę, później fatalnie spudłował.

81'
80'

Lionel Messi nie może narzekać na brak sytuacji. Piłka uciekła Argentyńczykowi w polu karnym rywali.

78'
Fredrik Aursnes #8
77'

Lionel Messi przez przypadek znokautował Alejandro Grimaldo. Obyło się bez żółtej kartki.

1
1
76'

Za moment na boisku pojawi się Julian Draxler. To będzie wyjątkowy występ dla byłego już zawodnika Paris Saint-Germain.

74'

Danilo Pereira chce zrehabilitować się po golu samobójczym. Portugalczyk odebrał piłkę przed własnym polem karnym i w dodatku napędził kontratak gości.

72'

W drugiej połowie stroną przeważającą jest Paris Saint-Germain. Niewiele z tego wynika.

1
70'
Benfica Lizbona
69'

Fantastyczne uderzenie Kyliana Mbappe. Piłka leciała pod poprzeczkę, lecz Vlachodimos zachował czujność.

67'

To mógł być gol! Nicolas Otamendi minimalnie spudłował po wrzutce z rzutu wolnego.

1
67'
66'

Wygląda na to, że Nuno Mendes ma poważny problem. Lewy obrońca gości zaczął utykać.

65'

Neymar odegrał się przeciwnikowi. Brutalne wejście w nogi Rafy Silvy.

63'

Zapowiada się na niespodziankę w Portugalii. Gracze Benfiki Lizbona odpierają kolejne ataki Paris Saint-Germain.

61'

Swoją szansę miał Achraf Hakimi. Golkiper Benfiki Lizbona nie popełnił błędu po mocnym uderzeniu Marokańczyka.

1
59'

Neymar efektownie przewrócił się pod polem karnym. Sędzia oszczędził zawodnika gospodarzy, nie będzie żółtego kartonika.

57'

Neymar zdecydował się na dośrodkowanie w kierunku Danilo Pereiry. Strzał głową Portugalczyka nie mógł zagrozić Vlachodimosowi.

55'

Tym razem Lionel Messi oddał piłkę Neymarowi. Precyzyjnie uderzenie Brazylijczyka i jeszcze lepsza interwencja bramkarza gospodarzy.

53'

W tym momencie Paris Saint-Germain prowadzi w tabeli grupy H. Z taką samą liczbą punktów na koncie Benfica Lizbona zajmuje drugą pozycję.

51'

Katastrofalny błąd Benfiki Lizbona. Sytuację uratował Odisseas Vlachodimos, który zatrzymał rozpędzonego Achrafa Hakimiego.

49'

Niesamowite zamieszanie w polu karnym Benfiki Lizbona. Najpierw Achraf Hakimi został zablokowany, a później Neymar uderzył przewrotką i piłka zatrzymała się na poprzeczce.

1
47'

Lionel Messi szukał Neymara w polu karnym. Jego podanie znowu było niedokładne.

czas Druga połowa
Czy Benfica sprawi niespodziankę w starciu z PSG?
45+2'

Marco Verratti mocno ucierpiał po starciu z rywalem. Wygląda na to, że Włoch dotrwa do końca pierwszej połowy.

45'
44'

Benfica Lizbona zasłużyła na tego gola. Pod wieloma względami portugalski zespół przeważa nad Paris Saint-Germain.

42'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Danilo.

Niebywała sytuacja. Z lewej strony boiska zacentrował Alejandro Grimaldo, a Danilo Pereira próbował ugasić pożar i niefortunnie wpakował piłkę do własnej bramki. Defensywny pomocnik może mieć pretensje do samego siebie.

3
4
1
2
41'

Sergio Ramos dyryguje defensywą Paris Saint-Germain. Doświadczony Hiszpan powoli wraca do optymalnej formy.

39'

Jak dotąd gospodarze stworzyli sobie więcej klarownych sytuacji. Paris Saint-Germain ma jednak jednobramkową przewagę.

37'

Zagotowało się w polu karnym gości. Antonio Silva został zablokowany w ostatniej chwili.

36'

Lionel Messi został zahaczony tuż przed polem karnym i nie zdołał opanować piłki. Sędzia pozostał niewzruszony.

34'

Gwizdy na stadionie Benfiki Lizbona. Goście wymieniają podania, a Portugalczycy tylko się przyglądają.

32'

Teraz Paris Saint-Germain poluje na gola numer dwa. Vitinha chciał zaskoczyć bramkarza Benfiki, jednak ten pewnie chwycił piłkę.

28'

Kylian Mbappe dał próbkę swoich umiejętności technicznych. Jego dośrodkowanie było jednak niezbyt dokładne.

1
26'

Benfica Lizbona próbuje odpowiedzieć na bramkę Lionela Messiego. Akcja pod polem karnym gości.

1
24'

Było to już drugie trafienie Lionela Messiego w tej edycji Ligi Mistrzów. Filar Paris Saint-Germain wcześniej zapisał też asystę na swoim koncie.

22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Neymar.

Piękny gol na Estadio da Luz! Lionel Messi otrzymał podanie od Neymara, długo się nie zastanawiał i uderzył na bramkę rywali. Piłka była poza zasięgiem golkipera gospodarzy.

3
2
1
1
1
21'

Lionel Messi z dziecinną łatwością ograł rywala, ale później niecelnie podał w kierunku Kyliana Mbappe. Paris Saint-Germain wciąż bez celnego strzału.

1
18'

Ależ było blisko! David Neres ruszył prawym skrzydłem, wpadł w pole karne i uderzył pod poprzeczkę. Gianluigi Donnarumma wykazał się niesamowitym refleksem.

16'

Do wykonania rzutu wolnego wyznaczony został Lionel Messi. Reprezentant Argentyny trafił prosto w mur.

15'

Nicolas Otamendi podciął przed polem karnym Kyliana Mbappe. Młody Francuz skwitował całą sytuację szerokim uśmiechem.

13'

Goncalo Ramos znowu spróbował swoich sił. Uderzenie z dystansu i pewna interwencja bramkarza Paris Saint-Germain.

11'

Zawodnicy Benfiki Lizbona skutecznie przeszkadzają przeciwnikom. Kylian Mbappe kolejny raz stracił piłkę.

9'

Duże nieporozumienie w defensywie Paris Saint-Germain. Benfica Lizbona odzyskała piłkę w pobliżu pola karnego.

8'

Goncalo Ramos miał stuprocentową sytuację. Napastnik miejscowych stanął sam na sam z Gianluigim Donnarummą po dograniu z głębi pola i trafił prosto w bramkarza.

1
6'

Lionel Messi podszedł do rzutu rożnego. Kibice próbują zdekoncentrować Argentyńczyka występującego w Paris Saint-Germain.

1
4'

Wrzutka w pole karne i Joao Mario przegrał pojedynek powietrzny. Kylian Mbappe miał okazję do kontrataku, lecz zanotował stratę.

2'

Po kilkudziesięciu sekundach Enzo Fernandez dał się we znaki Neymarowi. Brazylijczyk złapał się za prawą kostkę, ale szybko wrócił do gry.

czas Start meczu
20:58

Głównym rozjemcą będzie Jesus Gil Manzano z Hiszpanii.