(2:1)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Real Madryt w 5. kolejce Ligi Mistrzów przegrał z RB w Lipsku 2:3, ale przy braku wygranej Szachtara Donieck z Celtikiem jest już pewny wyjścia z grupy.

4
1
2
2
2
90+4'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Pewny strzał Rodygo i jest już tylko 3:2!

Real Madryt
4
5
6
6
7
90+3'
2
1
90+3'

Rzut karny dla Realu! Podcięty został Rodrygo!

1
2
2
2
3
90+2'

Strzał z ostrego kąta Rodrygo na korner odbił bramkarz.

3
4
1
90+1'

Carvajal posłał tzw. lagę w pole karne gospodarzy. Problem w tym, że w nim był tylko bramkarz.

3
3
90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
1
1
2
89'
88'

Olmo wpadł w pole karne lewą stroną. Strzał poszybował metr obok słupka.

1
2
1
86'

To już końcowe minuty meczu. Real nie kwapi się do ataku. RB coraz bliżej sensacyjnych trzech punktów.

2
2
83'
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Timo Werner. Asystował mu Mohamed Simakan. Zabójcza kontra RB Lipsk! Simakan ruszył prawą stroną i z pola karnego zagrał idealnie na trzeci metr. Nadbiegający Werner wpakował piłkę do siatki! 3:1!

17
21
10
7
8
79'

Vinicius zamykał akcję Realu, strzał z czterech metrów był niecelny!

3
4
3
1
1
76'
1
3
3
74'

Nkunku chciał uderzyć technicznie, ale próba z boku pola karnego była wyraźnie niecelna.

1
2
2
1
71'

Werner wpadł z piłką w pole karne, ale zamiast podawać do Olmo uderzył z trudnej pozycji i spudłował o centymetry!

2
1
3
2
2
69'
1
1
69'
68'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
David Raum #22
1
68'
68'
66'

Real atakuje, gracze RB po przejęciu piłki starają się wyprowadzić kontrę, ale momentami... zbyt wiele myślą.

1
1
2
63'

Rzut wolny dla gospodarzy. Jednak z rozegraniem akcji miejscowi przekombinowali. Sami zaskoczyli siebie, a nie rywala.

2
2
3
1
60'

Godzina gry za nami. Real szuka wyrównującej bramki. Przed momentem w pole karne wszedł z piłką Camavinga, ale przewrócił się.

1
3
1
57'

Vazquez w polu karnym RB Lipsk, wycofał piłkę, ale do nikogo, a właściwie do zawodnika gospodarzy.

2
4
1
1
6
54'

Vinicius zagrywał z pola karnego. Uderzał z ok. 11 metrów Aurelien Tchouameni, został zablokowany!

2
3
2
2
4
52'

Wściekli na sędziego są gracze Realu. Nkunku był na spalonym, ale sędzia gry nie zatrzymał. Mamy VAR, o tym goście zapomnieli?

1
3
2
7
50'

Gospodarze starają się atakować i tym samym oddalać grę od własnej połowy. Real w końcu ruszy na RB Lipsk.