FC Barcelona
87'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Memphis Depay.

Tym razem beznadziejne zachowanie zawodników odpowiedzialnych za bronienie w New York Red Bulls. Obrońca próbował osłaniać piłkę przed nadbiegającym Memphisem Depayem, ale bramkarz nie potrafił jej wyłapać. Wykorzystał to wszystko reprezentant Holandii i powiększył prowadzenie na 2:0.

25
38
6
9
10
85'

Pozostało pięć minut podstawowego czasu. Jeden z piłkarzy New York Red Bulls, a konkretnie Daniel Edelman zobaczył czerwoną kartkę za nonsensowny atak wyprostowanymi nogami w przeciwnika. Zdecydowanie wykluczonego z końcówki spotkania zawodnika poniosło.

2
1
1
2
2
80'

Nie tylko Robertowi Lewandowskiemu brakuje w tym sparingu skuteczności.

4
19
3
2
4
78'

FC Barcelona. Schodzi: Pedri. Wchodzi: P. Torre.

1
75'

Ansu Fati wpadł rozpędzony w pobliże bramki przeciwnika i oddał uderzenie w kierunku dalszego narożnika. Minimalne pudło i dlatego New York Red Bulls pozostają szczęśliwie w kontakcie z zespołem z La Ligi.

2
1
73'

FC Barcelona. Schodzi: Marc-A. ter Stegen. Wchodzi: Inaki Pena.

Marc-A. ter Stegen #1
1
2
2
2
73'
12
12
7
32
23
72'

Niecelne uderzenie Sergiego Roberto.

1
5
4
70'

Xavi daje możliwość przerwania strzeleckiego impasu Robertowi Lewandowskiemu, ale czas mija, a kapitan reprezentacji Polski nie zna sposobu na przymierzenie do bramki New York Red Bulls.

1
6
4
15
9
68'

Spektakularna wywrotka Roberta Lewandowskiego w polu karnym przeciwnika. Piłka znalazła się jeszcze pod nogami Ansu Fatiego, któremu udało się oddać uderzenie, ale kopnięta przez niego futbolówka przeleciała ponad poprzeczką.

4
6
11
9
5
66'

Nieudane rozegranie gości z wykorzystaniem Ansu Fatiego. FC Barcelona jakby nieco zwolniła po licznych zmianach przeprowadzonych przez Xaviego. Nie będzie również gola po ostatnim ataku z powodu spalonego Pierre'a-Emericka Aubameyanga.

2
5
1
5
61'
61'

FC Barcelona. Schodzi: Eric Garcia. Wchodzi: Pierre-E. Aubameyang.

Pierre-E. Aubameyang #17
6
2
1
1
2
61'

FC Barcelona. Schodzi: Raphinha. Wchodzi: Nico Gonzalez.

61'

FC Barcelona. Schodzi: Jordi Alba. Wchodzi: A. Balde.

2
1
1
1
59'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Gerard Pique za ostry atak w nogi przeciwnika.

2
4
2
55'

Zagotował się Robert Lewandowski i odepchnął przeciwnika po faulu. Sędzia był w pobliżu i zapobiegł ewentualnym kolejnym nieprzyjemnościom.

16
11
6
2
2
55'

Akcja Dumy Katalonii przerwana z powodu spalonego.

2
1
1
1
52'

W 52. minucie Robert Lewandowski przeprowadził akcję indywidualną, ale po jego strzale piłka odbiła się szczęśliwie dla bramkarza Byków i nie wpadła za jego kołnierz.

1
11
3
5
4
51'

Druga połowa meczu nadal z Robertem Lewandowskim na boisku. Rozpędzony dostał się w pole karne przeciwnika, ale swoim dośrodkowaniem trafił w bramkarza New York Red Bulls.

5
6
5
3
46'
46'
46'

FC Barcelona. Schodzi: Gavi. Wchodzi: Pedri.

2
1
1
46'
czas Druga połowa
komentarz

Ostatnie przygotowania do wznowienia meczu.

komentarz

Nie było to proste zadanie, ale FC Barcelona zdobyła prowadzenie 1:0 w pierwszej połowie meczu towarzyskiego. Do bramki New York Red Bulls strzelił Ousmane Dembele po podaniu Raphinhi. Robert Lewandowski zmarnował pięć lepszych i gorszych sytuacji podbramkowych, a Patryk Klimala nie miał okazji do pokonania Marca-Andrego ter Stegena.

2
6
1
1
5
45'

Doliczone dwie minuty.

3
1
1
1
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Raphinha.

W 40. minucie FC Barcelona rozegrała atak bez Roberta Lewandowskiego, co okazało się pół żartem, pół serio najlepszym rozwiązaniem. Raphinha dostał piłkę od Frenkiego De Jonga, przytomnie odegrał ją do Ousmane'a Dembele, a ten pokonał Carlosa Coronela mocnym i płaskim uderzeniem. Tym razem bramkarz New York Red Bulls nie miał już dużo do powiedzenia.

39
22
10
8
9
40'

Pozostało jeszcze kilka minut na otwarcie wyniku w pierwszej połowie meczu towarzyskiego.

4
3
4
3
4
38'

Żółtą kartkę otrzymał C. Casseres za faul w centrum boiska na Frenkiem De Jongu.

C. Casseres #23
5
2
1
1
2
36'

Po wznowieniu gry odrobina spokoju na boisku. Gospodarze przeprowadzili jak dotąd jedną wartą uwagi akcję. Trochę mało, ale przynajmniej potrafią utrzymywać czyste konto.

4
5
7
3
3
32'

Lekko licząc, Robert Lewandowski zmarnował już pięć dogodnych sytuacji podbramkowych. Na zakończenie drugiego kwadransa huknął z bliska prosto w Carlosa Coronera. Na razie przerwa na napoje, ponieważ pogoda nie rozpieszcza obu drużyn.

3
16
18
11
8
28'

Żółtą kartkę otrzymał Ronald Araujo za przewinienie na boku boiska.

5
4
3
5
4
25'

Robert Lewandowski główkował prosto w rękawice rozgrzanego już bramkarza.

8
17
10
7
7
24'

Wielkie marnowanie sytuacji podbramkowych trwa. W 24. minucie już wszystko zapowiadało gola Lewandowskiego, ponieważ po akcji Raphinhi i Frenkiego De Jonga znalazł się sam w pobliżu bramki Carlosa Coronera. Długo układał sobie jednak piłkę na stopie i trafił w nogi mającego czasu na przesunięcie się bramkarza.

5
19
5
5
7
22'

Tymczasem faul Patryka Klimali.

3
2
17
3
2
20'

Nie trzeba było długo czekać na kolejny strzał "Lewego". W 20. minucie przebił się przez ścianę obrońców i wypracował sobie miejsce do uderzenia, ale ponownie zabrakło mu dokładności. Na twarzy nowego napastnika Barcelony wymalowało się rozczarowanie brakiem precyzji.

6
5
5
30
8
17'

W 17. minucie Robert Lewandowski oddał pierwsze uderzenie w meczu towarzyskim. Polak oderwał się od obrońców z Nowego Jorku i w odpowiednim momencie dostał wrzutkę od Jordiego Alby. Przystawił głowę do piłki, ale nie skierował jej pod poprzeczkę w bramce Carlosa Coronera. Lewandowski pochwalił doświadczonego kompana z zespołu, ale nie dał mu asysty w prezencie.

7
4
6
8
9
15'

Na zakończenie kwadransa było pierwsze groźne uderzenie i co ciekawe, zostało oddane przez jednego z gospodarzy. Kopnięta zza pola karnego piłka przeleciała nieznacznie ponad poprzeczką w bramce Marca-Andrego ter Stegena. Sprowokowani gracze z Katalonii szybko odpowiedzieli jeszcze groźniejszym, ale także niecelnym strzałem Ousmane'a Dembele.

5
2
4
4
13'

Marc-Andre ter Stegen potrzymał piłkę pod nogami i próbował w ten sposób sprowokować przeciwników do podejścia wyższym pressingiem. Okazało się to dobre rozwiązanie dla zepołu ze Stanów Zjednoczonych, ponieważ zdobyli oni korner. Po głębokim dośrodkowaniu nie było strzału.

3
2
6
4
9
10'

Ponownie przyspieszenie Roberta Lewandowskiego. Tym razem wymiana podań z ustawionym na prawej stronie boiska Ousmanem Dembele. Po płaskim dośrodkowaniu interweniowali gracze z Nowego Jorku i ponownie nie dopuścili do sprawdzenia strzałem ich bramkarza.

14
4
8
2
1
5'

Podanie w pole karne gospodarzy i zostało ono przedłużone przez Roberta Lewandowskiego w kierunku Raphinhi. Piłka uciekła podopiecznym Xaviego i jak dotąd nie przeprowadzili oni ataku niebezpiecznego dla bramkarza New York Red Bulls.

5
1
5
3
4
3'

New York Red Bulls w czerwonych strojach z białymi elementami, a FC Barcelona na złoto z granatowymi wstawkami. W amerykańskim zespole można oglądać od pierwszego gwizdka między innymi Patryka Klimalę.