(2:1)
Zakończony
Juventus FC
komentarz

Barcelona zremisowała z Juventusem 2:2 na stadionie w Dallas. Po dwa gole strzelili Ousmane Dembele i Moise Kean. Robert Lewandowski zaliczył bezbarwny występ.

5
10
1
5
1
90+1'

Jeszcze Abde w polu karnym. Uderzenie z ostrego kąta i tylko boczna siatka.

1
90+1'

Kolejna szansa dla Depaya, jednak uderzył za lekko z ostrego kąta. Mimo to Perin broni z problemami.

90'

Sędzia doliczył minimum dwie minuty.

2
87'

Blisko gola na 3:2! Perin świetnie broni jednak sytuacyjny strzał Gaviego z paru metrów, a dobitka Depaya była niecelna!

1
1
6
1
85'

1
85'

Niewiele dzieje się na boisku.

3
81'

Do końca meczu pozostało dziesięć minut. Barcelona jest wyraźnie lepsza w ostatnich minutach, ale nie potrafi tego udokumentować trzecim golem.

4
1
77'

Juventus FC. Schodzi: Juan Cuadrado. Wchodzi: Tommaso Barbieri.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
2
78'

Żółtą kartkę otrzymał Alex Collado.

#0
1
1
1
1
75'

Minimalnie niecelny strzał Pjanicia z rzutu wolnego.

1
1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Angel Di Maria. To kara za protesty.

1
1
73'

Fati faulowany tuż przed polem karnym. Kolejna okazja dla Barcelony!

1
3
1
70'

Ładną akcję przeprowadził Gavi. Minął paru rywali, w końcu oddał strzał z osiemnastu metrów, ale czujny był Perin.

1
2
2
69'

A teraz w obramowanie bramki trafia Ansu Fati! Ależ blisko Barcelona trzeciego gola!

4
2
1
68'

Raphinha bezpośrednio z rzutu wolnego! Piękny strzał i słupek ratuje Juventus!

4
1
1
67'

Depay perfidnie faulowany tuż przed polem karnym. Nie umknęło to uwadze sędziego. Będzie dobra okazja dla Barcelony.

1
3
1
78'
64'

I cóż, niewiele dzieje się na boisku w ostatnich minutach. Sporo zamieszania z tymi zmianami. To może wybić z rytmu.

2
1
61'

Juventus FC. Schodzi: Manuel Locatelli. Wchodzi: Nicolo Fagioli.

Nicolo Fagioli #44
2
61'

Juventus FC. Schodzi: Danilo. Wchodzi: Mattia Compagnon.

Mattia Compagnon #43
1
61'
78'
#0
2
62'
8
17
5
20
13
62'
59'
58'

Okazja dla Barcelony! Dobra centra z prawej strony, Lewandowski wygrał walkę w powietrzu, ale strzelił głową minimalnie nad bramką.

12
2
6
4
1
56'

Dobra wrzutka Cuadrado z rzutu rożnego, ale skończyło się na niecelnym strzale głową.

5
55'

Odważna próba Cuadrado! To było ponad trzydzieści metrów. Zakręcił piłkę Kolumbijczyk, ale dobrze ustawiony był Inaki Pena.

3
1
1
1
54'

Egoistycznie Lewandowski. Dostał piłkę na dwudziestym metrze, miał lepiej ustawionych kolegów, ale sam chciał kończyć akcję. Został zablokowany.

7
15
5
2
5
52'

Spotkanie nabrało szybszego tempa.

4
1
1
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Moise Kean. Asystował mu Manuel Locatelli.

Remis! Zakaria prostopadle do Locatellego, ten odegrał bez przyjęcia i Moise Kean z bliska zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu!

5
4
1
2
50'

Potężny strzał zza pola karnego oddał Raphinha! Jak z Realem Madryt, ale tym razem piłka zmierzała w środek bramki. Broni Perin!

1
2
1
46'
46'
46'

Juventus FC. Schodzi: Leonardo Bonucci. Wchodzi: Federico Gatti.

Federico Gatti #15
46'
46'

FC Barcelona. Schodzi: Nico Gonzalez. Wchodzi: Gavi.

46'
46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

1
1
czas Druga połowa
46'

komentarz

Koniec pierwszej połowy. Barcelona prowadzi z Juventusem 2:1 po dwóch fantastycznych golach Ousmane Dembele.

12
5
2
5
3
45'

1
2
1
1
2
44'

Mogło być 3:1! Świetne zachowanie Dembele, który podał w tempo do Kessiego, ten wypracował sobie sytuację strzelecką z kilku metrów, ale wybornie broni Szczęsny!

8
5
3
1
42'

Zakaria huknął zza pola karnego, ale bardzo mocno się pomylił.

1
6
40'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Sergio Busquets.

Cóż za odpowiedź! Dembele po raz kolejny zakręcił obrońcami Juventusu i strzałem zza zasłony zaskoczył Szczęsnego!

25
9
2
3
3
39'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Moise Kean. Asystował mu Juan Cuadrado.

Ładna akcja Juventusu. Bardzo łatwo strzelili tego gola. Dostał piłkę po lewej stronie Cuadrado, miał hektary wolnej przestrzeni, odegrał na jeden kontakt do Keana, a ten z bliska doprowadził do remisu.

4
4
5
2
5
38'

Teraz centrował Alba i ponownie nikt w szeregach Barcelony nie potrafił znaleźć się w sytuacji strzeleckiej.

1
2
1
37'

Rajd Lewandowskiego lewym skrzydłem, dośrodkowanie na szesnasty metr, ale żaden z partnerów nie zdołał zakończyć tej akcji strzałem.

9
4
1
4
1
34'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ousmane Dembele. Asystował mu Sergino Dest.

Kapitalna indywidualna akcja Dembele. Wszedł w pole karne jak w masło, wymanewrował trzech obrońców i mocnym uderzeniem z ostrego kąta pokonał Szczęsnego!

20
5
3
2
3
32'
46'
#0
31'

Pół godziny gry za nami. Szału nie ma, choć należy pamiętać, że to mecz towarzyski.

1
3
1
4
29'

Świetna akcja Juventusu. Di Maria chciał fałszem zagrywać do Keana z prawego skrzydła, ten uwolnił się spod krycia obrońcy, lecz nie trafił w piłkę na siódmym metrze.

1
2
1
1
27'

Długie podanie w stronę Lewandowskiego i znów niedokładne.

3
2
8
2
26'

Juventus jakby się przebudził. Od paru minut to oni mają przewagę.

4
2
2
1
3
23'

Ładne prostopadłe podanie Di Marii do Cuadrado, po którym Kolumbijczyk znalazł się w sytuacji sam na sam z ter Stegenem, ale był spalony. Zresztą Cuadrado i tak nie trafił w bramkę.

3
11
3
4
2
22'

Potrafią znakomicie założyć pressing podopieczni Xaviego. Naciskany Szczęsny wybija piłkę byle dalej od własnej bramki.

4
3
4
20'

Tempo meczu jest raczej spokojne, choć zdarzają się momenty przyspieszenia. Juventus atakuje sporadycznie, ale jak już wejdzie na połowę Barcelony, to potrafi być groźny.

4
1
1
1
19'

Brzydki faul Cuadrado na Sergim Roberto. Nadepnięty Hiszpan. To mogło zaboleć. Sędzia momentalnie zaprosił zawodnika Juve na rozmowę.

4
3
4
17'

Gra przerwana, bo w jednym ze starć ucierpiał Rovella.

1
2
5
16'

Ależ kontra Juventusu. Cuadrado miał mnóstwo miejsca w polu karnym, ale nie strzelał, tylko szukał podaniem Di Marii. Argentyńczyk w doskonałej sytuacji nie trafia w piłkę na piątym metrze!

4
2
13'

W odpowiedzi kontra ekipy z Turynu. Di Maria płasko strzelał z osiemnastu metrów, był lekki rykoszet, jednak nie zaskoczyło to ter Stegena.

5
1
2
1
2
11'

Kolejny odbiór Barcelony na połowie przeciwnika! Aubameyang huknął zza pola karnego i niewiele brakowało, a mielibyśmy pierwszego gola. Szczęsny tylko patrzył jak piłka nieznacznie mija jego bramkę.

2
3
5
1
10'

Akcja Juve lewą stroną. Cuadrado w tempo do Di Marii, ten był w polu karnym, ale jego uderzenie z ostrego kąta zablokował Eric Garcia.

4
1
3
2
1
9'

Odbiór Juventusu przy linii bocznej, Cuadrado od razu chciał uruchomić Keana, lecz podawał niecelnie. Piłka poza boiskiem.

3
3
2
1
8'

Lewandowski uniknął spalonego, miał sporo miejsca przed polem karnym, ale tym razem nie decydował się na strzał. Próba dryblingu była nieudana, dobry odbiór Bremera.

4
4
2
6
3
7'

Mamy strzał w wykonaniu Lewandowskiego. Dobry pressing Barcy, ale Polak uderzył nad bramką z osiemnastu metrów.

11
5
2
5
3
5'

Długie podanie Lewandowskiego do Aubameyanga, jednak Szczęsny skutecznie interweniował poza polem karnym.

6
9
1
4'

Na razie Barcelona praktycznie cały czas utrzymuje się przy piłce. Juventus momentalnie ją traci, jeszcze na własnej połowie.

7
6
3
3
1
3'

Dobre podanie na prawe skrzydło do Dembele. Złamanie akcji na lewą nogę, ale strzał Francuza był niecelny.