(2:0)
Zakończony
FC Barcelona
komentarz

FC Barcelona gościła na boisku beniaminka. Real Valladolid ostatnio przegrywał seryjnie i walczył o utrzymanie w La Liga. Po wtorkowym meczu ligowy nowicjusz zrobił duży krok w kierunku utrzymania pokonując nowego mistrza 3:1.

5
4
1
90+2'

Miejscowi już fetują. Do utrzymania jeszcze daleka droga, ale pokonać nowego mistrza to zawsze wydarzenie!

13
11
5
3
3
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

12
3
4
5
4
89'

Jeszcze przed szansą Lewandowski, Polak źle trafił w piłkę. Po chwili dobrze interweniował bramkarz.

16
8
4
7
4
88'

Próba gospodarzy przerwana, sędzia dostrzegł spalonego.

6
1
2
3
3
87'

Po golu Lewandowskiego Barcelona nie szuka kontaktowej bramki. Gospodarze pewnie zmierzają po komplet punktów.

9
3
2
2
2
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Lewandowski uratował honor Barcelony. Polak w sytuacji sam na sam minął bramkarza i uderzeniem z ostrego kąta trafił do siatki! 3:1!

152
52
12
10
12
80'

Do dogrania doszedł Plata, ale spudłował z sześciu metrów!

6
7
5
9
10
79'

Mogło być 4:0! W sytuacji sam na sam Rosa nie podawał, a po chwili trafił w słupek!

5
5
6
7
10
78'

Barcelona przegrywa 0:3 i niewiele robi, aby swoją sytuację zmienić. To kompromitacja mistrzów Hiszpanii.

14
9
3
3
8
75'

A jednak! Spalonego nie było. Jest już 3:0!

28
20
9
7
14
74'

Jeszcze mamy VAR. Być może spalonego jednak nie było. Czekamy!

15
17
5
4
5
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gonzalo Plata. Asystował mu Cyle Larin. Piłka w bramce Barcelony, ale gola Platy nie ma. Wcześniej na spalonym znalazł się Larin.

3
79'
71'
1
70'
Kike Perez #4
Oscar Plano #10
2
1
69'

Wysoki pressing Barcelony, jednak niewiele daje. Gospodarze sił, wbrew obawom, jeszcze nie stracili.

5
3
2
1
67'

W polu karnym do dogrania starał się dojść Torres, ale był na wyraźnym spalonym i gola by nie było.

2
1
3
1
66'

Fani Realu Valladolid rozpoczynają małe świętowanie. Do końca jednak jeszcze trochę zostało. Barcelona jeszcze wrzuci wyższe przełożenie.

1
3
3
3
1
46'
63'
9
6
2
2
1
62'

Lewandowski starał się przepychać z rywalem, ale Polak przegrał walkę, ku uciesze miejscowej gawiedzi.

8
9
8
3
2
60'

Mogło być 3:0! Do dogrania Platy starał się dojść Larin, ale w piłkę nie trafił. Ostatecznie piłka zatrzymała się na słupku!

3
8
6
8
7
59'

Barcelona w ataku, ale niewiele potrafi zdziałać. Gospodarze coraz bliżej niezwykle cennych trzech punktów.

8
7
6
1
56'
55'
Monchu #8
Lucas Olaza #12
1
1
1
54'

Ostro Plata potraktował Balde. Obyło się bez kartki, a takowa powinna się pojawić w dłoni sympatycznego sędziego.

5
4
2
1
1
52'

Do dogrania Raphinhy doszedł Balde, ale z trudnej sytuacji spudłował.

7
5
2
5
3
51'

Najpierw błąd popełnił Garcia, ale gospodarze nie zdołali skorzystać z szansy. Po chwili, po drugiej stronie, szarżował Balde, ale okazał się zbyt szybki dla wszystkich.

3
4
2
2
1
48'

Ostro potraktowany Plata. Gospodarze zaczynają urywać sekundy Barcelonie, która stara się atakować.