(0:0)
Zakończony
Getafe CF
komentarz

W meczu Realu Madryt z Getafe z boiska długo wiało nudą. Gospodarze ożywili się dopiero po godzinie gry. Dziesięć minut później jedyną bramkę w potyczce zdobył Marco Asensio.

5
4
1
1
90+3'
ŻÓŁTA KARTKA
Jaime Seoane #8
Getafe CF
3
1
1
90+2'

Real Madryt stara się dograć mecz bez strat. Niewiele dzieje się w końcowych minutach potyczki.

2
1
2
1
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

2
1
1
88'

Zawodnicy Getafe starali się zagrać wysokim pressingiem. Bez większych efektów.

2
2
1
1
85'

Camavinga zszedł z boiska z urazem. To efekt ostrego zagrania gracza gości. Real może mieć problem przed spotkaniem w Lidze Mistrzów.

2
1
3
5
3
84'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Gaston Alvarez #4
83'
Juan Iglesias #21
Getafe CF
2
1
1
81'

Real Madryt przy piłce. Królewscy nie zamierzają dać nadziei gościom na zdobycie punktu w meczu.

2
1
1
1
78'

Dośrodkowanie Kroosa, głową uderzył Asensio, Soria kapitalnie zachował się między słupkami!

2
2
2
3
76'

Kontra Realu, zagranie do Viniciusa, ten do bramki, ale gola nie ma. Spalony!

2
1
1
4
2
75'

Kontra Realu Madryt, ale w końcowej fazie akcji Królewscy źle rozegrali piłkę, którą przejął Soria.

1
1
1
1
1
74'
1
72'

Po stracie gola gracze Getafe nie są w stanie odebrać piłki Realowi. Królewscy zaczynają bawić się z rywalami.

4
3
4
1
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marco Asensio. Asystował mu Lucas Vazquez. Mamy w końcu przełamanie! Z dystansu mocno uderzył Asensio! Piłka po drodze odbiła się od Maksimovicia i myląc bramkarza wpadła do bramki! 1:0!

8
5
3
7
7
66'

Strzał z dystansu Iglesiasa na korner wybił Courtois! Mogło być 0:1!

3
1
2
4
65'
65'
Fabrizio Angileri #3
Portu #9
65'
Angel Algobia #16
64'

Vinicius ożywił grę Realu, przed momentem do dogrania rezerwowego nie doszedł inny zmiennik, Modrić.

1
62'

Dwa uderzenia graczy Realu zostały zablokowane. Po zmianach gra Realu powinna wyglądać już inaczej.

1
61'
61'
60'
Omar Alderete #15
Getafe CF
1
59'

Z okolic linii pola karnego uderzał Aurelien Tchouameni, został jednak zablokowany. Real na połowie gości, jednak bez efektów.

1
57'

Valverde starał się dogrywać w pole karne. Niedokładnie, nikt do piłki nie doszedł.

1
55'

Real w ataku, ale wszystko dzieje się w dość statycznym tempie. Cały czas nudy na Santiago Bernabeu.

1
52'

Piłkarze Getafe dość nieśmiało w ataku. Obie drużyny wciąż bez klarownych okazji bramkowych.