(0:0)
Zakończony
Real Madryt
komentarz

Real Madryt może stracić pozycję wicelidera La Liga. We wtorkowy wieczór Królewscy przegrali 0:2 w San Sebatian z Realem Sociedad. Gospodarze zrobili kolejny krok w kierunku Ligi Mistrzów.

14
9
1
3
4
90+4'

Realowi Sociedad już nikt krzywdy nie zrobi. Końcowe sekundy meczu.

12
8
1
2
1
90+2'

Niepewnie Remiro, który wypuścił piłkę, ale po chwili bramkarz uratował zespół.

7
5
3
4
5
90'

Sędzia doliczył 5 minut.

5
5
5
5
9
90+2'
3
89'

Miejscowi fani już świętują. Real Madryt nie jest w stanie zagrozić gospodarzom.

17
17
3
3
3
87'
Real Madryt
18
16
6
8
8
85'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ander Barrenetxea. Rezerwowy wpadł z piłką w pole karne, uderzył z trudnej pozycji przy bliższym słupku. Courtois nie był w stanie odbić piłki! 2:0!

Ander Barrenetxea #7
48
36
8
8
8
82'
3
81'

Uderzenie z rzutu wolnego Barrenetxei, rykoszet i Courtois uratował Królewskich!

10
8
6
9
9
79'
12
7
2
3
2
76'

Już mniej niż kwadrans do końca. Real Sociedad cały czas na połowie Królewskich.

8
5
2
2
2
89'
73'
Carlos Fernandez #9
7
6
11
5
3
70'

Real Sociedad gra w liczebnej przewadze i mecz ma pod kontrolą. Real Madryt bezradny.

16
14
6
5
7
67'

Płaskie dogranie z prawej strony Kubo, Courtois zdołał odbić piłkę.

13
12
11
13
13
73'
2
2
2
2
2
63'
8
620
262
27
21
63'
2
62'
3
61'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Real Madryt ma problem. Za dwie żółte kartki wylecial z boiska Carvajal.

Real Madryt
19
14
7
7
4
60'

Akcja Rodrygo, Zubeldia wyczekał na odpowiedni moment i zatrzymał rywala.

3
3
2
3
3
59'
Alvaro Rodriguez #39
3
2
1
1
1
55'

Mocno z dystansu uderzył Kroos. Bramkarz zdołał odbić na korner uderzenie, które mogło wpaść do siatki tuż przy słupku.

5
3
2
1
1
53'
Real Madryt
13
8
3
2
3
50'

Real Madryt po stracie gola nie potrafi odpowiedzieć gospodarzom. To miejscowi chcą więcej.

11
6
2
4
1
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Takefusa Kubo. Cóż tam się wydarzyło! Militao przewrócił się w okolicach linii bocznej pola karnego. Chcąc ratować sytuację odgrywał do Courtois, ale bardzo niedokładnie. Belg nie mógł przejąć piłki, dopadł do niej Kubo i z bliska wpakował do bramki! 1:0!

40
30
14
15
14
47'

Uderzał Oyarzabal, ale niewiele z tego wyszło. Piłka poszybowała ponad bramkarzem.