(3:1)
Zakończony
UD Almeria
komentarz

Hat trick Karima Benzemy, sporo okazji i w efekcie sześć bramek. Real Madryt na Santiago Bernabeu pokonał Almerię 4:2. Francuz do Roberta Lewandowskiego traci już tylko jedną bramkę.

2
1
90+4'

Mocny strzał z dystansu Asensio, piłka otarła się o poprzeczkę!

2
1
1
90+3'

Jeszcze Real w ataku, z dużą lekkością atakują Królewscy. Almeria ma już dość.

5
2
1
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
2
2
1
3
90'

Strzał Asensio, piłka ląduje na zewnętrznej części słupka!

2
3
1
1
1
89'

Camavinga do siatki, ale gola nie ma. Spalony, kolejny już raz.

4
1
2
2
86'

Składna akcja Królewskich zakończona strzałem Benzemy w słupek!

3
2
3
4
5
85'

Z pola karnego uderzał Benzema, trafił jednak w rywala.

3
2
1
1
82'
82'

Nie ma rzutu karnego, wcześniej Benzema faulował rywala.

5
4
7
80'

Jeszcze mamy VAR. Wcześniej mógł być faul, a samo przewinienie też nie do końca pewne.

2
3
3
2
2
79'

Niepewnie obrona i bramkarz, w efekcie golkiper przewrócił Benzemę i będzie drugi rzut karny dla Realu!

2
1
1
1
78'

Mocno z dystansu przymierzył Asensio, bramkarz na raty złapał piłkę!

1
1
2
2
1
75'

Kwadrans do końca. Królewscy szukają trafienia numer pięć, ale nie narzucają zbyt dużego tempa.

1
2
74'
wchodzi Wchodzi
Alex Centelles #20
schodzi Schodzi
Samu Costa #23
1
74'
Gonzalo Melero #3
Sergio Akieme #15
74'
ŻÓŁTA KARTKA
1
2
3
72'

Mendes nadepnął rywala, ale drugiej żółtej kartki w meczu nie doczekał się.

1
1
2
2
72'
72'
1
1
70'

Benzema został złapany na nieznacznym spalonym.

2
1
3
3
70'

Real nie chce nerwówki. Gol kontaktowy może sporo zmienić. Królewscy w ataku.

4
4
1
67'
Houboulang Mendes #24
UD Almeria
3
2
66'
Lazaro #14
UD Almeria
3
2
65'

To jest niczym mecz piłki ręcznej. Kolejna akcja bramkowa. Benzema do Rodrygo, a ten ponad bramkarzem, ale obok słupka. Jeszcze bramkarz trącił piłkę, ale sędzia tego nie dostrzegł.

1
2
64'
Largie Ramazani #7
2
63'

Rodrygo wpakował piłkę do bramki, ale gola nie ma. Sędzia dostrzegł spalonego. Wciąż 4:2.

1
2
2
61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lucas Robertone. Asystował mu Francisco Portillo. Niepewna jest defensywa Realu w sobotę. Dogranie Portillo, a Robertone głową z pięciu metrów trafił na 4:2!

7
58'

Najpierw w piłkę nie trafił Benzema, po chwili po zagraniu z drugiej strony skiksował Vinicius.

3
2
57'
Arnau Puigmal #18
1
1
57'
Inigo Eguaras #4
Cesar de la Hoz #6
2
1
56'

Z woleja mocno, ale wyraźnie niecelnie z dystansu przymierzył Ceballos.

1
1
54'

Real Madryt na połowie Almerii, tempo gry jest jednak słabsze niż w 1. połowie.

2
1
51'

Mocny strzał oddał Ramazani, ale ponad bramką Courtois.

1
1
51'

Real Madryt gra na dużym luzie. Almeria już nie ma czego bronić. Klęska gości i tak czeka, więc przyjezdni starają się odgryzać gospodarzom.

1
1
1
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Rodrygo Goes. Asystował mu Dani Ceballos. Teraz już mamy gola! Uderzenie z dystansu Rodrygo, piłka w okienku bramki gości! 4:1!

11
9
2
3
47'

Dalekie zagranie do Rodrygo. Ten jednak nie zdołał dojść do piłki.

1
czas Druga połowa
komentarz

Real prowadził z Almerią już 3:0, ale w końcówce 1. połowy goście uratowali honor.

4
45+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lazaro. Asystował mu Largie Ramazani. Zaspała obrona gospodoarzy. Ramazani do Lazaro, a ten z bliska trafił na 3:1!

11
42'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim BenzemaPewny strzał Benzemy, bramkarz w przeciwnym rogu, a na tablicy już 3:0!

Real Madryt
20
11
4
41'

Ramazani przewrócił Vazqueza i będzie rzut karny dla Realu!

8
6
40'

Denerwują się na rywali gospodarze, sędzia nie chce karać kartkami piłkarzy Almerii, którzy grają dość ostro.

2
1
4
38'

Mocno z dystansu uderzyło Portillo, ale w bramkę nie trafił.

1
37'

Vinicius już rozjuszony, ma kartkę i jeśli się nie uspokoi, to za moment otrzyma kolejną.

2
1
1
37'
1
5
3
35'

Real nie zamierza opuszczać połowy Almerii. Królewscy długo rozgrywają swoje akcje na połowie gości.

2
1
33'

Vinicius zły na... piłkę, która tak odbiła się od rywala, że nabiła go. Od bramki goście.

1
1
31'

Real Madryt dominuje. Almeria nie jest w stanie zbyt wiele zdziałać

2
1
29'

Wściekły na rywala był Ceballos, sędzia musiał uspokajać gracza Królewskich.

2
2
1
26'

Niepewnie zachowała się obrona Realu. Uderzył głową Ramazani, ale w bramkę nie trafił.

2
1
23'

Zagranie do Rodrygo, a ten pospieszył się i został złapany na spalonym.

3
3
20'

Szarpią się goście, swoich szans szukają po indywidualnych szarżach. Niewiele z tego wszystkiego wychodzi.

3
3
1
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Rodrygo Goes. Kolejny raz Benzema. Kontra Realu. Rodrygo w polu karnym uciekł rywalowi, zagrał do Francuza i jest już 2:0!

20
14
4
1
3
17'

Rea Madryt pozwala rywalom grać. To jest plan na skontrowanie przeciwnika, który na wyjeździe prezentuje się dość słabo.

4
3
1
14'

Kolejny celny strzał w meczu gospodarzy. Próba Viniciusa padła łupem bramkarza.

1
1
1
1
12'

Real pozwala rywalom na rozgrywanie piłki, później ją przejmuje i rusza z szybką akcją. Miejsca ma sporo.

4
3
2
1
9'

Kolejna składna akcja Królewskich, Vinicius ponownie do Benzemy, strzał padł łupem bramkarza.

5
1
2
2
7'

Pierwsza próba Almerii, szarżował Largie Ramazani, uderzył z pola karnego. Kilka metrów ponad bramką.

1
2
2
1
5'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Vinicius Junior. Poszło bardzo szybko! Vinicius pomknął lewą strony i wystawił piłkę Benzemie. Strzał z pięciu metrów buł już tylko formalnością. 15. gol Francuza w sezonie. 1:0!

19
13
2
1
5
3'

Zagranie w pole karne do Benzemy, Chumi dobrze zachował się w powietrzu i wybił piłkę na korner.

2
1
1
2
1'

Almeria od początku dość ostro. Faulowany Kroos, sędzia na takę grę nie pozwoli.