(1:1)
Zakończony
Villarreal CF
komentarz

Walka o mistrzostwo Hiszpanii wydaje się zakończona. Real Madryt po porażce na własnym stadionie z Villarrealem 2:3 w poniedziałek może już tracić do FC Barcelony piętnaście punktów.

90
46
9
8
11
90+7'

Rzut wolny dla Realu z ok. 18 metrów. Asensio mocno, ale wyraźnie niecelnie!

53
40
6
4
8
90+6'

Coraz mniej czasu do końca. Real jeszcze atakuje, ale bez większej wiary w powodzenie. Villarreal to nie... Barcelona.

64
64
6
7
10
90+4'

Real Madryt szuka punktu. Goście jednak w defensywie nie mylą się. Coraz mniej czasu do końca.

65
36
6
10
10
90+1'
5
90+1'
90'

Sędzia doliczył 7 minut.

6
3
6
8
19
86'

Młyn pod bramką gości, strzał Rodrygo przeszedł obok słupka. Będzie korner.

12
16
8
6
7
85'

Nie ma rzutu karnego. Słuszna decyzja sędziego. Ręki nie było!

44
23
6
8
8
83'

Trwają analizy, dyskusyjna decyzja sędziego. Nie ma pewności czy doszło do kontaktu z ręką obrońcy. Tysiąc powtórek i niewiele wiadomo.

13
15
7
8
10
82'

Sędzia uznał, że uznał, że Mandi zagrał ręką i podyktował rzut karny!

3
3
3
3
15
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Samuel Chukwueze. Asystował mu Alex Baena. A jednak Villarreal? Chukwueze huknął lewą nogą z ok. 22 metrów. Niemal w samo okienko! 2:3!

Asysta:
51
30
5
11
11
78'

Modrić do Asensio, ten kropnął z pierwszej piłki. Reina dość szczęśliwie, ale obronił.

4
4
3
8
7
77'

Dogranie Moreno, uderzał Foyth, ale gola nie ma.

3
2
3
4
1
75'
73'

Akcja Rodrygo, strzał z ostrego kąta. Piłka trafiła w boczną siatkę.

3
3
1
2
3
73'

Uderzał Vinicius, ale próba z pola karnego była niecelna.

5
7
1
2
72'
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jose Luis Morales. Mamy remis! Z prawej strony dogrywał Chukwueze, pierwszy strzał Moralesa został zablokowany, poprawka znalazła się w bramce! 2:2!

26
15
7
9
12
70'

Piłka ponownie w bramce Realu, ale kolejny sędzia uznał, że był spalony. Wydaje się, że wątpliwy. 2:2?

3
3
2
6
69'
ŻÓŁTA KARTKA
7
5
2
2
2
66'
66'
65'

Courtois wybiegł przed pole karne, ale źle wybił piłkę. Po chwili do pustej bramki uderzał Pino, ale pomylił się!

7
9
2
3
2
63'

Valverde do Viniciusa, a ten uderzając z pola karnego przestrzelił! To powinien być gol!

4
7
5
9
5
61'

Godzina do końca. Otwarte spotkanie, akcja za akcję. Tutaj gole jeszcze zobaczymy.

3
6
6
2
2
58'
58'

Piłka w bramce Realu, ale gola nie ma. Spalony.

8
4
4
8
9
56'

Pino pod bramką Realu, zagranie przed bramkę, ale gospodarzy uratował Nacho.

4
3
1
2
2
54'

Królewscy odebrali rywalom piłkę, zagranie w pole karne do Viniciusa, a ten źle uderzył. Piłka minęła bramkę o metr.

1
2
1
4
1
52'

Wyjście Viniciusa, który jednak w okolicach środka pola został złapany na spalonym.

1
1
51'

Lo Celso uderzył z rzutu wolnego, ale dokładnie tam, gdzie stał bramkarz.

3
3
2
1
1
48'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Dani Ceballos. Ceballos do Viniciusa, który z łatwością ograł czwórkę obrońców i w sytuacji sam na sam pokonał Reinę! 2:1!

12
9
3
3
11
47'

Aurelien Tchouameni uderzył z dystansu. Trafił w rywala, a jak stwierdził komentator, w jego... sylwetkę.