(2:0)
Zakończony
Cadiz CF
komentarz

Koniec! Mecz nie porwał, ale Barcelona wygrała z Cadizem 2:0 i ponownie odskoczyła od Realu Madryt na osiem punktów.

12
5
2
2
1
90+3'

I cóż, niewiele dzieje się w czasie doliczonym. Barcelona przy piłce, Cadiz stara się jeszcze pressować, choć bez efektów.

5
1
1
90'

Sędzia doliczył minimum trzy minuty.

11
6
3
5
4
89'

I znowu... Fali miał dużo miejsca w polu karnym, ale źle przyłożył głowę do piłki i uderzył niecelnie.

5
6
7
7
12
88'

Oba zespoły oddały w tym meczu po pięć celnych strzałów. Nie jest to wybitne spotkanie w wykonaniu zespołu gospodarzy. Cadiz miał sporo okazji.

2
3
6
2
2
86'

Słupek ratuje Barcelonę! Lozano główkował z kilkunastu metrów i Cadiz był o krok od gola kontaktowego!

11
7
5
3
4
85'

Fati ładnie przyjął piłkę w polu karnym, jednak nie trafił w bramkę strzałem z półobrotu. Był to jego ostatni kontakt z futbolówką w tym meczu.

11
6
7
4
4
85'
1
83'

Rozpędził się Raphinha, ale i u niego zabrakło precyzji przy dośrodkowaniu. Dobre zachowanie w obronie Luisa Hernandeza.

7
6
2
1
82'
6
80'

Pusty przelot ter Stegena, na jego szczęście bez konsekwencji. Nad bramką strzelał Chris Ramos.

3
4
4
2
5
79'

A teraz powinien być już gol dla gości! Chris Ramos popisał się fantastyczną indywidualną akcję, z łatwością wbiegł w pole karne, ale jakimś cudem ter Stegen odbił piłkę!

10
6
7
4
3
78'

Po rzucie rożnym celnie główkował San Emeterio, ale na miejscu był ter Stegen.

8
6
2
1
78'
6
5
3
3
3
76'

Bardzo nieudane dośrodkowanie Carcelena. Miał dużo miejsca, a posłał piłkę poza boisko.

5
5
1
2
1
76'

Pozostał jeszcze kwadrans. Można odnieść wrażenie, że zawodnicy obu drużyn nie mieliby nic przeciwko, gdyby mecz zakończył się już teraz.

7
3
1
74'
50
34
40
106
76
74'
4
73'

Lewandowski na jeden kontakt zagrywał do Ferrana Torresa. Za mocno. Nie było szans, by Hiszpan doszedł do piłki.

5
4
5
5
4
71'

Fati zagrał pod publiczkę. Efektownie ograł rywala przy linii bocznej. Element magii w tym przeciętnym meczu.

13
8
3
1
4
69'
Ruben Alcaraz #4
5
7
3
3
6
68'
68'

Alcaraz sprytnie wykonał rzut wolny, wycofał piłkę przed pole karne, ale fatalnie skiksował Ivan Alejo.

3
3
3
1
2
66'
17
9
10
14
17
65'

Może żałować Fati, bo pokazywał się do podania, ale nie dostrzegł tego de Jong. Byłaby sytuacja sam na sam.

3
5
2
5
5
63'

Mecz pozbawiony jakichkolwiek emocji. Barcelona wymienia kolejne podania, Cadiz nie potrafi nic zrobić.

13
10
11
8
4
62'
Gonzalo Escalante #17
5
5
5
3
2
62'
Ivan Alejo #11
Theo Bongonda #10
4
4
62'
1
61'

Pół godziny do końca. Nie jest to najlepszy mecz w historii piłki nożnej, ale pewnie żaden kibic na Camp Nou nie narzeka.

6
5
2
58'

Sędzia nie uznał gola dla gości! I znowu pechowcem Roger Marti. Wcześniej faulowany na przedpolu był ter Stegen.

36
15
12
12
12
57'

Poprzeczka po strzale Lewandowskiego! Gavi zagrał głową w pole karne, a Polak idealnie wstrzelił się w linię spalonego. Zabrakło centymetrów!

49
27
23
31
17
56'

Ambicja Ferrana Torresa pozwoliła wywalczyć rzut rożny Barcelonie. Spotkało się to z owacją kibiców.

14
9
5
7
5
55'

Ładną akcję przeprowadził Gavi, wymienił podania z Balde i zacentrował płasko w okolice szesnastego metra, ale zabrakło tam któregoś z pomocników do strzału.

3
6
7
1
2
53'
Cadiz CF
24
14
10
7
7
53'

O ile w pierwszej połowie Cadiz potrafił wyprowadzać kontry i straszyć Barcelonę, o tyle w drugiej połowie goście praktycznie nie wchodzą na połowę przeciwnika.

5
4
1
2
50'

Ma dziś sporą ochotę do gry Ferran Torres. Teraz jednak niepotrzebnie decydował się na strzał z linii pola karnego. A na pewno powinien zrobić to lepiej. Źle trafił w piłkę i ta poszybowała w trybuny. Miał do niego pretensje Lewandowski.

11
8
10
8
15
49'

Wrzucał Ferran Torres, ale Fati nie trafił w bramkę. Wykonał dobry ruch na bliższy słupek i zabrakło precyzji.

10
7
5
9
3
48'

Rzut wolny dla Barcelony z bocznego sektora boiska. Niezła pozycja.

9
6
4
3
46'

Kontra Barcelony, Fati podał do Ferrana Torresa, jednak zabrakło dobrego przyjęcia piłki. Ratował się strzałem, lecz rywal był już zbyt blisko i zdołał to zablokować.