(0:0)
Zakończony
Rayo Vallecano
komentarz

Bez goli na Camp Nou. 2. połowa w wykonaniu Barcelony lepsza, ale czegoś zabrakło. Marc-Andre ter Stegen w kilku sytuacjach uratował gospodarzy. Robert Lewandowski? Po zmianie stron na pewno lepiej niż w 1.

34
39
12
25
24
90+9'

Panie Turek, kończ pan ten meeeeecz.

174
414
44
38
77
90+8'

Hiszpańscy sędziowie są pocieszni. Jeszcze "lepsi" niż nasi, a o to trudno.

58
178
18
12
22
90+7'

Kessie tak przyjmował piłkę, że podkręcił staw skokowy, ale da radę grać dalej.

41
88
38
33
29
90+7'

Kolejny próba gości. Strzał oddał Ciss, ale daleko od celu.

51
28
18
24
45
90+5'

A teraz piłka w bramce Barcelony. Najpier ter Stegen odbił strzał, dobitka wpadła do siatki. Na szczęście dla gospodarzy był spalony. 0:0, wciąż!

214
201
48
53
86
90+3'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Busquets trafił rywala łokciem w twarz. Falcao padł, ucierpiała szczęka. A sędzia wątpliwości nie miał. Barcelona w dziesiątkę!

72
147
47
42
73
90+2'

A sędzia co? Chyba rozstrzyga mecz w innym wymiarze. Jego zdaniem faulował Kessie. Cóż. Niektórzy widzą białe myszy, inni, że gospodarka ruszy. Jeszcze inni fale.

35
193
25
16
30
90'

Doliczone 8 minut. Świetni są.

308
149
54
25
38
89'
ŻÓŁTA KARTKA
70
37
32
35
35
88'

Fati w sytuacji sam na sam w bramkarza. Po chwili poprawiał Kessie, Piłka wpadła do siatki, ale wcześniej był spalony. Wciąż bez goli.

40
78
32
46
159
87'

Fati uderzył z rzutu wolnego z ok. 24 metrów. Źle i niecelnie.

29
30
25
29
104
86'
Pathe Ciss #21
82
25
13
18
19
84'

Lewandowski dogrywał. Aubameyang uderzył. Obrońca wybił sprzed bramki, poprawka "Lewego" poszybowała obok słupka!

150
62
43
66
45
83'

Końcówka meczu, gorąco na Camp Nou. Zobaczymy teraz, ile dają kulki mocy?

157
81
11
14
25
82'
7
82'

Blisko gola Lewandowski. Strzał z pola karnego lewą nogą. Piłka przeleciała tuż obok słupka!

123
45
12
31
28
81'

Uderzenie Dembele, piłka po drodze trafiła w głowę rywala.

17
52
14
12
19
81'

Prosta strata Kessiego, na szczęście dla Barcelony kontry gracze Rayo nie zakończyli strzałem.

12
8
20
10
11
83'
12
77'

Lewandowski po prawej stronie pola karnego. Mógł podawać, ale nie chciał sam rozwiązać akcję. Piłkę stracił.

72
87
34
49
216
75'

Lewandowski padł w polu karnym. Sędzia nakazał grać dalej. Po chwili z ok. 14 metrów spudłował Franck Kessie.

44
50
32
29
135
74'
29
17
19
25
38
73'

Fati do Lewandowskiego. Polak jednak nie dał rady ruszyć z piłką w kierunku bramkarza.

14
27
16
21
58
73'
26
4
6
6
10
71'

Przerwa. Nawadniamy się. Wszak człowiek nie wielbłąd.

68
46
9
6
18
71'

Lewandowski wrócił za rywalem i wślizgiem wybił piłkę na aut. Publiczność w ekstazie!

178
56
11
12
16
69'

Strzał Lewandowskiego zablokowany, po chwili Busquets huknął z dystansu. Bramkarz sparował próbę.

97
32
16
23
26
69'
26
18
4
7
10
68'

Po raz kolejny goście przedostali się pod bramkę Barcelony. Ponownie zabrakło spokoju w wykończeniu akcji.

35
18
9
24
18
65'

Dembele dograł do Fatiego, ten momentalnie uderzył. W zasięgu rąk bramkarza. Wciąż bez goli na Camp Nou.

45
19
13
17
26
64'

De Jong padł w polu karnym, bez reakcji sędziego. VAR milczy.

34
20
26
13
64
63'

Po serii zmian piłkarze ponownie szukają rytmu. Barcelona przyspieszyła grę.

83
32
9
9
10
79'
9
60'
6
13
7
7
4
61'
26
22
10
5
7
60'
41
2
5
2
5
60'
59'

Minuty płyną, jeszcze trochę, z zacznie być nerwowo. Miała być kanonada, a jest na razie rozczarowanie.

28
29
5
10
42
56'

Z woleja uderzył z ok. 20 metrów Raphinha, jednak skiksował.

23
54
12
25
66
55'

Kartka za faul a Lewandowskim. Widać, że "Lewy" zaczyna rozkręcać się. Czyżby to ten moment?

217
55
22
14
25
55'
36
13
7
4
11
54'

Wstrzelenie piłki przez Raphinhę, obrońca tak wybijał piłkę, że ta leciała w kierunku własnej bramki, a następnie trafiła w plecy Lewandowskiego.

10
54
10
5
11
52'

Jak to nie wpadło? Gospodarze zgubili piłkę na własnej połowie. Ciss stanął przed szansą, ale został zatrzymany w ostatnim momencie. Christensen popełnił błąd, później go naprawił. Następnie piłkę odbił ter Stegen!

22
17
20
13
26
51'

Próba Barcelony została przerwana. Sędzia dopatrzyła się metrowego spalonego. Cały czas czegoś gospodarzom brakuje.

25
21
11
32
26
50'

Graczom Rayo udało się przenieść ciężar meczu w okolice środka pola.

24
25
14
12
28
47'

Już gramy. Szybko pozbierał się Stole Dimitrievski. A z kornera niewiele wyszło.

21
16
11
8
26
47'

Aaaaj! Busquets wpadł na bramkarza i kopnął go tam, gdzie baaaaaaaaaaaaaaardzo boli. Piszczy nam teraz boroczek.

15
46
28
41
17
46'

Pierwsza próba Barcelony, dogranie do Lewandowskiego, ale efektem tylko rzut rożny.