Doliczone sześć minut.

84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lorenzo De Silvestri. Asystował mu Nicola Sansone.

Po interwencji Bartosza Bereszyńskiego był korner dla Bologni w 84. minucie i właśnie po dośrodkowaniu spod chorągiewki padł gol na 2:2. Obrona Napoli zaspała i pozwoliła na bezkarne oddanie strzału Lorenzo De Silvestriemu. Wprowadzony z ławki rezerwowych zawodnik oparł się na ramionach Juana Jesusa i wpakował piłkę pod poprzeczkę Pierluigiego Golliniego. Tym razem bramkarz Azzurrich nie miał dużo do powiedzenia.

82'

Ponownie była krótka przerwa w grze.

81'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Bereszyński za faul taktyczny na Nicoli Sansone.

78'

SSC Napoli. Schodzi: Alessio Zerbin. Wchodzi: Juan Jesus.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Luigi D'Avino #23
78'

SSC Napoli. Schodzi: Kim Min Jae. Wchodzi: Karim Zedadka.

Karim Zedadka #31
75'

Pozostał kwadrans podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

74'

Bologna FC. Schodzi: Kevin Bonifazi. Wchodzi: Gary Medel.

Kevin Bonifazi #14
73'

Przerwa na napoje.

72'

Napoli skoncentrowane na bronieniu skromnego prowadzenia w ostatnich minutach spotkaniach. Nie ma już na boisku Victora Osimhena oraz Chwiczy Kwaracchelii, co utrudnia przeprowadzanie kolejnych niebezpiecznych ataków w kierunku bramki Łukasza Skorupskiego.

69'

Krótka przerwa w grze spowodowana urazem Alessio Zerbina.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Nicolas Dominguez za kolejne brzydkie przewinienie.

Nicolas Dominguez #8
Bologna FC
1
66'

Żółtą kartkę otrzymał Amir Rrahmani za ostre przewinienie.

1
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Lewis Ferguson.

Bologna złapała kontakt z Azzurrimi w 63. minucie, więc końcówka meczu może być jeszcze pasjonująca. Lewis Ferguson znalazł się sam w odpowiednim miejscu pola karnego i wykonał dobitkę strzału, którego sparowanie sprawiło nadspodziewanie dużo problemów Pierluigiemu Golliniemu.

Lewis Ferguson #19
Bologna FC
1
1
1
1
60'
60'

Bologna FC. Schodzi: Marko Arnautović. Wchodzi: Nikola Moro.

Nikola Moro #6
60'

Bologna FC. Schodzi: Michel Aebischer. Wchodzi: Nicola Sansone.

Michel Aebischer #20
58'

Spokojna zrobiła się sytuacja niezagrożonego lidera. Dwa gole kapitału i sporadyczne odpowiedzi Rossoblu.

54'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Victor Osimhen. Asystował mu Bartosz Bereszyński.

W dynamicznym fragmencie meczu padła bramka na 2:0 i ponownie strzelił ją Victor Osimhen. W 54. minucie napastnik Napoli pokonał Łukasza Skorupskiego z ostrego kąta po sprytnym obróceniu się z piłką w polu karnym. Asystował Bartosz Bereszyński, któremu należały się brawa za odzyskanie futbolówki i przytomne dostarczenie jej Victorowi Osimhenowi. Skorupski wściekał się na kompanów z pola, którzy popełnili stratę.

53'

W odpowiedzi Victor Osimhen starał się skompletować dublet, ale rewelacyjnie na linii bramkowej zachował się Skorupski i częściowo zrehabilitował się za błąd.

51'

W 51. minucie już całkiem mocno zapachniało wyrównaniem. Marko Arnautović dostał podanie w pole karne Azzurrich, a tam wypracował sobie miejsce do oddania strzału w rywalizacji z defensorem. Płaska próba pokonania Pierluigiego Golliniego okazała się niedokładna.

48'

Pojawiło się trochę cienia na stadionie w Bolonii i być może to pomoże w podkręceniu tempa zawodnikom obu zespołów. Na razie sennie w to niedzielne popołudnie. Napoli po przerwie w rozegraniu, ale liczne akcje Azzurrich są marnowane przez młodego Alessio Zerbina.