(0:1)
Zakończony
AC Milan
90+2'

Juventus od rzutu rożnego i po dośrodkowaniu było niebezpieczne uderzenie. Aż trudno było w pewnym momencie uwierzyć, że piłka zatrzymała się w gąszczu zawodników. Strzelał Danilo, ale w najbliżej stojącego przeciwnika, który opiekował się Manuelem Locatellim.

90'

Doliczone cztery minuty.

86'

AC Milan. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Divock Origi.

85'

Mało optymizmu w Turynie, ponieważ gospodarze wyglądają na bezbronnych wobec czujnych w obronie Rossonerich. Być może desperackie przyspieszenie w końcówce uratuje Juventus, ale na razie niewiele na to wskazuje.

82'

Juventus FC. Schodzi: Bremer. Wchodzi: Leonardo Bonucci.

82'
82'

AC Milan. Schodzi: Brahim Diaz. Wchodzi: Tommaso Pobega.

wchodzi Wchodzi
Tommaso Pobega #32
schodzi Schodzi
81'

Mało czasu zostało Juventusowi, więc jego zawodnikom musi się spieszyć. Pośpiech jest jednak złym doradcą i AC Milan nieustannie zna sposoby na powstrzymanie podopiecznych Massimiliano Allegriego.

78'

Rafael Leao dostał podanie na wolne pole i nie zrobił problemu z obecności Federico Gattiego. Inna sprawa, że następnie oddał uderzenie równie mocne, co niecelne. Wojciech Szczęsny nie musiał interweniować.

76'

Rajd Federico Chiesy przyniósł Juventusowi rzut rożny. Po dośrodkowaniu Leandro Paredesa nie było jednak uderzenia. Kilka sekund później Samuel Illing-Junior co prawda podjął próbę pokonania Mike'a Maignana z dystansu, ale huknął kilka pięter ponad poprzeczką.

75'

Przy aktualnym wyniku i założeniu, że już nic sensacyjnego nie wydarzy się w sądach, AC Milan zostanie w niedzielę czwartym przedstawicielem Serie A w Lidze Mistrzów. Juventus potrzebuje nie jednego, a dwóch goli, żeby dodać pikanterii ostatniej kolejce sezonu.

73'

Juventus FC. Schodzi: Moise Kean. Wchodzi: Samuel Iling-Junior.

Samuel Iling-Junior #43
1
71'

Bianconeri pozostawiali coraz więcej miejsca na własnej połowie boiska i gdyby nie interwencja Wojciecha Szczęsnego, to straciliby drugiego gola w 71. minucie. Alexis Saelemaekers opanował piłkę w polu karnym po podaniu Oliviera Girouda, ale swoim płaskim strzałem nie zaskoczył bramkarza Juventusu.

70'

Miękka wrzutka pod bramkę Juventusu. Tam przeważyła siła Wojciecha Szczęsnego, który przeskoczył Brahima Diaza i wypiąstkował piłkę. Reprezentant Polski przy okazji staranował byłego zawodnika Realu Madryt, któremu następnie pomógł w pozbieraniu się z boiska.

67'

Trwa walka o Ligę Mistrzów.

1
65'

Bianconeri z trzema nominalnymi napastnikami na boisku. Do Dusana Vlahovicia i Moisego Keana dołączył Arkadiusz Milik. Reprezentant Polski ma co robić, ponieważ wciąż na prowadzeniu jest AC Milan.

1
64'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Rade Krunić za faul na boku boiska.

61'

Piłkarze weszli w przedostatni kwadrans pojedynku. AC Milan potrafi utrzymywać się w posiadaniu piłki, a prowadzenie przez niego ataku pozycyjnego staje się irytujące dla podopiecznych Massimiliano Allegriego.

58'

Bianconerim nieustannie brakuje czegoś w ostatniej fazie ataków. To także zasługa zdyscyplinowanych w obronie podopiecznych Stefano Pioliego.

1
1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Cuadrado za ratowanie sytuacji faulem.

1
54'

Poradzili sobie obrońcy Juventusu z dośrodkowaniem i tym razem Wojciech Szczęsny nie musiał prezentować możliwości na przedpolu. Inna sprawa, że ekipa z Turynu ponownie miała problem z szybkim zorganizowaniem się do ataku.

52'

Rafael Leao nie zdobył przestrzeni w pojedynku z Juanem Cuadrado. Piłka została wyekspediowana spod nóg Portugalczyka na aut. AC Milan przynajmniej pozostał na jeszcze kilkanaście sekund na połowie przeciwnika.

50'

Wymiana podań z udziałem Angela Di Marii. Argentyńczyk dostał bardzo pomysłowe zagranie prostopadłe od Adriena Rabiota. Do końca miał blisko siebie przeciwnika, co utrudniło dostarczenie piłki napastnikowi.

1
47'

Zobaczymy, co przyniesie nam druga połowa meczu. Juventus musi gonić przeciwnika, a jego szkoleniowiec Massimiliano Allegri na razie nie skorzystał z możliwości wprowadzenia z ławki rezerwowych na boisko Arkadiusza Milika.