ŻÓŁTA KARTKA
2
1
92'

Niemożliwe! To musiał być gol dla Hellasu. Piłkarz gości przebiegł sam przez połowę boiska, a w sytuacji sam na sam uderzył daleko obok słupka. Chyba zabrakło sił. To była piłka meczowa.

1
1
4
1
2
90+1'
90'

Bardzo inteligentny faul Dawidowicza, który biega z opaską kapitańską.

1
1
1
1
87'
wchodzi Wchodzi
Cyril Ngonge #26
schodzi Schodzi
83'

Mamma Mia! Ależ blisko był Osimhen. Bomba z woleja wylądowała jednak jedynie na poprzeczce.

1
1
1
84'
Karim Zedadka #31
81'

Verdiiii z rzutu wolnego. ale pewnie łapie Meret

1
78'
Filippo Terracciano #24
1
1
75'

Zieliński próbował z dystansu, ale jego strzał wyblokowany.

2
1
2
73'

Victor Osimhen już gotowy na powrót do gry.

3
73'
70'
69'
65'

Pierwsze dwie gwiazdy weszły na boisko przy owacji kibiców.

1
65'
Diego Coppola #42
65'
Milan Djuric #19
64'
60'

Najgroźniejsza sytuacja Napoli! Di Lorenzo zagrywał już w polu karnym do kolegi, który miałby przed sobą tylko bramkę, ale futbolówka w ostatniej chwili została zablokowana.

1
1
55'

Ależ dobrze w powietrze wyszedł Di Lorenzo, minimalnie jednak spudłował. Napoli wciąż bez strzału celnego.

1
50'

Lobotka, Osimhen, Kvara i Piotrek Zieliński ruszyli do rozgrzewki.

4
46'

Zaczynamy granie w drugiej części meczu. Można chyba powiedzieć, że czekamy na wejście Osimhena, Kvary oraz Zielińskiego.

2
2
1
1
1
czas Druga połowa
41'

Kolejna dobra interwencja defensywy Hellasu. Jak na razie wybijają wszelkie argumenty z rąk Napoli.

36'

Lasagna ze swoją pierwszą próbą, ale piłka po jego strzale z dystansu wylądowała na trybunach.

33'

Kolejny raz dobrze w defensywie zachował się Dawidowicz. Obrońców nie chwali się przed ostatnim gwizdkiem, ale dobre pół godziny za Polakiem.

1
1
28'

Ależ fatalne podanie Dudy. Słowaka uratował Dawidowicz, który skasował akcję gospodarzy.

2
23'

Bardzo dobrze w defensywie zachował się teraz Dawidowicz, który uratował swoją drużynę od straty gola.

1
19'

Kolejne dośrodkowanie Politano. Tym razem zdecydowanie lepsze. Wydawało się, że jest to okazja na gola, ale bez Osimhena nie jest łatwo o gola głową.

14'

Pierwsza ofensywna próba Napoli. Wrzutka w pole karne w wykonaniu Politano, ale nie było w tym zagraniu siły.

14'
1
1
10'

Ależ doskonała interwencja Tameze. Perfekcyjnie zatrzymał szarżującego Politano.

9'

Dobra akcja Hellasu. Wszystko rozpoczął Ondrej Duda szybkim rozrzuceniem na skrzydło, ale zabrakło dobrej wrzutki.

4'

Pierwsza okazja dla gości. Ostrzeżenie dla SSC Napoli. Bardzo gorąco było w polu karnym gospodarzy.

1
1
1
1'

Zaczynamy granie w Neapolu!

1
1
1
czas Start meczu
17:58

Napoli dziś walczy głównie o dobry nastrój przed rewanżem z AC Milan w Lidze Mistrzów.