ŻÓŁTA KARTKA
3
1
90+2'

Spieszy się zawodnikom z Turynu, a gospodarze bronią wszystkimi możliwymi sposobami. Nie można powiedzieć, że temperatura pod bramką Andrei Consigliego jest wysoka. Tym bardziej, że ostatnia akcja Bianconerich zakończyła się beznadziejnym podaniem Federico Gattiego poza boisko.

90'

Doliczone pięć minut.

90'

US Sassuolo. Schodzi: Ruan. Wchodzi: Gianmarco Ferrari.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Ruan #44
86'

Abdou Harroui miał szansę na zamknięcie spotkania drugim golem. Sporo miejsca, sporo czasu, ale uderzenie zmiennika okazało się katastrofalne. Futbolówka poleciała ponad poprzeczką w bramce Bianconerich.

83'

. Schodzi: Leandro Paredes. Wchodzi: Paul Pogba.

82'

Ostatni fragment spotkania i w nim należy spodziewać się mocniejszych ataków Bianconerich. Co prawda część podopiecznych Massimiliano Allegriego ma w nogach mecz w ćwierćfinale Ligi Europy, jednak trudno nie odnieść wrażenia, że na boisku w Reggio Emilia nie stracili dużo energii.

2
2
1
1
80'

Emil Ceide główkował po dośrodkowaniu z prawego skrzydła prosto w Mattię Perina.

1
78'

US Sassuolo. Schodzi: Armand Lauriente. Wchodzi: Emil Ceide.

Emil Ceide #15
Armand Lauriente #45
79'

US Sassuolo. Schodzi: Nedim Bajrami. Wchodzi: Nadir Zortea.

Nadir Zortea #21
Nedim Bajrami #20
75'

Dopiero w 73. minucie otworzyła się szansa na wyrównanie, ale uderzenie Angela Di Marii zostało efektownie powstrzymane przez Andreę Consigliego. Argentyńczyk niewiele później oddał kolejne uderzenie nieznacznie ponad poprzeczką.

1
1
71'

US Sassuolo. Schodzi: Matheus Henrique. Wchodzi: Abdou Harroui.

Abdou Harroui #8
Matheus Henrique #7
68'

Podanie Dusana Vlahovicia do grasującego w polu karnym Federico Chiesy. Piłka uciekła reprezentantowi Włoch i została wyłapana przez odpowiednio skoncentrowanego Andreę Consigliego. Bramkarz Neroverdich nie chce w tym meczu popełnić błędu podobnego do tego z końcówki poprzedniego meczu przeciwko Hellasowi Werona.

1
66'

Juventus FC. Schodzi: Nicolo Fagioli. Wchodzi: Fabio Miretti.

Nicolo Fagioli #44
1
1
65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gregoire Defrel.

Coraz mocniej pachniało golem Sassuolo, ponieważ po zaledwie kilku minutach były jeszcze dwie nerwowe sytuacje z udziałem Federico Gattiego. Wreszcie w 65. minucie Gregoire Defrel strzelił na 1:0 z centrum pola karnego. Zmiennik pokonał Mattię Perina po dograniu przeciwnika Nicoli Fagioliego, który nie potrafił poradzić sobie z wyekspediowaniem piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

1
1
1
63'

Federico Gatti ponownie w centrum wydarzeń i nieomal wbił sobie gola samobójczego. Po zagraniu Nedima Bajramiego obrońca Juventusu interweniował nerwowo i wpakował piłkę w słupek w bramce Mattii Perina!

61'

W ostatnim momencie wybronili się Bianconeri. Blisko linii bramkowej interweniował Federico Gatti i nie pozwolił zawodnikom Sassuolo cieszyć się z wtoczenia się piłki do sieci.

57'

Juventus FC. Schodzi: Tommaso Barbieri. Wchodzi: Angel Di Maria.

Tommaso Barbieri #42
1
56'

Sassuolo zwietrzyło szansę na zdobycie więcej niż punktu i przeprowadziło kolejny niebezpieczny atak. W 56. minucie dublet Wojciecha Szczęsnego popisał się refleksem i jedną dłonią powstrzymał piłkę po uderzeniu Gregoire'a Defrela. Francuz był blisko przekucia w gola dośrodkowania z prawego skrzydła.

55'

Bezpośrednio po przerwie nie było widać ożywienia po obu stronach boiska. Ani gospodarze, ani goście nie poderwali się do ciekawszych ataków, a te nieliczne kończyły się złymi uderzeniami. Dopiero w 55. minucie był premierowy strzał celny i został nim sprawdzony Mattia Perin w bramce Juventusu.

53'

Davide Frattesi oddał bardzo niecelne uderzenie w kierunku bramki Bianconerich.

51'

Nie widać zasadniczego przyspieszenia po obu stronach boiska. Kolejne rozegranie zespołu z Sassuolo zostało poskromione przez Bianconerich, a po przeciwnej stronie gospodarze poradzili sobie z próbą przeprowadzenia kontrataku przez Dusana Vlahovicia.

48'

Podanie Arkadiusza Milika na bok boiska do rozpędzonego Filipa Kosticia. Skrzydłowy swoim dośrodkowaniem wywalczył tylko i aż szósty korner dla Juventusu. Dośrodkowanie Leandro Paredesa w kierunku Danilo nie sprawiło dużego problemu gospodarzom.