(0:0)
Zakończony
Atalanta Bergamo
komentarz

Piłkarze Napoli powiększają przewagę nad resztą stawki. Po przegranej w poprzedniej kolejce, lider Serie A pokonał, notującą obniżkę formy, Atalantę Bergamo 2:0.

90+3'

Andre-Franck Zambo Anguissa uderzył z rzutu wolnego, dwa metry ponad poprzeczką.

1
90+2'

Końcowe sekundy meczu. Tutaj jest już wszystko jasne od kilkunastu minut.

90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

86'

Końcowe fragmenty gry. Napoli zasłużenie prowadzi i nie chce schodzić z połowy Atalanty.

85'
wchodzi Wchodzi
Luigi D'Avino #23
schodzi Schodzi
1
1
83'

Zapata szarżował Gollini jednak udowodnił, że jest godnym zastępcą Mereta.

1
80'

Miejscowi fani już dopisali trzy punkty Napoli. Śpiewy, radość, wino, pizza i piłka.

1
77'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Amir Rrahmani. Po emocjach? Dogranie z rzutu rożnego wprost na głowę Rrahmaniego! 2:0!

7
1
1
1
1
76'
2
1
1
1
1
73'

Uderzał Muriel, Gollini pewnie interweniował. Atalanta przebudziła się. Lepiej późno, niż wcale.

1
1
1
1
1
71'

Jedna z nielicznych prób Atalanty, ale wszystko zostało przerwane jeszcze przed polem karnym.

1
1
1
1
1
68'

Gracze Napoli nie zamierzają odpuszczać. Gospodarze cały czas w ataku. Atalanta nie potrafi odebrać gospodarzom piłki.

2
1
66'
66'
63'

Napoli po objęciu prowadzenia nie zamierza oddawać piłki rywalom.

1
60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Chwicza Kwaracchelia. Napoli dopięło swego! Kwaracchelia w polu karnym minął kilku rywali i huknął w okienko! 1:0!

59'

Do uderzenia głową doszedł Victor Osimhen, ale uderzył tuż obok słupka!

2
1
56'

Obraz gry nie ulega zmianom. Cały czas przeważa Napoli, ale nie potrafi poważniej zagrozić gościom. Atalanta w przodzie niewiele potrafi zdziałać.

2
1
2
53'

Zieliński zwiódł w polu karnym rywala, uderzenie zostało zablokowane. Po chwili poprawiał niecelne Chwicza Kwaracchelia.

2
1
1
51'

Atalanta stara się wysoko atakować Napoli. Gospodarze bez większych problemów wychodzą z opresji.

1
1
48'

Efektowny strzał oddał przewrotką Victor Osimhen, jednak dokładnie tam, gdzie stał bramkarz.