Żółtą kartkę otrzymał Samuele Ricci za przewinienie blisko linii pola karnego.

Samuele Ricci #28
Torino FC
90+2'

Już bez wiary Granata w doliczonym czasie, ponieważ ma dwubramkową stratę do odrobienia do przeciwnika. Podopieczni Ivana Juricia dwukrotnie wychodzili w tym meczu na prowadzenie, ale nie nacieszyli się nim.

1
90'

Doliczone sześć minut.

90'

Juventus FC. Schodzi: Bremer. Wchodzi: Leonardo Bonucci.

88'

Ostatnie szanse na poprawienie wyniku przed końcem spotkania. Gospodarze poradzili sobie z dośrodkowaniem Aleksieja Miranczuka z rzutu rożnego. Po chwili ponowienie ataku, ale podręcznikowo interweniował Bremer. Była to ostatnia reakcja w obronie Brazylijczyka.

1
86'
84'

Torino FC. Schodzi: Koffi Djidji. Wchodzi: Andreaw Gravillon.

wchodzi Wchodzi
Andreaw Gravillon #5
schodzi Schodzi
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adrien Rabiot. Asystował mu Bremer.

Szósta bramka praktycznie zamknęła zabawę, ponieważ była to bramka na 4:2 w 81. minucie. Kolejne trafienie po stałym fragmencie gry zaliczył Adrien Rabiot. Francuz uciekł zawodnikom Granaty i wepchnął piłkę z bliska do siatki po dograniu Filipa Kosticia z rzutu wolnego.

2
1
1
80'

Akcja przeprowadzona przez Juventus, który stara się zarządzać wynikiem jak najdalej od bramki Wojciecha Szczęsnego. Szansę na pokonanie Vanji Milinkovicia-Savicia miał Paul Pogba, ale jego mocne uderzenie zostało zablokowane przez Wilfrieda Stephane'a Singo.

78'

Bremer! To już rozstrzygające trafienie?

1
1
76'

Rozpoczął się ostatni kwadrans podstawowego czasu, a Vanja Milinković-Savić wznowił grę dalekim wykopem z rzutu wolnego po przewinieniu Federico Chiesy na Wilfriedzie Stephanie Singo.

74'

Torino FC. Schodzi: Nemanja Radonjić. Wchodzi: Demba Seck.

Demba Seck #23
74'

Torino FC. Schodzi: Ricardo Rodriguez. Wchodzi: Mergim Vojvoda.

Mergim Vojvoda #27
74'

Torino FC. Schodzi: Karol Linetty. Wchodzi: Samuele Ricci.

71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bremer. Asystował mu Federico Chiesa.

Juventus po raz pierwszy wyszedł na prowadzenie w 71. minucie. Ponownie broniący nie poradzili sobie po rozegraniu z rzutu rożnego. Podanie spod chorągiewki trafiło do Federico Chiesy, a miękka wrzutka reprezentanta Włoch została podsumowana strzałem głową przez Bremera. Defensor Bianconerich wyrządził krzywdę poprzedniemu klubowi i faworyt zdobył przewagę 3:2.

4
2
1
68'

Juventus FC. Schodzi: Enzo Barrenechea. Wchodzi: Mattia De Sciglio.

Enzo Barrenechea #45
67'

W 67. minucie na gola zapolował Karol Linetty. Potężne uderzenie Polaka z lewej nogi zatrzymało się na poprzeczce w bramce Wojciecha Szczęsnego. Tak mało zabrakło!

65'

Po blokowanym zagraniu Ricardo Rodrigueza była szansa na sprawienie problemu Wojciechowi Szczęsnemu dośrodkowaniem z rzutu rożnego. Dochodząca piłka została unieszkodliwiona przez obrońców Bianconerich.

63'

Sprytne przyspieszenie ataku przez Karola Linettego. Następnie akcja została przeprowadzona przez Aleksieja Miranczuka oraz Antonio Sanabrię. Ostatecznie niecelne uderzenie Wilfrieda Stephane'a Singo, a na dodatek skrzydłowy Toro znajdował się na spalonym.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Ricardo Rodriguez za ostry atak na Juana Cuadrado.

1
1
1
1
1
56'

Bianconeri od rzutu rożnego. Dochodząca piłka Angela Di Marii do ustawionego przy dalszym słupku Dusana Vlahovicia. Strzał Serba z niewygodnej pozycji przeleciał obok spojenia słupka z poprzeczką w bramce Granaty.

53'

Ponownie po wyjściu z szatni sporo energii w obu zespołach. Aleksiej Miranczuk oraz Dusan Vlahović nie wykorzystali jednak szans na gola. Aktualnie wymiana podań przyjezdnych z udziałem Karola Linettego.

49'

Natychmiast riposta Juventusu i mocno zapachniało pierwszym prowadzeniem zespołu Massimiliano Allegrego. Nicolo Fagioli uruchomił podaniem ze skrzydła Dusana Vlahovicia. Napastnik Bianconerich oddał mocne uderzenie ponad Vanją Milinkoviciem-Saviciem i trafił nim w poprzeczkę!

48'

Akcja po przerwie przeprowadzona przez zawodników prowadzonych przez Ivana Juricia. Piłka trafiła na skraj pola karnego do Aleksieja Miranczuka, którego techniczne uderzenie ominęło dalszy słupek w bramce Wojciecha Szczęsnego.