(0:0)
Zakończony
SSC Napoli
90+2'

Napoli nie pozwoliło gospodarzom na przeprowadzenie niebezpiecznego ataku po strzeleniu gola. Sporo zmian Jose Mourinho, ale nie widać po rzymianach nadziei w doprowadzenie do remisu.

2
1
90'

Doliczone pięć minut.

1
1
87'

Złomowanie w polu karnym Romy.

1
84'

AS Roma. Schodzi: Leonardo Spinazzola. Wchodzi: Eldor Szomurodow.

wchodzi Wchodzi
Eldor Shomurodov #14
schodzi Schodzi
1
1
82'

AS Roma. Schodzi: Rick Karsdorp. Wchodzi: Matias Vina.

Matias Vina #17
82'
80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Victor Osimhen. Asystował mu Matteo Politano.

Victor Osimhen miał coraz więcej miejsca i w 80. minucie właśnie on oddał strzał na 1:0. Nigeryjczyk wystartował do podania Matteo Politano, poradził sobie podręcznikowo z Chrisem Smallingiem. Po wymanewrowaniu Anglika, napastnik Napoli huknął do bramki Ruiego Patricio.

79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Stanislav Lobotka za niesportowe zachowanie.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Mathias Olivera za faul blisko własnego pola karnego na Nicolo Zaniolo.

77'

Końcówka spotkania już bez Piotra Zielińskiego.

74'

Żółtą kartkę otrzymał Roger Ibanez za faul na skrzydle.

74'

Gianluca Mancini oraz Jose Mourinho zaprotestowali po przyznaniu wrzutu z autu gościom. Wmieszał się w to zamieszanie również Luciano Spalletti i już obaj szkoleniowcy zostali napomniani żółtym kartonikiem.

72'

Mady Camara ma problem ze zdrowiem.

70'

W 70. minucie dotąd zamkniętego meczu były szanse po obu stronach boiska. Piotr Zieliński pomógł w zatrzymaniu ataku rzymian i rozpoczął akcję zakończoną nieznacznie niecelnym strzałem Victora Osimhena.

66'

Kolejne minuty bez sytuacji podbramkowych. Chwicza Kwaracchelia starał się to wszystko rozruszać indywidualnym rajdem, ale Roma ponownie znalazła metodę na powstrzymanie Gruzina.

63'

AS Roma. Schodzi: Tammy Abraham. Wchodzi: Andrea Belotti.

61'

W 61. minucie zapachniało dwukrotnie prowadzeniem Azzurrich. Pierwsze uderzenie Eljifa Elmasa, po dograniu Piotra Zielińskiego, zostało zablokowane przez Chrisa Smallinga. Następnie próba Victora Osimhena okazała się niedokładna.

61'

Pierwsza zmiana w zespole z Neapolu.

60'

Żółta kartka dla protestującego Jose Mourinho.

59'

Podania na połowie rzymian, a goście nie spieszyli się z zakładaniem wysokiego pressingu. Wreszcie agresywniejsze podejście Victora Osimhena, ale faulował on przeciwnika.

57'
57'

Piotr Zieliński dobrze utrzymał się w posiadaniu piłki i uruchomił podaniem Chwiczę Kwaracchelię. Gruzin znalazł się w polu karnym Giallorossich, a tam płaskie uderzenie zostało zablokowane wślizgiem przez Chrisa Smallinga.

1
1
55'

Trwa walka na Stadio Olimpico.

51'

Żółtą kartkę otrzymał Bryan Cristante za kolejne ostre przewinienie na Victorze Osimhenie.

51'

AS Roma radzi sobie z liderami Napoli. Dobrze przygotowani taktycznie gospodarze nie pozwalają na tworzenie sytuacji podbramkowych nie tylko Piotrowi Zielińskiemu, ale również Chwiczy Kwaracchelii oraz Victorowi Osimhenowi.

1
49'

Napoli w rozegraniu piłki. W przerwie intensywnie rozgrzewał się między innymi Giacomo Raspadori, jednak trener Luciano Spalletti nie zdecydował się na wprowadzenie go z ławki rezerwowych na boisko.