Dośrodkowanie Mbappe lewą nogą. Pofrunął na piątym metrze Lopes i bardzo pewnie złapał piłkę.

Bradley Barcola #26
1
3
90+2'

Cały czas trwa atak pozycyjny PSG, ale więcej jest podań w poprzek niż do przodu.

1
2
90'

Sędzia doliczył minimum cztery minuty.

1
1
1
2
90'

Mocne uderzenie Mbappe zza pola karnego. Był rykoszet, piłka leciała blisko słupka i odbił ją Lopes.

1
2
89'

Fatalne dośrodkowanie Nuno Mendesa z tego rzutu wolnego. Piłka leciała na wysokości kolan i została wybita.

88'

Nuno Mendes wywalczył rzut wolny niemal w narożniku boiska.

87'

Irytują się kibice. Słychać gwizdy. PSG nie potrafi przebić się przez defensywę Lyonu.

1
85'

Pokazał się Gharbi. Uderzenie z dystansu prawą nogą,, ale piłka przeleciała obok bramki.

1
83'
2
81'

Hakimi przed szansą na gola. Po błędzie Tagliafico wbiegł w pole karne, uderzył lewą nogą przy dalszym słupku. Lopes stał jak wryty, jednak nie musiał interweniować. Piłka przeleciała obok bramki.

2
2
1
2
2
80'

Ekitike pokusił się o uderzenie z dystansu. Mocno, płasko, ale Lopes nie miał problemów z obroną.

79'

Atak pozycyjny PSG, natomiast niewiele z tego wynika. Bardzo wolno grają gospodarze.

1
76'

Niecelny strzał Messiego z dystansu.

74'
Warren Zaire-Emery #33
1
1
1
1
1
73'

Lukeba ograny w polu karnym przez Messiego, ale w porę pozbierał się obrońca gości i zablokował strzał mistrza świata.

2
2
1
1
1
72'

Znakomita gra Lyonu w drugiej połowie. Nie dają rozwinąć skrzydeł rywalom.

1
1
69'

Olympique Lyon. Schodzi: Alexandre Lacazette. Wchodzi: Moussa Dembele.

Moussa Dembele #9
1
1
1
1
1
68'

Kolejny raz nie popisał się Messi. Gwizdy publiczności. Pokazywał się do podania Mbappe, ale znów brakuje precyzji.

1
1
1
1
1
67'

A tymczasem goście! Barcola blisko drugiego gola. Dobry, mocny strzał z osiemnastu metrów i tylko interwencja Donnarummy sprawiła, że Lyon nie podwyższył prowadzenia.

67'

Nieudany drybling Messiego na trzydziestym metrze. Nie jest to wielki mecz tego zawodnika.

65'

Mbappe w narożniku pola karnego, trochę poczarował, podawał do Messiego, ale niedokładnie. Po chwili przed polem karnym faulował Vitinha.

1
1
1
1
1
62'

Olympique Lyon. Schodzi: Sael Kumbedi. Wchodzi: Maxence Caqueret.

Maxence Caqueret #6
Sael Kumbedi #20
62'
Johann Lepenant #24
61'

Chaos w defensywie Lyonu. Indywidualnie Mbappe, próbował zrobić coś z niczego. Minął jednego rywala, drugiego, ale zatrzymał się na trzecim. Brakuje mu wsparcia.

59'
El Chadaille Bitshiabu #31
59'
59'

Piłka została wybita przed pole karne, strzelał bez przyjęcia Vitinha, ale został zablokowany.

58'

Faulowany Renato Sanches. Rzut wolny dla PSG, ale do bramki dość daleko. Będzie wrzucał Messi.

56'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Bradley Barcola. Asystował mu Sael Kumbedi.

1:0 dla Lyonu! Barcola trafia z ostrego kąta. Idealnie w boczną siatkę po świetnym dograniu Kumbediego wzdłuż piątego metra!

Asysta:
5
2
1
1
1
55'

Niewiele dzieje się na boisku. Dużo jest taktycznej gry, tzw. przesuwania. Zrobił się klasyczny mecz dla koneserów.

52'

Czterech zawodników gości ruszyło do kontry. Kumbedi postanowił kończyć tę akcję uderzeniem z 30 metrów. Wyraźnie się pomylił.

1
1
1
1
1
50'

Nuno Mendes dopadł do piłki przy linii końcowej, próbował wycofać ją na szesnasty metr, ale wmieszał się we wszystko Thiago Mendes i wyjaśnił sytuację.

49'

Dużo niedokładności. Gospodarze bardzo często grają w poprzek. Lyon przechwytuje piłkę, ale momentalnie ją traci przy nieudolnej próbie wyprowadzenia kontry.