11 mar 2023 21:00
90+1'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe. Asystował mu Lionel Messi.

Paris Saint-Germain ucieka spod topora! Lionel Messi fantastycznie zagrał w kierunku Kyliana Mbappe, a ten z dziecinną łatwością minął bramkarza i znalazł drogę do siatki.

Paris Saint-Germain
10
6
3
5
5
89'
87'

Nie będzie czerwonej kartki! Duża kontrowersja w meczu 27. kolejki Ligue 1.

2
2
2
2
3
86'
2
86'
2
2
1
1
1
85'

Kylian Mbappe uderzył jednego z rywali! Sędzia czeka z ostateczną decyzją i skonsultuje się z asystentami.

83'

Zegar tyka, a Paris Saint-Germain nie stwarza sobie groźnych sytuacji. Coraz bliżej sensacji na terenie Stade Brestois 29.

1
1
1
1
1
81'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Noah Fadiga #99
80'
1
1
1
1
1
81'

Przerwa w grze spowodowana kontuzją Noah Fadigi. Prawy obrońca poprosił o zmianę.

79'

Nuno Mendes nieczysto trafił w piłkę. Po chwili Marco Bizot wyjaśnił całą sytuację.

1
1
1
1
1
78'

Strzały celne:

Brest - 2

PSG - 6

1
76'
Felix Lemarechal #37
1
1
2
1
1
75'
75'
Vitinha #29
2
1
1
1
1
74'

Kylian Mbappe zabawił się przed polem karnym. Swoim strzałem Francuz nie zaskoczył świetnie dysponowanego bramkarza.

71'

Miejscowi za wszelką cenę próbują oddalić grę od własnej bramki. Podział punktów zadowala piłkarzy Stade Brestois 29.

69'

Nuno Mendes przeprowadził indywidualną akcję lewym skrzydłem. Bramkarz rywali nie miał żadnych problemów z jego strzałem.

1
1
1
1
1
67'
Jeremy Le Douaron #22
67'

Warren Zaire-Emery próbował zaznaczyć swoją obecność na murawie. Młody zawodnik nie trafił w światło bramki.

65'

Uderzenie z dystansu Lionela Messiego. Marco Bizot wyciągnął się jak struna i skutecznie interweniował.

1
1
1
2
1
63'

Jean Kevin-Duverne wstrzelił piłkę w pole karne. Gianluigi Donnarumma przeszkodził drużynie przeciwnej.

2
1
2
1
1
61'

Co zrobił Kylian Mbappe?! W stuprocentowej sytuacji reprezentant Francji fatalnie spudłował.

2
1
1
2
1
59'

Kolejna już wrzutka Lionela Messiego. Świetnie ustawiony był Achraf Dari, który oddalił grę od własnej bramki.

1
1
1
1
1
57'

Franck Honorat celnie zagrał ze stałego fragmentu gry. Lilian Brassier trafił tylko w boczną siatkę.

2
2
2
2
1
55'

Przebłysk Lionela Messiego. Argentyńczyk znakomicie przyjął piłkę, ale uderzył niecelnie.

53'

Nie jest to najlepszy mecz w wykonaniu Fabiana Ruiza. Hiszpan zanotował stratę w pobliżu pola karnego.

51'

Paris Saint-Germain bez pomysłu w ofensywie. Przewaga gospodarzy rośnie z minuty na minutę.

1
1
49'

Służby porządkowe mają problemy z kibicami Paris Saint-Germain. Wygląda na to, że sędzia znowu będzie musiał wstrzymać grę.

1
47'

Bez zmian w składach obu drużyn. Początek pierwszej połowy ze wskazaniem na Stade Brestois 29.