1
88'
87'
GOOOOOOL!!!

W końcu wpadło! Werder potrzebował cudownego strzału z dystansu. Wracają do gry gospodarze.

Niklas Schmidt #22
6
3
2
2
82'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
1
77'
Ilia Gruev #28
1
1
77'
Lee Buchanan #26
73'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Sane. Leroy Sane podwyższa prowadzenie Bayernu ładnym strzałem wewnątrz pola karnego.

3
1
3
3
69'

Stara się odpowiedzieć Werder, ale znów zabrakło wykończenia. Gospodarze już dawno powinni mieć gola na koncie.

2
1
1
64'
64'
62'
GOOOOOOL!!!

Wydawało się, że to Werder jest bliżej gola, a piłkę do siatki wpakował z bliska Serge Gnabry.

3
1
4
6
59'

Ależ było blisko gola dla Werderu! Wisi w powietrzu to trafienie. Brakuje "tylko" finalizacji akcji

2
1
1
55'
Amos Pieper #5
51'

Chciał przewrotką uderzyć Serge Gnabry. Zabrakło kilku centymetrów.

48'

Ależ pograł teraz Werder! Przepiękna akcja, która niestety zakończyła się fatalnym strzałem.

2
1
2
1
1
czas Druga połowa
45'

Zakotłowało się w polu karnym Werderu, ale zabrakło tam finalizacji.

3
1
2
40'

Leży na boisku piłkarz Werderu, został kopnięty przez dwóch rywali. Gwizdek sędziego milczy.

1
1
5
35'

Ależ było blisko gola dla Werderu! Zabrakło tylko jednego dotknięcia w polu karnym Bayernu.

2
1
1
1
31'
ŻÓŁTA KARTKA
2
1
30'

Jest pierwszy celny strzał  Werderu! Uderzenie z dystansu bez problemu złapał jednak Sommer.

1
28'

Ależ niebezpieczne zderzenie głowami Kimmicha z rywalem. Wyglądało to bardzo źle. Na całe szczęście obu piłkarzom nic się nie stało.

1
23'

Ależ interwencja Pavlenki po strzale głową Pavarda! Uratował Werder.

2
2
3
2
2
20'

Faul taktyczny. Słuszna żółta kartka.

2
15'

Cancelo realnie może cieszyć się, że nie jest to czerwona kartka. Zaatakował achillesa Portugalczyk.

1
1
1
2
2
13'

Jak na razie atakuje tylko Bayern, Werder dzielnie się broni.

3
2
8'

To powinien być gol dla Bayernu! Ależ dobrze zachował się Pavlenka przy strzale Gnabry'ego.

2
1
1
1
4'

Pierwsza groźna wrzutka w pole karne Werderu, ale czujnie defensywa.

1'

Zaczynamy granie w Bremie! Jak na razie nad murawą bardzo zielono, od koloru rac.

czas Start meczu
18:24

Oto skład Werderu

18:20

Oto skład Bayernu Monachium

18:13

Witamy na relacji live z meczu Bundesligi pomiędzy Werderem Brema a Bayernem Monachium.