Bundesliga: 28. kolejka
15 kwi 2023 15:30
komentarz

Koniec! Spora niespodzianka w Monachium. Bayern tylko remisuje z Hoffenheim 1:1!

8
8
90+4'

Przycisnął Bayern w doliczonym czasie. Tym razem strzelał Davies i on również został zablokowany.

11
6
90+3'

Kolejną okazję miał Gnabry. Opanował piłkę w polu karnym, a następnie fatalnie skiksował przy próbie strzału. Broni Baumann!

8
2
90+1'
90+1'
wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
#0
1
90'

Sędzia dolicza minimum pięć minut.

2
1
1
2
88'

Gnabry w polu karnym po podaniu Musiali. Łatwo ograny przeciwnik, uderzenie lewą nogą... w trybuny.

4
3
1
2
86'

Mueller strzelał w dużym gąszczu. To nie miało szans powodzenia. Kolejny raz piłkarz Bayernu jest blokowany.

3
2
1
84'

Mathys Tel mógł zostać bohaterem, ale Baumann w dobrym stylu obronił jego uderzenie z ostrego kąta.

3
1
1
82'
ŻÓŁTA KARTKA
TSG 1899 Hoffenheim
2
1
82'

Mocny, płaski strzał zza pola karnego oddał Gnabry. Baumann interweniował niepewnie, lecz nie ruszył do dobitki żaden z zawodników Bayernu.

1
1
1
81'

Koszmarnie popsuli kontrę w przewadze liczebnej goście. Baumgartner podawał za lekko do Kramaricia, ten mógł jeszcze naprawić sytuację, ale wykonał zbyt obszerny zwód.

77'

W tym momencie Bayern w dalszym ciągu jest na pierwszym miejscu w tabeli Bundesligi, choć ma tyle samo punktów, co Borussia Dortmund. Po 59.

2
76'

Mecz bardzo się wyrównał w ostatnich minutach. Bayern ma optyczną przewagę, ale Hoffenheim nie pełni już roli statystów, jak w pierwszej połowie.

1
73'

Cóż za odpowiedź Bayernu! Dośrodkowanie z lewej strony, strącił piłkę de Ligt, a tuż przed bramką najbardziej przytomnie zachował się Pavard i trafił na wślizgu.

Gol nie został jednak uznany, bo przy zagraniu Holendra Pavard był na spalonym. Wciąż 1:1!

4
3
2
72'

Brzydki faul Upamecano. Wyraźnie spóźniony Francuz. Ucierpiał Baumgartner.

2
72'
Bayern Monachium
2
1
1
71'
GOOOOOOL!!!

Kramarić! 1:1! Świetny strzał z rzutu wolnego, Sommer miał piłkę ręku, ale nie dał rady zapobiec utracie gola.

8
5
1
3
5
69'

Ale będzie jeszcze rzut wolny dla gości z ok. 25 metrów. Faulowany był Kramarić.

2
68'

A teraz doskonała okazja dla Hoffenheim. Spokojnie mógł być remis! Bebou i Kaderabek w tej samej chwili atakowali piłkę po płaskim dograniu z lewej strony, natomiast można odnieść wrażenie, że jeden i drugi sobie przeszkadzali. Ostatecznie zabrakło uderzenia.

2
67'

I kolejny atak Bayernu. Mueller wystawił piłkę na strzał, ale Gnabry został w ostatniej chwili zablokowany.

2
1
65'

Po rzucie rożnym celnie strzelał Gnabry, ale zdecydowanie zbyt lekko. Pewna interwencja Baumanna.

2
1
64'

Kontra Bayernu, Musiala podawał prostopadle, ale Tel przegrał fizyczny pojedynek z Akpogumą. Rywal nie pozwolił mu na oddanie strzału.

62'
Finn Ole Becker #20
61'

Pół godziny do końca. W ostatnich minutach trochę mocniej przycisnęli goście.

1
1
60'
60'
60'
58'

Bayern szykuje potrójną zmianę.

2
1
57'

Żółtą kartkę otrzymał Benjamin Pavard.

1
1
2
1
55'

Dobra wrzutka Angelino. Na dalszym słupku piłka dotarła do Kaderabka, ale ten uderzył niecelnie. Ma czego żałować.

54'

Gwizdy publiczności po kolejnym niecelnym podaniu zawodników Bayernu.

53'

Zmiana nie będzie konieczna. Sommer został postawiony na nogi. Gramy dalej.

1
1
52'

Sommer nie podnosi się z murawy. Potrzebna pomoc medyczna.

1
51'

Wreszcie coś działo się w polu karnym Bayernu. Dośrodkowanie Angelino, wypuścił piłkę z rąk Sommer, ale był wyraźnie faulowany przez Kramaricia.

50'

Czekamy na choć namiastkę emocji. Na razie jest to dość słabe spotkanie z niewielką liczbą sytuacji, nie mówiąc o stuprocentowych.

1
49'

I jeszcze raz zza pola karnego, tym razem próbował Sane po podaniu Comana. Niecelnie.

1
46'

Dobry kontratak Bayernu. Kończył go strzałem z szesnastu metrów Coman, ale Baumann przypilnował bliższego słupka i nie dał się pokonać.