(0:1)
Zakończony
Bayern Monachium
komentarz

Koniec! Nieoczekiwane emocje w końcówce, ale ostatecznie Bayern wygrywa w Stuttgarcie 2:1 i wraca na fotel lidera Bundesligi.

5
1
1
1
2
90+3'

Blisko remisu! Coś nieprawdopodobnego, ale minimalnie myli się Coulibaly. Po jego strzale głową piłka przeleciała tuż obok bramki.

2
1
3
3
3
90+2'

Upamecano wygrał pojedynek biegowy z Tiago Tomasem i zapobiegł groźnej kontrze Stuttgartu.

90'

Sędzia doliczył minimum pięć minut.

90'

Mane w indywidualnej akcji, ale niepotrzebnie próbował wymusić rzut karny. Sędzia nie dał się nabrać.

89'

Rzut wolny dla gospodarzy po faulu Upamecano. Jeszcze nie wszystko stracone. Ależ ruszyli do przodu.

1
88'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Juan Jose Perea. Asystował mu Tiago Tomas.

A jednak mamy emocje! Dośrodkowanie z lewej strony, Juan Jose Perea nie miał krycia na siódmym metrze i precyzyjnym strzałem głową skierował piłkę do siatki!

Juan Jose Perea #11
Asysta:
Tiago Tomas #10
3
2
87'

Mieli rzut wolny gospodarze, natomiast koszmarnie zacentrował Ito. Na dalszy słupek, gdzie nie było żadnego z partnerów.

1
85'
wchodzi Wchodzi
Nikolas Nartey #28
schodzi Schodzi
Dan-Axel Zagadou #23
85'
Enzo Millot #8
83'

Pod presją Sommer. Wybił piłkę pod nogi rywala, jednak na tym zagrożenie się skończyło, bo zawiodło przyjęcie. Momentalnie odzyskali futbolówkę przyjezdni.

82'
80'

Bayern gra od prawej do lewej. Zmusza rywali do biegania. Przewaga gości nie podlega dyskusji.

77'

Powalczył o piłkę w narożniku pola karnego Mueller, ale później zawiodła precyzja przy dośrodkowaniu w kierunku Mane.

76'

Kwadrans do końca. Ewentualny gol dla VfB spowodowałby jeszcze jakieś emocje w końcówce, ale raczej się na to nie zanosi. Bayern kontroluje wydarzenia na boisku.

1
1
74'
Chris Fuhrich #22
74'
73'

Stuttgart wymienia podania, natomiast głównie na własnej połowie. Goście pozwalają trochę swobodniej pograć rywalom, ale niewiele z tego wynika. Następuje strata piłki od razu, gdy jest chęć przekroczenia połowy boiska.

70'

Nie wyszli na drugą połowę gospodarze. Brakuje ofensywnych akcji, nie mówiąc o strzałach. Powoli robi się to mecz do jednej bramki.

67'

Wrzutka Daviesa z lewej strony, doszedł do strzału Gnabry, ale został zablokowany. Sugerowali zagranie ręką goście, lecz arbiter jest innego zdania. Nie ma mowy o rzucie karnym.

66'

Chyba zakończyły się emocje wraz z golem na 0:2. VfB straciło ochotę do gry, coraz większą kontrolę nad meczem ma Bayern.

63'
64'

Coulibaly strzelał zza pola karnego, ale zdecydowanie zbyt lekko. Pewnie broni Sommer.

63'
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting. Asystował mu Thomas Mueller.

Chyba jest już po zabawie! Przyspieszył Bayern, zagrał na jeden kontakt i defensywa VfB nie miała nic do powiedzenia! Zaczął akcję Musiala, podał do Muellera, ten odegrał bez przyjęcia do Choupo-Motinga, który nie myli się w sytuacji sam na sam z bramkarzem!

61'

Pół godziny do końca. W dalszym ciągu wynik jest sprawą otwartą. Gospodarze czują, że Bayern jest dziś do ugryzienia.

59'

Ależ kontratak Bayernu. Musiala ruszył z własnej połowy, biegł w kierunku bramki i szukał podaniem Choupo-Motinga, ale rewelacyjny wślizg wykonał Haraguchi i wybił piłkę.

1
1
58'

Zablokowany strzał Antona zza pola karnego. Wścieka się Coulibaly, który nie dostał podania, a był niepilnowany w "szesnastce".

57'

Goście mają oczywiście sporą przewagę w posiadaniu piłki. W tym momencie 58 proc., przy 42 po stronie VfB.

56'

Bayern szanuje piłkę. Wymienia kolejne podania. VfB ma problem z pressingiem. Cały czas są o ułamki sekundy spóźnieni.

1
1
53'

Płaski strzał Comana broni Bredlow. Kolejny raz gospodarze popełnili prosty błąd w wyprowadzeniu piłki z własnego pola karnego.

52'

Początek drugiej połowy dość spokojny. Niewiele się dzieje. Gospodarze jeszcze bez ofensywnego wejścia na połowę Bayernu.