Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

1
1
2
83'

W ostatnich minutach, poza festiwalem zmian personalnych, było niebezpieczne uderzenie na bramkę Schalke 04 Gelsenkirchem. Na linii bramkowej rzucił się energicznie Alexander Schwolow i nie pozwolił na lądowanie futbolówki w narożniku.

1
1
1
3
75'

Schalke 04. Schodzi: Cedric Brunner. Wchodzi: Mehmet-Can Aydin.

wchodzi Wchodzi
Mehmet-Can Aydin #23
schodzi Schodzi
1
1
75'

Schalke 04. Schodzi: Dominick Drexler. Wchodzi: Danny Latza.

Leo Greiml #24
1
1
75'

Wprowadzenie z ławki rezerwowych Matthijsa de Ligta za ofensywnie usposobionego Leroya Sane było jasnym sygnałem. Bayern skoncentrował się na dowiezieniu pozytywnego wyniku do ostatniego gwizdka.

1
70'

Od czasu do czasu Bayern Monachium pokazuje się na połowie przeciwnika, ale też nie stara się za wszelką cenę podwyższać prowadzenia, kosztem defensywy.

67'

Piłka w bramce, ale nie ma gola Jamala Musiali z powodu spalonego.

1
4
3
66'

Schalke 04. Schodzi: Tobias Mohr. Wchodzi: T. Kolodziejczak.

T. Kolodziejczak #15
Tobias Mohr #29
1
1
65'

Schalke 04. Schodzi: Marius Bulter. Wchodzi: Sidi Guessor Sane.

Sidi Guessor Sane #44
Tom Krauss #11
1
1
62'

Poznaliśmy pierwszych zmienników w obu zespołach. Na razie Bayern Monachium nie pozwala na zmniejszenie strat gospodarzom. Na dodatek jego obrona została uzupełniona wprowadzonym z ławki rezerwowych Matthijsem de Ligtem.

2
1
60'
59'
56'

Gospodarze może i ambitni, ale nieskuteczni. Po drugim golu Bayernu Monachium była szansa na poprawienie wyniku, ale na wysokości zadania stanął Manuel Neuer i absolutnie nie dał się pokonać.

2
1
52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eric Choupo-Moting. Asystował mu Jamal Musiala.

W 52. minucie zrobiło się 2:0. Schalke rozegrało katastrofalnie rzut wolny i tylko sprowokowało faworyta do przeprowadzenia kontrataku. Potrwał on zaledwie kilka sekund, a Eric Maxim Choupo Moting strzelił na 2:0 w sytuacji sam na sam po drugiej asyście Jamala Musiali.

6
3
2
1
2
49'

Bayern nie chce oddawać futbolówki przeciwnikom po zdobyciu prowadzenia. Ostatnie rozegranie zespołu z Bawarii zakończyło się wyraźnie niecelnym strzałem. Alexander Schwolow nie musiał interweniować.

1
czas Druga połowa
Czy Bayern strzeli gola również po przerwie?
1
komentarz

Różne fazy miała pierwsza połowa na stadionie Schalke 04 Gelsenkirchen. Momentami prowadzili grę gospodarze, następnie przewagę posiadali goście. Skuteczniejsi są podopieczni Juliana Nagelsmanna i zeszli oni na przerwę do szatni z korzystnym wynikiem 1:0.

2
3
1
1
45'

Doliczona minuta.

1
1
38'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Jamal Musiala.

Było coraz groźniej dla beniaminka aż stracił gola. W 38. minucie podanie piętą Jamala Musiali trafiło w centrum pola karnego do Serge'a Gnabry'ego, a ten zakończył błyskotliwe rozegranie Bayernu Monachium uderzeniem na 1:0. Alexander Schwolow nie miał dużo do powiedzenia i pozostało mu sięgnąć po piłkę do siatki.

Bayern Monachium
7
2
2
1
35'

Była przerwa w grze spowodowana urazem.

33'

W 33. minucie Eric Maxim Choupo-Moting główkował nieznacznie niecelnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Strącona przez niego piłka odbiła się od słupka Schalke 04 Gelsenkirchen.

2
2
1
31'

Rozpoczął się kwadrans poprzedzający przerwę. Oglądaliśmy dłuższe rozegranie uczestnika Ligi Mistrzów na obrzeżach pola karnego, ale brakowało elementu przyspieszenia w zagraniach Leona Goretzki.

1
26'

Rywalizacja rozkręca się. Schalke potrafi pobudzić publiczność na tradycyjnie wypełnionych trybunach. Na przykład nieznacznie niecelnym strzałem Kenana Karamana czy wstrzeleniem w pole bramkowe Manuela Neuera. Po przeciwnej stronie boiska było zablokowane w ostatnim momencie uderzenie Serge'a Gnabry'ego po dośrodkowaniu Kingsleya Comana.

1
22'

Niebezpiecznie dla Bayernu Monachium. Bezpańska piłka została opanowana przez Kenana Karamana, po czym zawodnik Schalke 04 Gelsenkirchen oddał sytuacyjne uderzenie. Pudło i Manuelowi Neurowi pozostało odprowadzić futbolówkę wzrokiem poza boisko.

19'

Schalke 04 Gelsenkirchen stara się grać na utrzymanie piłki. Zawodnicy w niebieskich strojach z białymi elementami mają jednak problem ze zdobywaniem przestrzeni i zbliżaniem się do bramki strzeżonej przez Manuela Neuera.

2
17'

W 17. minucie ponownie pokazał się Leroy Sane, ale jego strzał pozostawiał bardzo dużo do życzenia.

1
1
1
15'

Bayern Monachium spokojnie dobiera się do bramki przeciwnika. W pierwszym kwadransie spotkania drużyna z Bawarii nie sprawdziła Alexandra Schwolowa strzałem celnym. Próby Leroya Sane oraz Kingsleya Comana były niedokładne.

1
1
1
8'

Bayern Monachium gra w czerwonych strojach z białymi elementami. Pierwsza akcja podopiecznych Juliana Nagelsmanna zakończona strzałem, ale ponad poprzeczką w bramce strzeżonej przez Alexandra Schwolowa.

3
1
1
1
3'

Drużyna z Zagłębia Ruhry ponosiła w przeszłości wysokie porażki w meczach z Bayernem Monachium. Tym razem nie zamierza pozwolić przeciwnikom na szaleństwa w Gelsenkirchen. Pierwsza akcja w meczu została przeprowadzona właśnie przez doświadczonego beniaminka.