schodzi Schodzi
1
1
86'

Werder Brema na deskach. We wtorkowym spotkaniu Bayern Monachium nie pozwala rywalom dojść do głosu.

3
2
1
84'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mathys Tel.

Nieprawdopodobna akcja! Mathys Tel przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, potężnie uderzył zza pola karnego, przełamując ręce bramkarza. Ten gol jest ozdobą meczu na Allianz Arena.

8
5
1
82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Noussair Mazraoui.

Jest hat-trick Serge'a Gnabry'ego. Kluczowy piłkarz Bayernowi Monachium otrzymał podanie od Noussaira Mazraouiego, ośmieszył przeciwników i na dokładkę strzelił między nogami Jiriego Pavlenki.

6
6
1
80'

Marcel Sabitzer najwyżej wyskoczył do piłki po wrzutce z narożnika. Uderzenie Austriaka było niecelne.

2
79'

Mocne dośrodkowanie Joshuy Kimmicha w pole karne, Marvin Duscksch wybił piłkę na rzut rożny. Bayern naciska coraz mocniej.

3
2
1
77'

Tym razem arbiter nie przyzna "jedenastki" Bayernowi Monachium. Tylko rzut rożny dla gospodarzy.

1
1
1
1
76'

Młody Mathys Tel doczekał się swojej szansy. Wygląda na to, że obrońca Werderu zablokował ręką jego strzał.

1
1
75'

Tylko kwadrans pozostał do końca doliczonego czasu gry. Gracze Juliana Nagelsmanna spokojnie wymieniają podania w środku boiska.

2
1
1
73'

Piłkarze Werderu Brema nie są w stanie zagrozić bramce Manuela Neuera. Mamy jednostronne widowisko na stadionie Bayernu.

2
2
71'
71'
68'

Kingsley Coman miał idealną okazję. Z kilku metrów francuski skrzydłowy trafił prosto w bramkarza.

66'

Sytuacje bramkowe:

Bayern - 15

Werder - 3

2
2
64'

Zagranie w kierunku ustawionego na lewej flance Kingsleya Comana. Jiri Pavlenka uprzedził reprezentanta Francji.

62'

Miejscowi właściwie zapewnili sobie komplet punktów w pierwszej odsłonie i chcą wygrać niewielkim nakładem sił.

5
3
62'
Romano Schmid #20
59'
Jens Stage #6
Ilia Gruev #28
58'

Serge Gnabry marnuje sytuację na potęgę. Skrzydłowy bezskutecznie próbował przelobować Jiriego Pavlenkę.

59'
Eren Dinkci #21
57'
54'

Ależ mało brakowało! Eric Choupo-Moting fantastycznie zagrał w kierunku Leroya Sane. Niemiec wyszedł sam na sam z bramkarzem i trafił w lewy słupek.

1
1
53'

Kibice Bayernu Monachium powoli zaczynają świętować na trybunach Allianz Arena. Wygląda na to, że ich drużyna utrzyma się na fotelu lidera po 13. kolejce.

2
2
51'

Werder Brema utrzymywał się przy piłce na połowie gospodarzy. Noussair Mazraoui przerwał akcję rywali.

1
1
49'

Gorąco do w polu karnym Werderu Brema. Strzał głową Benjamina Pavarda został zablokowany przez jednego z obrońców gości.

1
1
46'

Noussair Mazraoui zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego. Piłka przeleciała obok lewego słupka.

1
45'

Dwie minuty doliczono do pierwszej połowy.

2
2
2
2
2
45'

Dayot Upamecano sprezentował piłkę Marvinowi Duckschowi. Napastnik Werderu miał przed sobą pustą bramkę i fatalnie spudłował!

1
2
1
1
1
44'

Manuel Neuer zachował się bezbłędnie. Golkiper Bayernu Monachium wygrał pojedynek sam na sam z Oliverem Burke.

3
3
1
42'

Monachijczycy mają pełną kontrolę nad wydarzeniami boiskowymi. Wydaje się, że goście już pogodzili się z porażką.

2
2
40'

Piłkarze Bayernu Monachium domagają się kolejnej "jedenastki". Sędzia nie zareagował na pretensje gospodarzy.

1
1
1
2
38'

Dynamiczne wejście Jamala Musiali w pole karne. W ostatniej chwili filar Bayernu Monachium zanotował stratę.

1
1
2
1
35'

4
33'

Bremeńczycy chcą uniknąć kompromitacji na terenie Bayernu. Piłkarze Werderu cofnęli się na własną połowę i odpierają kolejne ataki.

2
2
31'

Serge Gnabry mógł właśnie skompletować hat-tricka! Reprezentant Niemiec fatalnie przestrzelił z siedmiu metrów.

1
1
2
3
30'

Lider Bundesligi rozkręcił się po wyrównanym początku spotkania. Gracze Werderu Brema przyjęli cztery ciosy i wyglądają na nieco zdezorientowanych.

4
2
2
1
28'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Serge Gnabry. Asystował mu Leroy Sane.

Mamy już worek bramek w Monachium. Eric Choupo-Moting wypuścił Leroya Sane, następnie Niemiec obsłużył Serge'a Gnabry'ego. Skrzydłowy musiał tylko dopełnić formalności.

6
4
2
1
26'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leon Goretzka. Asystował mu Joshua Kimmich.

Bayern Monachium idzie po swoje. Joshua Kimmich uruchomił podaniem Leona Goretzkę, który ruszył w kierunku bramki i minął Jiriego Pavlenkę. W trudnej sytuacji niemiecki pomocnik celnie uderzył.

7
3
3
1
4
26'

Jamal Musiala nieumyślnie uderzył Leonardo Bittencourta. Pomocnik Werderu Brema wciąż nie podnosi się z murawy.

1
24'

Bramka Bayernu Monachium ostatecznie została uznana przez sędziego. Lokalni kibice mogli odetchnąć z ulgą.

3
2
1
1
22'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Serge Gnabry.

Co za trafienie na Allianz Arena! Po nieudanej próbie Leona Goretzki, piłka wylądowała pod nogami Serge'a Gnabry'ego. Skrzydłowy efektownym uderzeniem pokonał bramkarza Werderu Brema.

9
5
4
7
9
21'
3
5
3
3
19'

Fatalne informacje dla monachijczyków. Sadio Mane zaczął utykać i prawdopodobnie opuści murawę.

6
1
3
5
17'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma bramki! Jiri Pavlenka wyczuł intencje Erica Choupo-Motinga i rzucił się w swoją prawą stronę. Kapitalna interwencja Czecha.

14
32
2
4
4
17'

Sędzia wrócił do sytuacji sprzed kilkudziesięciu sekund, gdy Serge Gnabry był faulowany. Jednak rzut karny dla gospodarzy!

1
2
1
4
7
16'

Czyżby rzut karny dla Bayernu Monachium? Arbiter biegnie do monitora.

1
15'

Sadio Mane zgłasza problem z prawym kolanem. Senegalczyk jest już opatrywany przez klubowych lekarzy.

14'

Serge Gnabry przewrócił się w polu karnym Werderu Brema. W tej sytuacji sędzia główny nie dopatrzył się przewinienia.

1
2
1
12'

Kibice nie mogą narzekać na brak emocji. Werder Brema postawił twarde warunki Bayernowi Monachium.

3
2
1
2
10'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Anthony Jung. Asystował mu Mitchell Weiser.

Przyjezdni zaskoczyli defensywę monachijczyków. Mitchell Weiser wypatrzył wbiegającego w pole karne Anthony'ego Junga, a ten strzelił w kierunku dalszego słupka. Piłka była poza zasięgiem Manuela Neuera.

19
6
2
7
7
8'

W tym sezonie Jamal Musiala jest kluczowym elementem w układance trenera Bayernu. Bilans 19-latka to dziewięć trafień oraz pięć asyst.

1
2
2
2
6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jamal Musiala.

Podopieczni Juliana Nagelsmanna przeprowadzili pierwszą akcję i wyszli na prowadzenie! Strzał Sadio Mane został zablokowany, lecz później do piłki dopadł Jamal Musiala. Niemiec pewnym strzałem wbił ją do siatki.

7
6
3
4
9
4'

Bayern Monachium nie ma łatwego zadania w pierwszych minutach. Goście próbują przedostać się w pole karne Bawarczyków.

1
1
1
2'

Obie drużyny badają się nawzajem. Od kilkudziesięciu sekund akcja toczy się w środku boiska.